Apartheid bol zahájený

· Čas čítania: 3 min.

Mnohí z nás už boli fyzicky vylúčení z pracovísk pre odmietanie nosenia náhubkov a testovanie, pod zámienkou internácie nebezpečných šíriteľov COVIDu-19, bez ohľadu na to, že sme ho nikdy nemali a ani nenakazili nikoho v našom okolí. Dôvod znie: “zatiaľ“.

S ďalšími bol rozviazaný pracovný pomer z rôznych dôvodov. Na sociálnych sieťach zdieľajú statusy desiatky obetí a ich rodinní príslušníci, ktorí boli odmietnutí v nemocniciach, u lekárov s rôznymi traumatickým zraneniami, bolesťami, či ochoreniami v počiatočnom štádiu. V odmietaní pacientov nehrá žiadnu rolu ani závažná právna skutočnosť, že sú dlhoročnými platcami do sociálnej a zdravotnej poisťovne, z ktorých lekári, nemocnice a aj samotné zdravotné poisťovne žijú a vytvárajú obrovské zisky.

Dlhé roky budovali spoločnosť, vychovávali deti, platili sociálne a zdravotné odvody, vytvárali hodnoty, aby sa dnes stávali vyvrheľmi v spoločnosti. Verejná mienka kreovaná médiami, nerobí vyvrheľov zo zločincov, ktorí rozkrádali štát, ani z úžerníkov, z neplatičov daní, z členov mafiánskych skupín, nie, spoločnosť sa postupne krok za krokom rozdeľuje, aby vytvorila zločincov z tých, ktorí odmietajú nastupujúci teror, pretože vedia, kam súčasné totalitné praktiky vedú.

Poslednými vyvrheľmi sa stávajú tí, ktorí si dôkladne študujú fakty okolo spustenia tzv. pandémie, reálne štatistiky úmrtí, percento úmrtnosti voči celkovému počtu obyvateľov, výpovede predstaviteľov pohrebných a kremačných združení o skutočných počtoch úmrtí, uvažujú o rizikách testovania, či zloženia vakcín a dávajú ich do súvislostí s geopolitickými procesmi.

Všeobecne sa ignorujú vystúpenia tých, ktorí „hýbu svetom“ aby si ľudia nevytvorili komplexný obraz a súvislosti medzi prebiehajúcimi procesmi a zámermi svetových elít.

Hysterické šialenstvo okolo liečiteľného vírusového ochorenia, ktoré postavili takmer na úroveň eboly, vytvára z doposiaľ rozumných pragmatických ľudí vystrašené ohlúpnuté, priam sfanatizované stádo, útočiace na všetkých okolo, ako na potenciálnych šíriteľov smrti. Na nich obracajú svoju nenávisť a neobviňujú tých, ktorí ochorenie šíria masovým kontaktom pri testovaní alebo brzdia nedostatkom, či odmietaním použitia efektívnych liekov.

Do štádia, kedy sfanatizovaní občania, organizácie, vytvárajú testovacie a vakcinačné tlaky, najnovšie vstúpil aj Zväz obchodu, ktorý tvrdo požaduje, aby zo všetkých obchodných zariadení boli vyhodení tí, ktorí nie sú testovaní a dokonca očkovaní. Letecké spoločnosti, hotely sa pýšia, že prijali pravidlá, ktoré dovoľujú vstup len vyvoleným, ktorí prijali očkovanie. Rady organizácií, ktoré budú podmieňovať vstup do ich zariadení budú narastať s počtom zaočkovaných, dokonca samotné budú vytvárať diktát na občanov, aby sa čo najskôr dali vakcinovať.

Všetky racionálne argumenty o dostupnej liečbe, či prevencii a vlastnej imunite sú zmetené zo stola, s rozhorčeným plameňom hnevu zamietnuté ako najvyššie kacírstvo.

V podstate už začína byť irelevantné, či na čele štátu bude Matovič, alebo ktokoľvek iný. Vlna fanatickej viery pod krycím názvom COVID-19, bola spustená a naberá šialené obrátky a ako snehová guľa sa nabaľuje a zväčšuje. Matovič už hrá druhotnú úlohu, hlavný boj prešiel do rúk covidoveriacich, ktorí preberajú úlohu bojovníkov proti neveriacim udávaním, vytláčaním z verejného priestoru a postupnou segregáciou. Dnes už neexistuje racionálny dôvod, ktorý ich dokáže zastaviť.

Čitatelia, ktorí čítali o procesoch s čarodejnicami, alebo o procesoch pred nástupom fašizmu, dejiny francúzskej revolúcie, alebo o šialenom masakre vo vojne Hutuov a Tutsiov, o vraždení albínov, či malomocných vedia, ako sa dá manipuláciami z kohokoľvek vytvoriť nepriateľ. A ako udávať, likvidovať a v správnom štádiu aj zavraždiť každého, ktorý  je označkovaný.

Procesy pre nás donedávna nepochopiteľné, kedy sa v mene istej ideológie vraždili vlastní príbuzní, odovzdávali do rúk inkvizície, či táborov smrti, sú nebezpečne blízko.

Najnovšia forma boja pod zámienkou, že ide o nákazlivé ochorenie, nie je ospravedlnením žiadnej segregácie, ponižovania, ani teroru voči spoluobčanom.

Autor: Ing. Iveta Michalíková je bývalá kariérna diplomatka

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár