Články Currently viewing the category: "Správy"

Ruský prezident Vladimír Putin opäť predviedol vysoké majstrovstvo na diplomatickej parkete, keď spojil príjemné s užitočným – a to v dvoch krajinách strednej Európy, ktorých jazyk ovláda už od čias, keď pôsobil ako dôstojník sovietskej spravodajskej služby KGB v Nemeckej demokratickej republike. Pracovn…(Read More)

Dve najväčšie vládne strany stále neoznámili, koho nominujú, alebo podporia v boji o post prezidenta SR. Podľa doterajších volebných modelov je najsilnejším kandidátom vedec Robert Mistrík, jeho silným protikandidátom je sudca Najvyššieho súdu Štefan Harabin. Server Ktovyhravolby.sk na základe…(Read More)

V aktuálnom augustovom čísle sme už avizovali náš článok o Petrovi Hajdinovi a agentúre Komplot, ktorá si urobila biznis z predvolebných kampaní pre kaviarnikov. Teraz vyšlo najavo, že Komplot dostal lukratívnu netransparetnú zákazku od novopečeného banskobystrického župana Jána Luntera (ktorému robil predvolebnú kampa…(Read More)

Ako je známe, každá palica má dva konce. Spojené štáty rozpútali voči Rusku ozajstnú sankčnú vojnu, vyhlasujú jednu sériu sankcií za druhou, vystríhajú svojich partnerov, aby nespolupracovali s Moskvou. Niektoré krajiny váhajú a podliehajú americkému tlaku, a preto si Rusko nachádza iných partnerov…(Read More)