Kde ste českí vlastenci? Prečo trpíte zapredancov vlasti?

Kam kráčaš Česko, s politikmi tohto typu?

Český prezident Petr Pavel, bývalý komunista, vojenský rozviedčik (krycie meno Pávek), prezliekač kabátov, karierista, potom západný špión, zapredanec vlasti a človek vedúci svoju krajinu do nešťastia. Na post českého prezidenta sa dostal pomocou peňazí zo Západu, masívnej propagandy korporátnych médií v rukách západných majiteľov. V Česku plní cudzie príkazy, je bezpečnostným rizikom pre Česko, je schopný vohnať vlasť do vojny s Ruskom a plniť zločinecké úlohy NATO. Z vlastných občanov je schopný urobiť rukojemníkov cudzích mocností.

Jana Černochová, česká ministerka obrany. Do politiky sa dostala vďaka svojmu bývalému manželovi. Do politiky išla ako 24 ročná. Dovtedy sa len plantala po rôznych školách a kurzoch. Oblasť bankovníctva, ktorú študovala bola asi pre ňu španielska dedina. Pre oblasť obrany nemá žiadne vzdelanie ani skúsenosti. Je obyčajná bábka v cudzích rukách. Táto česká slúžka v rukách Západu si vzorne plní úlohy. Napr. chce obranný rozpočet navýšiť z 85 miliárd českých kaček na 140 mld. českých kaček. Izrael označila za strategického partnera Česka. Nie som si istý, či Černochová vie, kde sa nachádza Izrael, ktorý spustil genocídu proti Palestíne. Na demonštráciu v Prahe, ktorá sa konala na podporu štátu Palestína prišla s izraelskou vlajkou. Keď OSN predložila rezolúciu, ktorá vyzývala na humanitárne prímerie, Černochová vyzvala na vystúpenie Česka z OSN a označila OSN za organizáciu, ktorá podporuje terorizmus. Tejto mentálnej chudere momentálne radí slovenský politický skrachovanec, bývalý minister obrany J. Naď – hlavný slovenský dezolát podozrivý zo špionáže v prospech západných tajných služieb.

Vít Rakušan, náčelník českých špiónov a minister vnútra bol prvého marca 2024 dohodnúť v Ľvove s ukrajinským ministrom okrem iného spôsoby dodávania utajovaných skutočností získaných Českou republikou pre potreby Ukrajiny. Bývalý učiteľ, ktorý sa dostal do politiky vďaka tatkovi. Tatko Jan Rakušan sa plantal ako blúdivý vírus v rôznych politických  stranách Česka. Vít Rakušan nemá podobne ako Černochová žiadne odborné vzdelanie  je tiež iba figúrka v rukách Západu. Do povedomia sa bližšie dostal, keď nechal vyvesiť na budove ministerstva vnútra cca trojmetrové vrece na mŕtvoly s vyobrazením Putina. Chrapúň Rakušan si vyslúžil týmto počinom asi desať trestných oznámení. Niekoľkokrát vyzradil utajované skutočnosti, ktoré viedli k odhaleniu českého špióna. Hmm. Z môjho pohľadu to bol síce nevedomý, ale záslužný čin:-)) Jediný. Rakušan je podozrivý tiež z klientelizmu, keď do niektorých funkcií menoval blízke osoby vrátane osoby s kriminálnym pozadím. Bol tiež kritizovaný českou spoločnosťou za prijatie diktátu EÚ v oblasti migračného paktu. V období posledných mesiacov zrejme Rakušan lobuje za niekoho blízkeho. Vyhlasuje, že ČEZ (České energetické závody) musia byť zoštátnené, čím rozhýbal akciové trhy na úroveň obrazne povedané 6,5 Richterovej stupnice.

Petr Fiala, český komediant a špekulant previazaný na čierne peniaze. Svoje úspory mal uložené pred voľbami vo firme, ktorá prepierala špinavé peniaze. Dostal včas avízo od kamarátov a svoje financie včas zachránil. Tesne pred voľbami (2021) prasklo, že jeho neziskovka od štátu kasíruje desiatky miliónov “českých kaček“.

Jeho neziskovka Centrum pre štúdium demokracie (CDK) bola úspešná v získavaní dotácií od ministerstva zahraničných vecí. Jeho experti se zaoberali Barmou. Ide o nasledovné dotácie: Burma Center for Transitional Studies z roku 2014 v hodnote 1 941 237 korún, rovnaká dotácie z roku 2013 v hodnote 1 917 262 korún. Partnerstvo pre reformy v Barme z roku 2017 vo výške 1 899 924 korún, Posilnenie role ženských a etnických občianskych organizácií v demokratizácii Barmy v roku 2015 za 1 779 300 korún. Burma Foreign Affairs and Translation Study Program v roku 2011 za 1 550 000 korún a v roku 2012 za 1 600 000 korún.

Pôvod dotácií nie je jasný, predpokladá sa, že ide o financovanie a prípravu Petra Fialu do čela štátu, platenou zo západných zahraničných zdrojov. Nedávno tiež prasklo, že Fiala údajne zabudol v majetkovom priznaní uviesť cca milión korún. Pozornosť vzbudzujú osoby, ktoré podnikali resp. prali peniaze z prostredia blízkych osôb Fialu.

V týchto dňoch sme svedkami toho, že na pokyn USA a Západu českí politickí zapredanci rozpútali proti Slovensku križiacke ťaženie. Cieľ je odstránenie legálne zvolenej slovenskej vlády. Odkazujem bratom Čechom, aby si vyčistili veľmi rýchlo svoj politický augiášov chliev. My sme tak urobili v jesenných voľbách a dnes prebieha očista spoločnosti od zapredancami zaprasených  ľudí. V Česku je dnes situácia podobná, ako keď na Slovensku vládli protislovenskí politici typu Matoviča a Hegera. Slovensko dokázalo odstrániť túto mafiánsku chobotnicu. Hrozba však stále trvá a ešte nejaký čas potrvá, kým sa spoločnosť očistí.

V Česku niet inej cesty ako poslať do politického dôchodku zapredancov Česka. Inak bratský český národ spadne na úplné dno. Tak ekonomické ako aj politické. Navyše v nebezpečenstve, že budú zabíjaní v Američanmi pripravovanej vojne s Ruskom.

Posledná previerka pripravenosti vojsk NATO na vojnu proti Rusku je práve prebiehajúce cvičenie „Steadfast Defender“ od februára do mája t.r. Po vlaňajšom cvičení vojenských letcov NATO pod názvom „Air Defender“ ide o najväčšie cvičenie od vzniku NATO. Ide o imitáciu priebehu tretej svetovej vojny.

Cvičenia sa má zúčastniť viac ako 90 000 vojakov. NATO na príkaz z Pentagonu má pripravený plán nasadenia na ruských hraniciach a východnom krídle NATO, ktorý hovorí o nasadení 100 000 vojakov do 10 dní a celkovo 300 000 vojakov rýchlej reakcie a viac ako 500 000 vojakov podľa potreby od 30 do 180 dní. Na budúce bojisko v Európe svoje sily a zbrane už presúvajú aj Američania. Je čas priatelia sa zorganizovať a vyraziť do ulíc na mierové pochody. Ak nechcete ísť do vojny.

Vyzývam preto bratský český národ, aby sa zjednotil a zorganizoval masívne demonštrácie proti vláde, ktorá neplní svoje programové vyhlásenie, a ktorá sa dostala k moci na základe lží. Vaši predstavitelia nemajú mandát na páchanie protičeských aktivít. Preto je legitímne požadovať na námestiach odstúpenie zapredaneckej českej vlády.

Prajem českému národu, aby vytrvali v tomto boji a hlavne uspeli. Ak neodstránite túto vládu, dostane vás do nešťastia.

AUTOR: Z mesta SNP Ivan Štubňa

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply