Čo je operácia Warp Speed?

· Čas čítania: 6 min.
zdroj : Shutterstock

Komplotisti, ktorí ohlasovali, že US Army bude očkovať všetkých Američanov proti Covidu-19 sú na koni. Ministerstvo obrany (DoD) spolu vládnym Odborom pre zdravie a služby ľuďom (HHS) podpísali dohodu o kúpe 500 miliónov ApiJect injekčných striekačiek v cene 138 miliónov dolárov.

Ak uvážime, že Spojené štáty majú približne 327 miliónov obyvateľov je zrejmé, že sa chystá očkovací záťah celonárodných rozmerov. Rozdiel s výškou objednávky je možné vysvetliť, že niečo sa rozbije, niečo stratí, niečo rozkradne, tak už to v armáde chodí.

Keby očkovanie malo byť dobrovoľné, vzhľadom k rastúcemu odporu proti vakcínam by ich bohato postačilo sto miliónov. Jediný dôvod tak vysokej objednávky môže byť, že sa pripravuje povinné očkovanie, to znamená uzákonené, súdne nariadené a štatnou mocou vynútiteľné. Z právneho hľadiska povinné očkované môže byť prirovnané k útoku so smrtiacou zbraňou. Z ľudskoprávneho pohľadu je porušením ľudskej dôstojnosti a práva osobnosti.

ApiJect môže vložiť do tela spolu so sérom čip, RFID, ktorý umožnuje rádiové spojenie medzi jeho nositeľom a štátnymi zdravotnými a inými orgánmi. Je to elektronický super špión. Môže viesť k vzniku národného klasifikačného systému, nielen podľa zdravotného stavu ale tiež podľa celého radu ďalších faktorov: pohlavia, vzdelania, majetku, náboženstva, politických názorov. Informácie v čipe môžu byť podľa potreby menené a doplňované. Vládcovia budú presne vedieť, kde sú ich podaní dňom i nocou a budú ich mať na dosah.

„Váš účet môže byť zablokovaný alebo zrušený ako trest za nevhodné správanie, alebo za to, že plávate proti prúdu. Môžete sa stať obyčajným otrokom svojich pánov. Feudalizmus v porovnaní s tým sa bude zdať ako prechádzka v parku“ varuje známy britský ekonóm a finančný odborník Peter Koenig v obsiahlej stati : The Coronavirus Covid-19 Pandemic: The Real Danger is Agenda ID2020.

Nemýľte sa, nie je to Dystopia, ale rodiaca sa skutočnosť pod krycím menom Agenda ID2020. Hovorí sa o nej už dlho, ale zelenú dostala až tento rok v januári na zasadnutí Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose. Rozhodli o tom Bill Gates, Big Pharma, Rockefeller, Rothchildovci a ich priatelia za veľmi starostlivo zatvorenými dverami.

Nikto zatiaľ presne nevie, čo ľuďom vpichnú pod kožu. Vakcíny, ktoré sa dnes bežne používajú proti mumpsu, osýpkam, ľudskému papilomavírusu, ovčím kiahňam a iným infekčným chorobám sú zámerne vyrábané s prísadou bizardných, toxických a neetických látok. Medzi nimi zvyčajne nachádzame hliník, meď, antibiotiká, tkanivo mŕtveho ľudského zárodku, živé vírusy a antikoncepčné chemikálie. Uvidíme, čím nás tvorcovia séra proti Covid-19 prekvapia. Čo nám zataja, zaplatíme zdravím a životmi.

Prípravy očkovacieho záťahu v Amerike idú na plné obrátky. Boli pokrstené podľa vojenskej terminológie ako operácia Warp Speed. Názov navrhol Jared Kushner, zať prezidenta Trumpa a vysvetlil mu, že „warp speed“ znamená v science fiction literatúre rýchlosť väčšia ako rýchlosť svetla. Prezident v tej metafore našiel nesmierne zaľúbenie, pretože vyjadruje jeho predstavu, že záťah sa musí urobiť bleskovo, aby ľudia nemali moc času na premýšľanie alebo na organizovaný odpor.

Trunp zveril prípravy projektu ministrovi obrany Markovi Asperovi a sekretárovi HHS Alexejovi Azarovi. Odbornú moc rozhodovacích strán výberu očkovacieho séra bude mať Dr. Moncef Slaoui, ktorému prezident udelil čestný titul „Cár vakcíny.“ Má šesťdesiat rokov, narodil sa v Maroku, vyštudoval v Belgicku a stal sa svetoznámym imunológom. Jeho palmáre vo vedeckom výskume je bohaté: prispel k vývoju devätnástich vakcín, medzi nimi proti rakovine maternice, žalúdočnej viróze a rotavírusovej infekcii. Pripomeňme si krátko niektoré udalosti z jeho hviezdnej kariéry, ktoré nám zároveň dovolia pozrieť sa do zákulisia Big Pharma.

V rokoch 2006 až 2018 bol Dr. Slaoui predsedom celosvetového programu výskumu a vývoja farmaceutického gigantu Glaxo-SmithKline (GKS) a sedel v jednom z kresiel jeho Generálneho riaditeľstva. Zaoberal sa a bol zodpovedný okrem iného za vývoj Cervarix, vakcíny proti rakovine mozgu, ktorá zapríčinila rad úmrtí a ešte viac poškodení šedej kôry mozgovej.

V roku 2012, kedy dr. Slaoui riadil vývoj vakcín, americké ministerstvo spravodlivosti dalo GSK pokutu troch miliárd dolárov, zatiaľ najväčšia aká kedy bola udelená farmaceutické spoločnosti. Medzi hlavnými obvineniami bolo, že GSK zámerne zatajil americkému Úradu pre potraviny a liečivá (FDA) bezpečnostné údaje jedného najpredávanejšieho lieku proti cukrovke Advanda, ktorého výroba bola potom zrušená.

V roku 2015 indický Najvyšší súd rozhodol, že dedinské dievčatá zomreli následkom očkovania Cervarix počas nezákonných skúšok tejto látky, ku ktorým dal Dr. Slaoui súhlas a ktoré financovala nadácia Billa a Melindy Gatesovcov. Súd zakázal vinníkom ďalšie pôsobenie a prítomnosť v krajine.

V roku 2017 Svetová zdravotnícka organizácia varovala pred vážnymi škodlivými následkami vakcíny ľudského papilomavírusu (HPV), ktorej vývoj Slaoui riadil, pretože vyvolávala neznesiteľné bolesti v nohách a kĺboch ​​(CPRS syndróm) a postulárnu tachykardiu (POTS), zdroj bolesti v stoji a v sede.

Slaoui je muž so správnymi stykmi na správnom mieste. Dlhé roky spolupracuje s nadáciou manželov Gatesovcov a s Národným inštitútom pre alergie a infekčné choroby (NIAID), ktorý Dr. Anthony Fauci vedie už tridsaťšesť rokov. Povedané inak: už tridsaťšesť rokov háji záujmy Big Farma v jednej z najvyšších zdravotných inštancií Spojených štátov

Po odchode z GSK sa Dr. Slaoui strategicky presunul, alebo bol presunutý, do amerického biotechnologického koncernu Moderna. Podieľal sa tam spoločne s inštitútom Dr. Fauciho na vývoji vakcíny proti Covid-19, ktorá je už skúšaná na dobrovoľníkoch v Seattli, kde Moderna má jednu zo svojich hlavných laboratórií.

Moderna je financovaná agentúrou americkej armády DARPA

z rozpočtu Pentagonu a z grantov nadácie manželov Gatesovcov. Laboratórium navyše úzko spolupracuje s tromi najväčšími výrobcami vakcín v USA, koncernami MERX, AstraZeneca a Vertex. Ide o prvú syntetickú geneticky upravenú vakcínu na svete, ktorá v ľudskom tele bude sama vyrábať vírusové proteíny Covid-19, ale bez schopnosti množiť sa, čím sa má aktivovať imunitná odozva. Vakcína ale môže obsahovať aj iné skryté genetické informácie a začať podľa nich vyrábať úplne nepredvídateľné proteíny v tele, načo môže dôjsť k vzniku dosiaľ neznámych a ľudstvu úplne cudzích, zmutovaných vírusov a baktérií, ktoré môžu viesť k vzniku nezničiteľných organizmov v ľudskom tele. Salkova vakcína proti detskej obrne, ktorá spôsobila ochrnutie miliónov detí, je dodnes vážnym varovaním. Rovnako ako skutočnosť,že väčšina deformácií novorodeniatok je dielom zmeny alebo mutácie genetických informácie. Aj Bill Gates dnes pripúšťa, že 700.000 ľudí by mohlo utrpieť vedľajšie účinky pri použití akejkoľvek vakcíny proti Covid-19.

Medzitým Dr. Slaoui urobil ďalší rošádu alebo Big Pharma mu pomohla obsadiť kľúčové postavenie v Trumpovej operácii Warp Speed. Opustil Modernu ale ponechal si jej akcie v hodnote desiatich miliónov dolárov. Nezdá sa to moc. Ale predstavte si, čo tie akcie vynesú, ak Moderna vo svetovej súťaži o najlepšiu vakcínu proti Covid-19 vyhrá? Mohol by z toho mať problém stretu záujmu, ale kto sa odváži ukázať prstom na nositeľa Nobelovej ceny, ktorú mu sľubujú.

Už sa blíži posledné kolo a bude to o prsia. Natoľko, že ani cieľová fotografie nepostačí určiť víťaza. Neostane než sa spoľahnúť na bystré oko Dr. Slaouiho a nestranné odporúčania národného Inštitútu pre alergie a infekčné choroby dr. Fauciho. Pečať tomu dajú politici v zoldu Big Pharma a fanfáry obstarajú poplatný tlač a televízie. Dokonané.

„S očkovaním je to ako s posledným pomazaním,“ hovorieval môj dlhoročný felčar D. Chavez než ma pichol, „keď nepomôže, neuškodí.“

Možno to kedysi platilo, ale rozhodne nie dnes a v tomto prípade, keď si niekto hrá s RNK, nositeľkou genetickej informácie. Covid-19 predsa nie je nič moc viac než chrípka. Čo ma šikanuje je, prečo ísť s ťažkou Bertou na vrabca? Tu niečo sakramentsky zapácha sírou a ohňom.

zdroj : zvedavec.org/

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár