COVID pasy ako koniec slobody

Európska komisia schválením digitálnych zelených očkovacích pasov zlegitimizovala korporátnu nadvládu farmaceutického priemyslu nad celoeurópskou populáciou. Vakcinačný priemysel bude mať právo rozhodovať o akomkoľvek pohybe občanov. Bez toho, aby sa občania vykúpili výpalným v podobe experimentálnej zmesky priamo do tela, nie raz, dvakrát, ale po ďalšie nasledujúce roky. Občania Európskej únie by si mali očkovaním zaslúžiť návštevu rodiny v zahraničí, cestu do práce, dokonca aj cestu domov zo susednej krajiny.

Európska komisia podala fiškálske vysvetlenie, podľa ktorého ide o riešenie, ktoré môže na určitý nevyhnutný čas zjednodušiť občanom cestovanie. Zároveň zdôrazňuje, že certifikát nebude diskriminovať ľudí, ktorí sa nemôžu alebo nechcú zaočkovať. Údajne nemá byť obmedzený ani pohyb tých, ktorí pas vlastniť nebudú. Na výber ponúka ešte veľkorysú možnosť dávať sa trvale testovať, pred cestou, možno aj pri vstupe do druhej krajiny a pokiaľ platnosť testu vyprší počas pobytu v zahraničí, opäť po návrate. Čím prirodzene vzniká tlak na občanov, ktorí cestujú častejšie, aby sa vyhli život sťažujúcim procedúram a podrobili sa vakcinácii.

Na Slovensku bol aktívnym podporovateľom Covid pasu Martin Klus, štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí, ktorý už v decembri 2020 na Facebooku uverejnil status, že o zavedení tzv. covid-pasov, ktoré by zjednodušili cestovanie naprieč členskými štátmi EÚ ako sa uvažuje od samého začiatku pandémie.

Karty odhalil aj bývalý kandidát na post prezidenta Slovenskej republiky, podpredseda Európskej komisie, Maroš Šefčovič, slovami: „Cieľ zaočkovať do leta 75% obyvateľov Európskej únie je ambiciózny, ale je to jediná reálna cesta, ako sa dostať z pandemickej situácie. Keďže ide o bezprecedentné očkovanie, napriek diskusiám a logistickým výzvam, ktoré to sprevádza, tak v porovnaní s ostatným svetom postupujeme v rámci možností dobre.”

Digitálny zelený preukaz, takzvaný COVID pas, ktorý navrhla zaviesť Európska komisia už počas tohto leta, sa pri údajoch o očkovaní bude týkať hlavne vakcín, ktoré majú povolenie pre EÚ. Došlo teda k automatickému vylúčeniu vakcín, ktoré nie sú vyprodukované a schválené západnými nadnárodnými farmaceutickými koncernami.

Svet doposiaľ riadený koncernami nadnárodných bánk, do ktorých vstúpili procesy riadenia prostredníctvom informačných technológií, dovolil začleniť do nadnárodného riadenia farmaceutický priemysel. Po finančnom a duševnom podrobení tak dosiahli ovládnutie ľudí a ich slobôd.

Európska únia oficiálne začína legalizovať zdravotný apartheid a segregáciu. Občania EÚ, ktorí odmietnu dať pravidelne zarábať farmaceutickým firmám, odovzdávať dobrovoľne svoje telo experimentom, pod názvom očkovanie, budú doživotne uväznení.

Naplno odhalila svoje skutočne doposiaľ plazivé ničivé zámery nad populáciou. Už nepotrebuje predstierať masku demokracie a ľudských práv. Razantne ukončila všetky výdobytky, ktoré si občania užívali niekoľko rokov. Komunistické výjazdné doložky sú proti súčasným medicínskym reštrikciám v cestovaní, len slabým odvarom.

Znie to o to brutálnejšie, že za uplynulé roky došlo k masívnemu u presúvaniu občanov v rámci EÚ za prácou, budovaním firiem, uzatváraním manželstiev, či kúpou nehnuteľností. Mnohých tak násilne posledný rok odtrhla od väzby s rodinou a rodnou krajnou.

Vrátia sa časy, kedy budú nezaočkovaní občania za cenu vlastných životov riskovať a utekať cez hranice, ostreľovaní hraničnou strážou?

Autor: Ing. Iveta Michalíková je bývalá kariérna diplomatka

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply