Časopis Zem&Vek je už nepohodlný aj agentom NATO

· Čas čítania: 8 min.

Internetový portál antipropaganda.sk uverejnil 21.4.2017 spoločenskú kritiku s názvom Konšpirátori si vymýšľajú o protikorupčnom pochode – ako reakciu na článok uverejnený na našej webovej stránke dňa 19.4.2017 s názvom Revolúcia sa skončila v bratislavskej kaviarni.

Antipropaganda by logicky mala byť opakom propagandy. Problém je, že ako všetky treťosektorové nezmysly, aj tento názov portálu je zavádzajúci. Je to totiž čistá propaganda vojenskej aliancie NATO na Slovensku.

Začnime tým, čo vlastne portál antipropaganda.sk je a kto za ním stojí. Tento portál kreoval tretí sektor – nadácia SSPI, platená nevedno odkiaľ, pretože financovanie na svojej stránke nezverejňujú. Sú teda netransparentní a preto pre verejnosť nedôveryhodní.

Poďme po zisťovaní informácií o jednotlivých ľuďoch, ktorí za týmto portálom stoja:

Jaroslav Nagy: Tento človek je jedným zo zakladateľov portálu antipropaganda.sk a v roku 2011 sa zúčastnil a následne vyhral konkurz, kde nemal žiadneho súpera. Nekomentujem, iba sa pýtam, ako môže byt niekto víťaz, keď z nikým nesúťažil? Napriek tomu ho tento „konkurz“ katapultoval na funkciu vedúceho Sekcie obrany stálej delegácie SR pri NATO v Bruseli s platom 13 – 16 tisíc eur. Samozrejme, ako je na „transparentnom” Slovensku zvykom, robil tam aj jeho brat René Nagy. Ale možno sa mýlim, keď poukazujem na rodinkárstvo a títo bratia sú iba skvelí vojenskí stratégovia, ktorých NATO potrebovalo, napríklad na zhotovenie plánu budovania vojenských základní na Slovensku. Aká to pre Slovensko „potrebná” vec! A možno sa o rodinkárstve mýlim aj po druhýkrát v prípade Antona Tretinára – ich švagra, ktorý robil v tej istej misií v Bruseli šoféra.

Martin Majer je ďalší zo zakladateľov antipropaganda.sk a predtým ako sa ním stal, pôsobil v mimovládnych organizáciách CENAA, čo je centrum pre spoluprácu EÚ a NATO. Jej činnosť sledujem „jedným očkom“ už celé roky. Môj záver je priamy. Táto organizácia je celkom prirodzene veľmi nervózna z toho, že na Slovensku existuje v parlamente silná aktivita ĽSNS, ktorá reálne podporuje využitie slovenskej armády na obranné účely. Skutočnou činnosťou CENAA je totiž likvidácia aj posledných zvyškov Armády SR, podpora nákupu zbraní a vojenskej techniky od výrobcov preferovaných NATO a dnes aj likvidáciu Kotlebovho vplyvu. Na svojej slovenskej web stránke píšu: „Naša hlavná téma je aj mobilizácia voličov Mariána Kotlebu, vzorce voličského správania, presuny voličských hlasov a geografické rozloženie hlasov v regiónoch.“

Monika Masariková je šéfredaktorka a ďalšia spoluzakladateľka antipropaganda.sk. Masariková pracovala v minulosti súčasne pre mimovládne organizácie tretieho sektoru, ktorý preberá a likviduje štátne moci na Slovensku, a súbežne aj pre Slovenskú republiku. Ďalší dvojitý agent NATO, ktorý má za úlohu zlikvidovať Slovenskú armádu z jej vnútra? Ťažko povedať, pretože tieto veci sa dajú pri novinároch obvykle iba dedukovať. V každom prípade v minulosti vyhlásila: „Pokiaľ Slovensko nie je pripravené vzdať sa časti právomocí v prospech Bruselu, spoločná európska armáda je utópia.“

No a niekde na konci tohto vojenského spravodajstva NATO, “reinkarnovaného” na Slovensku aj do portálu antipropaganda.sk, je autorka článku Bibiána Reisenauerová – presstitútka. Pomenovanie jej patrí právom, pretože v mene antipropagandy pri písaní klame ako „najatá”. Posúďte sami:

