Chcete Podhájsku položiť na kolená a potom ju za facku odkúpiť!?

Jaroslava Samuelová, členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody (SHO) a regionálna zástupkyňa SHO pre Nitriansky kraj zverejnila na stránke sho.sk nasledovný článok.

Chystá sa veľký lup! Zase nás chce vláda okradnúť o jeden z najväčších skvostov aký Slovensko má. Nedovoľme to!

Nestačí im, že nás zadlžili možno na štyri generácie dopredu, nestačí im že chcú do nás nasilu natlačiť vraždiacu alebo v lepšom prípade zdravie zničujúcu tzv. vakcínu, chcú nás ešte okradnúť o našu Podhájsku, o naše kúpele, v ktorých si liečime či už svoje bolesti alebo si len tak relaxujeme a oddychujeme.

Ministerstvo zdravotníctva a Ministerstvo životného prostredia SR blokujú riešenie vzniknutých problémov a iste nepoviem žiadnu novinu, ak poviem, že úmyselne. Úmyselne naťahované vyšetrovanie ešte nič nevyšetrilo, zatiaľ čo termálne kúpalisko mele z posledného, ľudia a podniky, ktorých existencia závisí od prevádzky tohto kúpaliska, všetci volajú po znovu otvorení liečivého prameňa a o nás dlhodobých klientoch už ani nehovorím, ako veľmi na to čakáme, kedy sa to už konečne otvorí, aby sme si mohli zregenerovať naše, v mnohých prípadoch aj od samotnej tejto arogantnej vlády, nalomené zdravie.

Vážení páni ministri Lengvarský a Budaj, ale aj ostatní, ktorí si brúsite zuby a myslíte si, že položíte Podhájsku na kolená a potom za facku odkúpite. Odkazujem vám. Dajte preč vaše hnusné chamtivé paprče od našej Podhájskej! Nechodili ste tam na brigády zadarmo, keď sa to budovalo ako Podhájčania! Neriešili ste problémy súvisiace s dlhoročným budovaním a modernizáciou toho areálu. Nijako ste sa vy nepričinili o rozkvet Podhájskej, tak vám to ani nepatrí. Chápem, docvaklo vám, že je to zlatá sliepka a vy bažíte po zlatých vajíčkach, ktoré znáša, ale nepatria vám! Patria ľuďom, ktorí areál vybudovali, ktorí ho ďalej zveľaďujú svojou prácou a klientom, ktorí ho živia svojimi návštevami.

Som si istá, že kým ste si neuchmatli moc a nemali možnosť nazrieť do účtov štátu, mnohí ste ani netušili, že nejaká Podhájska existuje. Zatiaľ čo ja som v jej bazénoch priam vyrástla, takže je to okrem tisícov spokojných zákazníkov vrátane zahraničných aj moja srdcovka. Chápeme, že máte od globalistov nariadenú redukciu obyvateľstva, čo je už verejné tajomstvo a hlavne dokázané, no keďže Slováci očkovanie príliš nežerú, dobrý vám je na tú špinavú prácu každý spôsob, ktorým sa dá ľuďom upierať prístup k zdraviu. Je jasné, že ak by to klaplo, rýchlo by sa dalo všetko do poriadku a kúpele by ste otvorili, veď kto by nechcel taký parádny zdroj peňazí? 

Už sme vás prekukli a prestaňte sa hrať na ochrancov nášho zdravia. Tú vašu starostlivosť prežívame už takmer rok a pol a dáva nám riadne zabrať, aby sme ju prežili.

Alebo chcete aby sme vás začali navštevovať na vašich ministerstvách spolu s Podhájčanmi, s podnikateľmi, čo tam majú svoje prevádzky a s klientmi, týchto kúpeľov, tak ako sme navštívili ministra školstva Grolinga s WC kefami?

Vedenie obce a Termálneho kúpaliska Podhájska ako vieme z tlače, ale aj priamo od ich zamestnancov vás stále vyzýva, aby ste s nimi komunikovali o tomto probléme TU a riešili ho, zatiaľ čo vy ich ignorujete a skrývate sa nielen pred nimi, ale už aj pred celým národom. Musíte sa za seba ale poriadne hanbiť! No snáď ste si nemysleli, že tlupa plagiátorov oblafne celý národ!

Aj hovorkyňa ÚVZ SR Daša Račková sa dňa 20.7.2021 vyjadrila, citujem: „Chceli by sme uspokojiť verejnosť a uviesť, že ani v prípade pobytu ľudí v termálnom kúpalisku a náhodného požitia termálnej vody z kúpaliska z uvedeného vrtu sa nepredpokladá ohrozenie ich zdravia,“ čo potvrdzujem, lebo už by som musela byť dávno mŕtva, keď som sa ako decko pri šantení v bazéne veľakrát tej vody naglgala.

Takže kde je problém? Či rozmýšľate nad nejakou novou príčinou prečo to nemôžete otvoriť? Viete ako sa hovorí: Keď nejde Mohamed k hore, musí prísť hora k Mohamedovi. A národ je už na vás ale poriadne nabrúsený a naštvaný.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Samuelová vládnym mafiánom: Chcete Podhájsku položiť na kolená a potom ju za facku odkúpiť!? sho.sk, 30.7.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár