Ameriku zasahuje „vakcínová ľútosť“ tých, ktorí sa nechali zaočkovať

(S.D. Wells, Natural News) – Práve tak ako pri ľútosti po tom, čo utratíte kopu peňazí za nejaký produkt, o ktorom si uvedomíte, že ho nechcete a že ste ho nemali kupovať, zažívajú milióny Američanov takzvanú „vakcínovú ľútosť“ po tom, čo sa dali zaočkovať vakcínami proti ochoreniu Covid-19.

Časom sa totiž ukazuje, že tieto vakcíny pomerne často narúšajú centrálny nervový systém a spôsobujú krvné zrazeniny.

U mnohých ďalších zaočkovaných ide o ľútosť kvôli ich príbuzným, priateľom, susedom a spolupracovníkom, ktorí následkom očkovania zomreli. Najhoršie na tom je, že „zákazníci“ nemôžu vakcíny „vrátiť“.

Zlý vklad, žiadny výnos. Je jedno, že máte svoj „recept“ (doklad o zaočkovaní či vakcinačný pas), pretože akonáhle sa vo vašich bunkách usadia kódy mRNA, nedajú sa NIJAKO anulovať.

Vkradnú sa dovnútra ako otrávený trójsky kôň a napadnú bunkový priestor aj odkazy medzi vašou DNA a vašou RNA.

A je to. Ste úplne pripravení. Prekódovaní na uvádzanie neobmedzeného množstva hrotových proteínov do vašej krvi, ktoré putujú oveľa ďalej než len do boľavého svalového tkaniva vašej ruky, do ktorej pichli tú technológiu.

Praskol vakcínový „svalový mýtus“: Hrotové proteíny NAOZAJ opúšťajú vaše bunky a vašou krvou putujú po celom tele

Hrotové proteíny opúšťajú bunku (uvoľňujú sa z nej) a odchádzajú z miesta vpichu, putujúc vaším telom a mozgom, v rozpore s tým, čo všetkým hovorili podlí výrobcovia vakcín, skorumpovaná FDA (Agentúra pre lieky a potraviny) a ich spolusprisahanci v CDC (Centrum pre kontrolu ochorení) či regulačných úradoch Európskej únie (EMA).

Ak chcete pochopiť vedu, tú skutočnú vedu ohľadom mRNA, načúvajte vedcom, ktorí ju vytvorili, ktorí ju objavili, zaviedli a práve teraz pískajú na poplach.

Pripravte sa na „precitnutie“, na pravdu o týchto špinavých očkovaniach proti vymyslenej falošnej pandémii Covid-19.

Predané! Teraz, po tom, čo polovica všetkých Európanov a Američanov dostala aspoň svoje prvé očkovanie proti Covid-19, milióny pacientov zisťujú okamžité či zvláštne oneskorené poškodenia vakcínou, z ktorých niektoré sa zdajú byť trvalé.

Medzi najvážnejšie (okrem smrti) patria strata zraku, strata sluchu a krvnými zrazeninami zanesené orgány.

„Predali“ vám lož, zdarma. Teraz mnohí ľudia trpia stratou motorických schopností, schopnosti vykonávať jednoduché úlohy, ktoré pred vakcínou v pohode zvládali, no teraz už len sotva alebo vôbec nie.

Problémy im robia činnosti ako sú držať pohár s vodou, vyčistiť si zuby, viesť auto, bežať a tak ďalej.

Toto je ľútosť kupujúceho toho najextrémnejšieho druhu a títo ľudia začínajú prichádzať na to, PREČO sú vakcíny zadarmo a prečo ich zavádzajú s toľkou propagandou a bonusmi „zdarma“.

Ľútosť kupujúceho tradične súvisí s drahými položkami

Zvyčajne sa takáto „ponákupná ľútosť“ týka vecí ako sú motorové vozidlá či nehnuteľnosť, no teraz pramení z niečoho, čo zákazníci dostali zadarmo a je to pokazené – zo špinavých vakcín.

Čo vás na koronavíruse tak vystrašilo, že ste sa ponáhľali dať si pichnúť experimentálnu vakcínu?

Odvolali by ste ju teraz, vrátili to a odstránili funkciu mRNA vytvárania cudzorodých proteínov, ktorá je teraz súčasťou toho, kto ste a akí ste?

Spomínate si na deväťdesiate roky, kedy všetci zástancovia prírodného zdravia volali po zákaze geneticky modifikovaných organizmov?

Mali na to dobrý dôvod. Potraviny sú teraz pokazené génmi, vytvárajúcimi pesticídy. Dnes, o tridsať rokov neskôr, je vaše telo kazené génmi, vytvárajúcimi prióny (súčasť hrotového protinu).

Vy by ste tak mohli skončiť s chorobou šialených kráv, trpiac psychózou v boji proti „votrelcom“ – patogénom, na ktorých vytváranie je teraz naprogramované vaše telo a šíria sa vašou krvou.

Toto je oveľa viac než nejaká „doba duševnej nepohody“. Oveľa viac, než pocity ľútosti a úzkosti po realizácii významnej kúpy. No ako k tomu došlo u polovice všetkých ľudí na Západe?

Nazýva sa to kognitívna disonancia, kedy ľudia robia to, k čomu sa cítia byť nútení vonkajšími silami, aby sa na podvedomej úrovni vyhli stresu. Médiá nastavujú všetkých „sledovateľov“ na konečnú úľavu zo stresu a tou je povakcinačná istota, no je to pasca.

Rovnaká pasca ako vyjsť si na piesčitú plytčinu po veľmi silnom „odlive“ tesne predtým, ako príde cunami. Niet tam žiadneho úniku.

Záver

Ak ste boli zaočkovaní proti covidu, tak ste premeškali tú lepšiu možnosť. Kľúčom, ktorý buduje imunitu, sú vitamín D, zinok a liečivé huby. Prizrite sa aj sile superpotravín a rastlinných tinktúr.

Ak ste už toxické očkovanie či dve dostali a pociťujete vedľajšie účinky, krvné zrazeniny alebo iné nepriaznivé udalosti, navštívte stránku CovidVaccineReactions.com.

Potom si nalaďte svoju internetovú frekvenciu na Pandemic.news, aby ste mali aktuálne správy o týchto zločinoch proti ľudskosti, vykonávaných pod pláštikom očkovania.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Ameriku zasahuje „vakcínová ľútosť“ tých, ktorí sa nechali zaočkovať, Badetel.net, 21.7.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár