Covid-19, vojenský projekt amerických bažín

Tanečky okolo covidu a vakcín sú iba predohrou. Predohrou, ktorá má odpútať pozornosť od skutočných udalosti, ktoré sa odohrávajú v pozadí vyfabulovanej covid pandémie. Priam dokonale premyslený plán na ovládnutie svetového bohatstva bez odporu, do rúk pár jednotlivcov.

Kým občania zhypnotizovaní hrôzou zo zinscenovaných záberov nemocníc, predvádzajúcich zábery ako z filmových hororov na lekárov v sci-fi uniformách, bruselský aparát nerušene pracuje na zákonoch, ktoré majú vytvoriť jednotný centralizovaný európsky superštát, ako bezmocnú chudobnú guberniu pod správou banksterskej americkej anti-elity.

Paralýza, strach a hrôza, sú len úvodnou bránou do udalostí, ktoré sú skutočným dôvodom vyvolania svetovej hystérie okolo Covid-19.

Paradoxne žiadnu väčšiu pozornosť nevyvolalo prvé totalitné opatrenie, akým bolo sledovanie mobilných telefónov, ktoré po spustení prvých údajných prípadov ochorenia prijala vláda s rýchlosťou blesku.

Hlupáci, posadnutí závisťou voči spoluobčanom, ktorí nazbierali odvahu a zarábali v zahraničí, tlieskali tým, ktorí nad nimi plieskali bičom, obmedzovali ich návrat do rodnej krajiny a zatvárali ich do neľudských podmienok štátnych karanténnych zariadení.

Bola to práve tichá spolupráca občanov, ktorí prijali vražednú hru a spolupracovali s vládou na uťahovaní slobôd a ľudských práv.

Hladko, bez odporu sa prakticky zrušilo vzdelávanie detí, prestala sa poskytovať akákoľvek zdravotná starostlivosť, zruinovali slovenské firmy.

Znásilňovaním občanov na prijímanie genetických nebezpečných koktailov sa darí stupňovať všeobecnú hystériu a odpútavať pozornosť od rovnako vážnych udalostí na európskej pôde.

Servilní posluhovači americkej vysunutej skazonosnej psychopatickej osoby Georga Sorosa pripravujú zákony na zasadenie smrtiacej rany Európe.

V tichosti pod zámienkou zelenej dohody schválili likvidačné dane na všetky fosílne palivá, hybnej sily výrobnej ekonomiky a zákaz vozidiel so spaľovacími motormi. Nestačí im zasadiť smrtiaci úder len priemyslu a doprave. Na svetlo sveta prišli s absurdnou myšlienkou metánu, ktorý vylučujú hospodárske zvieratá. A s ešte absurdnejšou myšlienkou vytvárať komisie na meranie “prdíkov” zvierat a ich následnú selekciu a zákaz ich chovu.

Slovenská vláda prišla s neobyčajne vynaliezavou iniciatívou uľahčiť americkému kapitálu odovzdanie majetku Slovákov čo najplynulejšie. Komisie zložené z miestnych úradov v sprievode policajného komanda majú chodiť spisovať majetky občanov.

Nábožensko-politickej sekte, presvedčenej o svojej nadradenosti, sa práve jedinými vlastnosťami, ktorými disponuje, pre ktoré bola storočia nenávidená, svojou bezcharakternosťou, bezškrupulóznosťou, zákernosťou, bezcitnosťou, nenávistným rasistickým sektárskym náboženstvom, amorálne podarilo ovládnuť väčšinu svetového bohatstva, to nestačí. Potrebuje viac. Všetko, vrátane životov a moci nad svetom.

Tí, ktorí prijali a uverili celosvetovej fraške na pandémiu, nikdy neprijmú pravdu, že boli podvedení. Do posledného momentu budú veriť, že vlna udalostí, ktorá zosypala ekonomiky rozvinutých západných civilizácií, ktorá im nasadila symbolické, ale aj skutočné náhubky, zhltne ich generáciami ťažko nadobudnuté strechy nad hlavou, polia a pôdu, firmy aj prácu, ale aj vlastníctva štátov, až po ich definitívnu likvidáciu, je skutočne dôsledkom smrtiacej svetovej pandémie.

Autorka: Ing. Iveta Michalíková je bývalá kariérna diplomatka

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

Leave a Reply