V štátnych dlhopisoch má občan majetok
Ohováračská bublina okolo nevýhodnosti investovania občanov do dlhopisov ako aj štátu týkajúca sa emitovania štátnych dlhopisov pre občanov EÚ a teda aj Slovákov po týždni spľasla, keďže všetky sú fuč. Prečo odhovárali občanov finančné inštitúcie treba chápať, keďže investované dočasne … Čítať ďalej