V svojom článku Konšpirátori si vymýšľajú o protikorupčnom pochode napísala, citujem: „Okrem ostrej kritiky pochodu článok obsahuje aj množstvo zavádzajúcich informácií a neprávd. Jednou z nich je napríklad to, že skutočnými organizátormi protestu sú opozičné politické strany, konkrétne OĽaNO Igora Matoviča.“

A teraz realita – čo v článku naozaj o Matovičovi stojí: “Vcelku úsmevným sa stalo aj vyhlásenie Igora Matoviča, že za organizovaním onoho pochodu nestojí on, ani jeho politická strana. Jeho slová nenamietam a iba sa pýtam, čo tam robili stovky ľudí, oblečení v tričkách s nápisom „Fico chráni zlodejov“? Boli totiž pokvapkané horčicou z párkov, ešte z protestov pred Bonaparte.”

Na tomto príklade, vďaka autorkinej novinárskej negramotnosti, je okrem iného aj krásne vidieť, ako sa tretí sektor snaží na Slovensku potláčať slobodný názor.

Pointa nebezpečnosti spravodajských portálov, ako je napríklad antipropaganda.sk, je však v niečom úplne inom, ako v ochote, jednej „atrametovej Bibiny” bezprízorne klamať verejnosť.

Keď totiž hlbšie a dlhodobo sledujete činnosť NATO na Slovensku prostredníctvom organizácií ako je CENAA a tretí sektor, vytvárajú sa vám reálne obrazce, ktoré sa dajú len ťažko prehliadnuť. EÚ a NATO dlhodobejšie presadzujú zánik armád na úrovniach národných štátov, zlúčenie ich zvyškov a vybudovanie silnej Armády EÚ.

Teraz reálny model zo života. Ak sa začne budovať armáda EÚ, treba sa pýtať, od koho budú kupovať zbrane a vojenskú techniku? Z Ruska asi nie, keďže z toho si vytvárajú nepriateľa. Budú ju kupovať z USA a od dodávateľov, preferovaných organizáciou NATO. Otázku, kto na tom zarobí miliardy, si nekladiem, ale napadá mi iná logická otázka: Kto bude túto techniku obsluhovať a celkovo tento novej armáde veliť, keď nik lepšie nepozná americkú bojovú techniku ako armádni dôstojníci z USA a NATO? Otázka je absolútne na mieste, pretože len výcvik na niektorých amerických bojových strojoch trvá aj viac rokov. A práve NATO je v Európe doslova preplnená americkými dôstojníkmi, pripravenými ihneď „pomôcť”. Kto bude veliť novej európskej armáde, je teda dopredu jasné. Dôstojníci US Army a NATO, cez svojich dosadených ľudí. Vymenia iba uniformy. Preto ich agenti v členských štátoch, teda aj na Slovensku, vytvárajú spravodajské portály, snažia sa verejnosť ohlupovať bojom proti propagande a pritom meniť verejnú mienku k tomu, aby Slováci podporovali spoločnú armádu EÚ. A práve v tom im redakcia Zem&Vek, objektívnym informovaním verejnosti, zabraňuje.

Každý, kto na Slovensku svojou činnosťou, priamo či nepriamo podporuje alebo presadzuje likvidáciu Armády SR a vytvorenie silnej Armády EÚ, likviduje zvrchovanosť Slovenska.

Predstavte si, že takáto armáda vznikne a budú v nej všetky členské štáty. Všimnite si prosím, že viac štátov Európy reálne po brexite uvažuje, že z EÚ vystúpi – na čo má dnes každý štát právo. Ak však budeme členmi spoločnej európskej armády a rozhodli by sme sa vystúpiť, na Slovensku zostanú na základniach americkí alebo nemeckí vojaci. Zopakuje sa tak scenár z roku 1989, kedy nám aj po vystúpení, respektíve prirodzenom zániku Varšavskej zmluvy, zostalo na území Slovenska tisíce ruských vojakov, ktorí boli pevne začlenení do štruktúr slovenskej štátnej moci. A v tom momente sa stávame obrovským bezpečnostným rizikom, pretože na našom území bude armáda, ktorá nás pri vystúpení z EÚ začne považovať za potenciálneho nepriateľa.

Máme však aj inú možnosť. Uveriť rozprávkam atrametových novinárov z portálov, ako je napríklad antipropagnda.sk, že keby sme EÚ opustili, americké a nemecké vojsko od nás dobrovoľne, bez jediného výstrelu odíde, ako to v minulosti urobili napríklad Rusi.

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár