Blíži sa doba temna a nové vyhlásenie stanného práva

Všetko nasvedčuje, že slovenská vládnuca junta pripravuje vyhlásiť stanné právo už počas horúceho slnečného augusta.

Kým v Európe vládne dovolenková atmosféra, horúce suché leto s nulovou chorobnosťou na vírusové ochorenia, Lengvarský s Mikasom a Krčmérym ignorujú základné medicínske fakty a vyvolávajú hystériu s údajnými novými variáciami celej gréckej abecedy Covidu-19, ktorého pôvodná verzia dostala najnovšie pomenovanie “alfa”.

Už dlhšie bolo celkom zjavné, že vládnuca nacistická klika si je príliš istá, že referendum nebude. Jej konanie dávalo tušiť, že v ňom absentovali prvky trúbenia na odchod a typické predvolebné ústupčivé tanečky. Ne-ústavný súd potvrdil najhoršie predtuchy a referendum odmietol ako protiústavné.

Nie je isté, aký zámer mal ne-ústavný súd v otázke zrušenia apartheidných opatrení na hraniciach, ale jeho verdikt znel sľubne.

Vláda si však ako cukríky vyberá len tie rozhodnutia ústavného súdu, ktoré jej vyhovujú. Kým rozhodnutie o zmarenom referende okamžite prijala a s radosťou akceptovala, rozhodnutie o segregácii pri vstupe Slovákov do vlastnej krajiny bez obmedzení, Lengvarský ako správny nacistický pohlavár zmietol zo stola a odmietol akceptovať.

S buldočou neúprosnosťou nastoľuje vakcinačný teror, ktorý sa už nesnaží zakrývať prázdnymi floskulami  o zdraví. Ignoruje reálne fakty o samotnej delte, o neúčinnosti vakcín v Izraeli, ale aj o rastúcich prípadoch vážneho poškodenia zdravia po vakcínach a následných úmrtiach.

O to viac arogantne vyznievajú slová vládnej garnitúry na protesty oprávnene rozhorčených občanov pred reprezentantmi farmaceutických firiem, ktorí vnucujú svoje smrtiace preparáty občanom, ale aj deťom, ktorých imunitný systém je odolný voči vírusovým ochoreniam.

Napriek tomu, že títo aktéri hrubo vstúpili do životov bežných občanov, rozvrátili im ich na základe vyfabulovanej epidémie, vyjadrujú rozhorčenie nad zásahmi do ich vlastného súkromia.

Pretože oni víťazia. Víťazia za pomoci drvivej väčšiny občanov, ktorí sa zubami nechtami chcú držať ilúzie zachovania svojho sveta.

Opäť sa potvrdzuje, že Slovensko patrí do experimentálnej skupiny morčiat, na ktorej prebiehajú štúdie, ako nastoliť pravidlá vytvorené americkými korporátmi na zavedenie nového svetového poriadku.

Autorka: Ing. Iveta Michalíková je bývalá kariérna diplomatka

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply