CERN v službách CIA?

· Čas čítania: 5 min.

Riadne uletená konšpiračná teória s CERN-om a jeho počítačovou sieťou, základňou CIA v Ženevskom jazere, tajným kanálom pre ponorky z Janova a jezuitmi z Grónska. Niet divu, že zamestnanci Slovenskej akadémie vied, ktorí v CERN-e pracovali, ju označili za „šialenú“ a „blbosť“. Experiment na neutrónovom spektrometri v CERN-e však zrejme má vojenské využitie.

„Najprenasledovanejší novinár“ David Chase Taylor prišiel 17. septembra minulého roku s obsiahlym článkom Pád Babylonu: tajný vchod CERN-u do podzemnej základne CIA pod Ženevským jazerom vo Švajčiarsku, kde uvádza, že ústredie CIA sa nachádza na súradniciach 46°27’19.8″N 6°36’01.9″E (napoly vo Francúzsku, napoly v Švajčiarsku) v podvodných alpských kaňonoch Ženevského jazera a je dostupné len podzemnými vlakmi z CERN-u a ponorkami. Predpokladá aj existenciu podzemného tunela, ktorým vlaky transportujú zamestnancov CIA zo ženevských predmestí do „Severného areálu“, jedného z experimentálnych miest CERN-u. V CERN-e sa má nachádzať najväčší superpočítač na svete, schopný neustálej elektronickej špionáže a dohľadu. V roku 2013 mal CERN 2 513 interných zamestnancov a 12 313 ľudí na výpomoc, z ktorých väčšina je pravdepodobne personálom CIA. Do CIA sa musia dostávať denne pomocou podzemných vlakov. Veľký hadrónový urýchľovač (LHC), srdce CERN-u, sa údajne nachádza 175 metrov pod ženevským medzinárodným letiskom. Vybraní pasažieri spomedzi celkového počtu 15 miliónov ročne by teda mohli nasadnúť na tajný vlak hneď v areáli letiska bez toho, aby sa vôbec ocitli na verejnosti.

Skadiaľ však do jazera dorazia ponorky? Aj na to má Taylor odpoveď. Ženevský tunel je 275-kilometrový podzemný tunel, umožňujúci ponorkám z Grónska dostať sa do ústredia CIA z talianskeho Janova. Stavba Montblanckého tunela bol len seizmickou zásterkou pre stavbu Ženevského tunela, pretože jeho dokončenie trvalo 20 rokov napriek jeho smiešnej dĺžke necelých 12 kilometrov. Pre porovnanie, alpský Simplonský tunel stavali len 9 rokov už pred storočím a má dĺžku 39,5 km. Švajčiarske tunely pritom dosahujú spolu dĺžku až 316 km, vrátane dvoch 57 km dlhých tunelov, 40 km a 35 km dlhého tunela.

Prvá paneurópska chrbtica internetu CERN Internet Exchange Point (CIXP) bola spustená v roku 1989. Celosvetová výpočtová sieť LHC (Worldwide LHC Computing Grid) zahŕňala v roku 2012 170 výpočtových centier v 36 krajinách. Okrem iného je prepojená s CERN Openlab, spoluprácou medzi CERN-om a vedúcimi súkromnými korporáciami ako Brocade, Cisco, Huawei, IDT, Intel, Oracle, Rackspace, Seagate, Siemens, and Yandex. Horšie však je, že Rímska ríša sa podľa Taylora presťahovala do Grónska a ovláda podsvetie cez Švajčiarsko a CIA. Jezuiti, známi ako „boží mariňáci“, slúžia Čiernemu pápežovi, vodcovi Rímskej ríše v Grónsku. Je preto veľmi pravdepodobné, že väčšina personálu CERN-u aj ústredne CIA sú jezuiti. Táto ústredňa (teda nie stredisko CIA v Langley) má podľa Taylora na svedomí všetky vraždy, teroristické útoky a vojny v podsvetí za posledných 715 rokov.

Akoby toho nebolo dosť, 1. augusta 2015 Taylorova stránka zverejnila informáciu, že v marci 2015 švajčiarski občania spozorovali na oblohe novú jasnú hviezdu. Podľa Taylora ide o „Hviezdu smrti CIA“, operujúcu vo výške asi 100 km nad zemským povrchom. Keďže CIA sleduje jeho mobil a počítače, v NASA vedeli, že sa chystá o tom informovať a tak v predstihu 11. júna publikovali dezinformáciu, že ide o priblíženie Jupitera a Venuše vzťahujúce sa na jún, hoci svedkovia jav hlásili už v marci. Táto nová „hviezda“ je na Taylorom zverejnenej fotografii aj jasnejšia a väčšia od Venuše.

Ženeva hostí najväčší počet medzinárodných organizácií na svete, vrátane Medzinárodného výboru Červeného kríža a OSN. Dáva teda zmysel, že je tiež miestom záujmu CIA. Napokon aj Edward Snowden vyjadril pred rokom svoj záujem o azyl v Švajčiarsku, čo nazval „skvelou politickou možnosťou“ a uviedol, že sníval o svojom návrate do Ženevy, kde pracoval pre CIA od marca 2007 do februára 2009 v diplomatickej misii USA. Odhliadnuc od toho, že obyvatelia Ženevy sa isto nevedia dočkať návratu človeka, ktorý ich špehoval, Snowden ani náhodou nespomínal základňu pod Ženevským jazerom ani Hviezdu smrti CIA. No možno je aj on len zákerný jezuita.

Či už je Taylor zúfalým bludárom alebo plateným dezinformátorom, vrhajúcim tieň svojho dlhého nosa na iné konšpiračné teórie, ako prvý vraj odhalil spojenie Alexa Jonesa so Stratforom. Je autorom knihy The Nuclear Bible, ktorá údajne zmarila jadrový teroristický útok počas futbalových zápasov o 45. superpohár v Dallase 6. februára 2011. Publikoval tiež knihu The Bio-Terror Bible, odhaľujúcu globálnu pandémiu plánovanú na rok 2015. Samozrejme, varovania na stránke truther.org neznamenajú, že útoky sa naozaj odohrajú, pretože po odhalení sa zrušia alebo presunú.

Podľa našich zdrojov však experiment v CERN-e s názvom n-TOF zrejme zasahuje do vojenskej oblasti. Ide o pulzný zdroj neutrónov spojený s 200-metrovou dráhou doletu a detektormi, kde sa merajú energie neutrónov z času ich preletu. Otázky na konferenciách ohľadom n-TOF sú monitorované. Vojaci do civilného výskumu nezasahujú, skôr nastavia pasce, aby zistili, či niekto z civilistov nezisťuje informácie o ich technológiách.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár