Ďalšie nechutné tajomstvo Joa Bidena je odhalené!!!

Známy ekonóm a politológ Michail Chazin naznačil, že medzi ostreľovaním Záporožskej jadrovej elektrárne (ďalej ZJE) a prehliadkami FBI v dome bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa existuje súvislosť. FBI našla asi 15 škatúľ prísne tajných dokumentov. Súčasný americký prezident Biden pátra, kto všetko môže vedieť o tom, že USA s Ukrajincami v ZJE tajne po častiach skladovali v jej zásobníkoch nadštandardne obohatený urán, ktorý mal byť využitý na výrobu ukrajinskej jadrovej bomby.

Podľa Chazina existujú neoficiálne dohody medzi Joe Bidenom a Ukrajinou o pomoci získania atómovej bomby. Tieto dohody sa datujú do obdobia prezidentovania B. Obamu, keď bol Biden viceprezidentom USA a bol poverený tzv. „dohľadom“ nad Ukrajinou.

Aj počas vlády Trumpa  boli tieto plány a dokumenty prísne utajované pričom  je predpoklad, že sa už nenachádzajú v Bielom dome. Trump okamžite vedel, akú volebnú zbraň dostal do rúk v prípade zverejnenia týchto dokumentov.

Nečudo, že ďalší obrovský škandál, môže Bidenovi zlomiť väzy. Rusko po obsadení ZJE totiž našlo zapečatené kontajnery s vysoko obohateným uránom, ktoré tam vôbec nemali čo robiť. Okamžite im bolo jasné, že hrozba ukrajinského neonacizmu Rusku bola oveľa väčšia, ako si pôvodne mysleli. Viete si predstaviť Ukrajinu s neonacistickým vedením slúžiacim záujmom USA s jadrovou výzbrojou?

Je pravdepodobné, že Rusko urýchlene túto vec vyšetruje a zisťuje do akej miery bola Ukrajina schopná spustiť výrobu jadrových bômb. Preto dal Zelenskyj pokyn ukrajinskej armáde na ostreľovanie ZJE na príkaz USA dúfajúc, že zahľadí stopy v prípade úniku radiácie do ovzdušia.

Podľa predstaviteľov ruskej armády kontajnery s vysoko obohateným uránom boli zapečatené americkou Westinghouse. Westinghouse sa tvári ako firma vyrábajúca jadrové palivo pre mierové účely, ale odtiaľ je len malý krôčik k zneužitiu jadrového paliva na vojnové účely. A čuduj sa svete. Westinghouse má svoju pobočku vo švédskom Vasterase, ktorá vyrába jadrové palivo. Je aj preto Švédsko ako neutrálna krajina nútené USA vstúpiť do zločineckého paktu NATO?

Vysoko podozrivá je aj skutočnosť, že expertom MAAE (Medzinárodná agentúra pre atómovú energiu) sa nedarí dohodnúť s Ukrajincami návštevu ZJE pre ukrajinské obštrukcie. Rusko pritom okamžite po ostreľovaní ZJE ukrajinskou armádou pozvalo expertov MAAE, aby nezávisle vyšetrilo ukrajinské ostreľovanie. Tliachanie Zelenského o ostreľovaní ZJE ruskou armádou je postavené na vode. Na toto by naletel len totálny tupec. Rusko predsa vojensky kontroluje územie spolu so ZJE a nemá dôvod elektráreň ostreľovať. Ak sa vrátime pár mesiacov dozadu k Černobyľskej jadrovej elektrárni zistíme, že aj túto elektráreň ruskí vojaci strážili pred ukrajinskými útokmi od prvého dňa vojny.

Dôležité je uviesť, že experti MAAE sa do ZJE pokúsili dostať už dvakrát, ale OSN túto cestu blokuje. Dôvodom je, že OSN žiada neobmedzený prístup do ZJE, čo znamená bez prítomnosti ruských vojsk. Je to absurdná požiadavka. Rusi si nemôžu dovoliť pustiť ZJE spod kontroly. Predstavitelia Ruska pritom expertom MAAE navrhli bezpečnú cestu k elektrárni, vrátane zabezpečenia ich fyzickej bezpečnosti. Ukrajinci s tým nesúhlasili a navrhli expertom MAAE ich návrh cesty do ZJE. Bezpečnosť im však negarantovali.

Z toho jasne vyplýva, že ide o ďalšiu ukrajinskú manipuláciu s cieľom ovplyvniť nezávislé stanovisko expertov za prítomnosti ukrajinských vojakov, ale bez účasti ruských vojakov. Ak by experti prijali ukrajinský návrh mohli by sa dostať do ohrozenia života v prípade, že po vyšetrení ostreľovania nepredložia verejnosti želané ukrajinsko-americké závery. Ukrajinci sú totiž schopní expertov fyzicky zlikvidovať a obviniť z tohto prípadného zločinu Rusov. (Podobné provokácie už niekoľkokrát prezentovali, napr. prípad v Buche alebo pôrodnica Mariupol.)

Ruské vojská neopustia ZJE z dôvodu stráženia dôkazov pre MAAE. Nemanipulujú s kontajnermi lebo dobre vedia, že potom by sa dôkazná sila stratila.

Aj Bidenova administratíva sa veľmi obáva odhalenia pravdy o obsahu skladovacích priestorov v ZJE s kontajnermi Westinghouse, a preto blokuje akúkoľvek cestu expertov MAAE a snaží sa objekt vymazať z povrchu zemského rukami ozbrojených síl Ukrajiny a zničiť dôkazy.

Treba si uvedomiť, že Trump odišiel z úradu prezidenta v januári 2021. To je dátum, kedy si do batožiny pri odchode pribalil tajné dokumenty. V januári 2022 časť z nich vrátil do archívu a časť z nich zničil!!!

NSA (Národný bezpečnostný úrad) si však hneď všimol, že materiály nie sú kompletné. Preto o tom informovali kompetentné inštitúcie. Začalo sa kolo prieťahov, ktoré malo za cieľ potichu zniesť zo sveta tento črtajúci sa škandál. Trump nespolupracoval a tak v apríli dostal prípad na riešenie FBI. Opäť sa nič nedialo. Po vyčerpaní všetkých možností na ututlanie prípadu a prinútenie Trumpa odovzdať dokumenty do jeho vily vtrhlo 8. augusta v Mar-a-Lago komando FBI a odnieslo odtiaľ množstvo utajených dokumentov vysokej ochrany. V súčasnosti prebieha ich kompletizácia, opätovné ukladanie do archívu a zisťovanie, či ešte niečo nechýba. Zvláštnou formou vyšetrovania FBI je, kto všetko sa podieľal ako obslužný personál na manipulácii škatúľ s dokumentmi, kto mohol vedieť okrem Trumpa o ich obsahu a kto mohol prísť s nimi do styku od januára 2021. Je to dlhé obdobie.

Ak si uvedomíme, že Trumpova rezidencia fungovala aj ako klub pre magnátov a politikov (okolo 500 členov) s ročným členským okolo 200 000 USD a boli v nej počas prezidentovania Trumpa prijímané aj vysokopostavené osobnosti zahraničnej politiky vrátane Ruska a Číny, tak môžeme skonštatovať, že rezidencia nemala bohvieakú ochranu. Prísne tajné dokumenty sú už možno aj v Rusku alebo Číne. To je dobrá správa pre svet z pohľadu získania informácií o americkom komplote proti svetu. O význame prísne tajných materiálov, ktoré Trump prechovával v Mar-a-Lago svedčí aj skutočnosť, že vyšetrovací spis sa zatiaľ obmedzil iba na základné údaje a výpovede svedkov nie sú sprístupnené.

Bývalý americký prezident Trump môže mať teda aj dokumenty o uskladnení vysoko obohateného uránu na výrobu jadrovej bomby v ZJE, ktoré čakajú na svoju príležitosť zverejnenia. To je pre Bidena nočná mora a časovaná bomba pod jeho posteľou. Ak Trump má a zverejní alebo posunie FBI dôkazy o tajnej príprave USA na jadrové vyzbrojenie Ukrajiny, bude to taký politický výbuch, aký ešte USA vo svojej histórii v tejto oblasti nezaznamenalo.

Medzinárodný dosah bude aj ten, že Biden a USA svojimi aktivitami porušili zmluvu o nešírení jadrových zbraní. To si môže vyžiadať impeachment, pretože to je vec, ktorú americká verejnosť Bidenovi neprepáči…

AUTOR: Z mesta SNP Ivan Štubňa

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) https://www.usnews.com.ng/uno-wants-unhindered-access-to-the-zaporizhia-nuclear-power-plant-more-latest-news-here/

(2) https://smi2.ru/newdata/adpreview?ct=adpreview&fulltext=smi2&bl=91030&fa=126962169#teaserType=middleNews&teaserId=12358842&columnType=middleNews&screenKey=primaryColumnScreen

(3) https://www.washingtonpost.com/national-security/2022/08/23/trump-records-mar-a-lago-fbi/

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply