► Budúcnosť prinesie novú formu komunikácie užívateľa / spotrebiteľa a producentov / výrobcov. Nevyhnutná zmena spôsobu života – Peter Staněk

· Čas čítania: 1 min.

► Sledujte na zvtv

Aký zmysel má náš život a ktoré produkty nevyhnutne potrebujeme? Aká je logika výroby pre sklad? Užívateľ má vedieť, čo chce. Umelá inteligencia, roboty to zabezpečia, vyrobia. Všetko recyklovateľné? Oblečenie meniace farbu, tvar a prispôsobujúce sa počasiu? Čo s nami, ak nebude treba našu produkciu?


 

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár