Ďalšie súvislosti Pizzagate: satanistické „kultúrne“ podhubie a pedoOSN

· Čas čítania: 10 min.

Po prvom článku o Pizzagate na Z&V sa vynorili reakcie poukazujúce na „priaznivca konšpiračných teórií“, ktorý „ohrozil životy“ nevinných hodovníkov v pizzerii Comet Ping Pong svojim pokusom zistiť pravdu o zneužívaní detí na vlastnú päsť. Pochádzali od tých, ktorým stačí hltať mainstream, a preto si neoverili, že išlo o herca, pričom jeho otec má vládne konexie. Nie je to však len o tejto pizzerii, obskúrna satanistická pavučina sa rozprestiera omnoho ďalej, krížom-krážom po USA a inde.

Môžeme pokračovať napríklad pizzeriou Besta Pizza v blízkom susedstve, ktorej vlastníkom má byť Andrew Kline, svojho času podľa stránky Voat pracujúci ako právnik v jednotke ministerstva spravodlivosti zaoberajúcej sa súdnym stíhaním obchodovania s ľuďmi, kam ho menoval Bill Clinton. Donedávna používané logo tejto pizzerie je veľmi zreteľnou variáciou na pedofilnú symboliku evidovanú v databáze FBI. Po vypuknutí aféry Pizzagate síce Besta Pizza logo zmenila, no staršie logo nájdete vo webovom archíve tu.

Ako informoval spisovateľ David Wilcock, v bezprostrednom susedstve oboch pizzerií sa nachádzajú aj ďalšie pochybné podniky a obchody. Poďme sa však pozrieť na západné pobrežie, do vnútrozemia USA a Afriky  a do Londýna (ak teda na to máte žalúdok). Jednou zo skupín vystupujúcich v Comet je formácia Sex Stains (teda Sexuálne škvrny), v ktorej videoklipe sa objavuje rovnaká pedofilná symbolika. Videoklip je dielom režisérky a herečky Cassandry Lee Hamiltonovej (používa tiež aristokratickú číslovku IV., na Pictagrame má účet cassmaster2000). Táto na prvý pohľad sympatická osoba režírovala tiež film The Miraculous Tale of the Children (Zázračný príbeh detí), no v skutočnosti patrí minimálne do blázinca.

Okrem toho, že pózovala polonahá pred obrazom, na ktorom je pizza rozrezaná do tvaru obráteného pentagramu, na svojom pictagramovom profile zverejnila aj mrazivejšie fotografie, medzi ktorými vyhráva jedna z nechutnej čiernobielej série, kde je medzi obráteným a hákovým krížom napísané GG Allin lives (GG Allin žije).

Čistý, nefalšovaný psychopat, inak sebapoškodzujúci sa koprofil (človek obľubujúci výkaly) závislý na heroíne sa narodil ako Jesus Christ Allin v auguste 1956 a zomrel ako Kevin Michael „GG“ Allin  v júni 1993 na predávkovanie. Medzitým však ako spevák, skladateľ a producent nahrávok nanajvýš pochybnej úrovne získal kultový status medzi podobne postihnutými pseudoumeleckými indivíduami, kam zjavne môžeme zaradiť aj Hamiltonovú.

Výkalovo-herákový „rokenrol“ ako inšpirácia

Ako sa možno dočítať na Wikipédii, GG Allin bol známy svojimi prepnutými performanciami, počas ktorých sa zvykol sebapoškodzovať, natierať výkalmi a útočiť na publikum, za čo ho aj mnohokrát zatkli a uväznili. Hudobní kritici ho nazývali „najokázalejším degenerátom rockovej histórie“ a „najdrsnejšou rockovou hviezdou sveta“ (kam sa hrabe Marilyn Manson s fľašou od Coca Coly v zadku). Jeho „hudba“ za jeho šou zaostávala, jeho texty sa zaoberali mizogýniou (nenávisť k ženám), pedofíliou, rúhaním a rasizmom, čím polarizoval inak dosť tolerantnú punkovú komunitu. Tvrdil pritom, že chce spraviť rock znovu nebezpečným.

Niekoľko rokov sľuboval fanúšikom, že na javisku spácha samovraždu, až sa jej napokon dočkali na afterparty v byte jeho kamoša. Jeho poslednú šou v Manhattane totiž zrušili organizátori, keď počas druhej piesne vypli elektrinu, načo rozmlátil klub, vybehol von nahý a v šortkách skrvavený a pomazaný výkalmi sa rozhodol vstreknúť si do žíl svoju obľúbenú medicínu. Našťastie ho to položilo, pričom s jeho mŕtvolou sa mnohí fanúšikovia fotili, mysliac si, že len klasicky vytuhol. Jeho hrob sa neskôr stal pútnickým miestom, pravidelne označovaným močom a výkalmi jeho skalných. Jeho náhrobný kameň preto radšej odstránili. Toto neskutočné hovädo však, ako som už spomínal, „umelecky“ inšpirovalo iných. Okrem satanacistky Hamiltonovej napríklad aj metalistov Eyehategod („Oko nenávidím Boha“, slobodomurárstvom inšpirovaná slovná hračka) z New Orleans, kde je tiež silná voodoo scéna (aj tamojší futbalový klub sa volá New Orleans Voodoo), scientológa Becka, Grand Belial’s Key („Veľký Belialov kľúč“), Human Garbage („Ľudský odpad“) a Queens of the Stone Age, ktorí jeho úchylným skladbám poskytli nový zapáchajúci šat. Drive-By Truckers majú na albume z roku 1999 s názvom Pizza Deliverance (spoluvydanom labelom GhostMeat Records) pieseň The Night G.G. Allin Came to Town, ďalším nepochybným skvostom je aj song The President’s Penis Is Missing. Album najväčších hitov tejto skupiny sa nazýva Ugly Buildings, Whores, and Politicians: Greatest Hits 1998–2009 (Odporné budovy, štetky a politici), pričom hlavným textárom je jeden zo zakladateľov, istý Patterson Hood. Obal albumu Pizza Deliverance je pomerne odpudivý a zlovestný. No nezaprú sa ani ďalšie albumy, napríklad Decoration Day (2003), kde postavy riešia „ťažké rozhodnutia ohľadom svadby, incestu, rozchodov, pomsty, vraždy a samovraždy“.

Tematické pizzerie v Los Angeles (deti, kosti, pingpongový stôl)

Podľa jednej staršej konšpiračnej teórie kontrakultúrna ikona Hunter S. Thompson, novinár, spisovateľ a autor autobiografických predlôh filmov Strach a hnus v Las Vegas a Rumové denníky bol svedkom sexuálnej vraždy či dokonca kameramanom pedofilného snuff filmu (snuff sú sadistické filmy obsahujúce skutočnú vraždu) v Bohémskom háji. Jedna Thompsonova priateľka ho verejne obvinila, že kokaínu holdujúci autor ju volal pozerať snuff k sebe domov a keď odmietla, tak ju vysmial. Je možné, že aj scéna s adrenochrómom zo Strach a hnus v Las Vegas (drogou, ktorú vo filme získal jeho právnik od satanistu a pochádzala z nadobličky živého človeka) sa zakladá na skutočnosti. Je dokonca pravdepodobné, že Thompsonova náhla a nezmyselná samovražda v roku 2005 nebola samovraždou, ale vraždou spojenou so zametaním stôp. V spojení s pizzovými súvislosťami možno natrafiť na podnik Tony’s Saloon v Los Angeles, kde sa nachádza pingpongový stôl a kútik na poctu Thompsona, ktorý tu údajne kedysi popíjal, šnupal a uzatváral stávky. Samozrejme, u Tonyho majú aj pizzu. V susedstve sa nachádza vychytená pizzeria s názvom Pizzanista! (stránka Tony’s Saloon na svoju priamu konkurenciu dokonca odkazuje, rovnako ako stránka Comet na pizzeriu Besta Pizza). Na instagramovom profile tejto pizzerie nájdete logo veľmi pripomínajúce obal singla Take A Bite Of The Wild Slice od The Pizza Underground a dokonca sa tam zo svojej lásky k pizzi vyznal priamo člen tejto skupiny, vystupujúcej zásadne v čiernom oblečení (nick cheesedayz). Mimochodom, The Pizza Underground boli v roku 2014 hosťami pri otváraní pizzerie v Londýne. (A čo poviete na japonskú popovú skupinu Pizzicato Five a jej album The International Playboy & Playgirl Record z konca 90. rokov? Na jednej fotografii pózujú s tenisovými raketami.)

Profil pizzerie Pizzanista! v čase, keď bola aféra Pizzagate v plnom prúde, nadrzovku obsahoval čerstvé fotografie dospelého muža držiaceho za rameno chlapca, štvrťku či osminu pizze s prekríženými kosťami (kosti s lebkou boli tiež pred vchodom do kníhkupectva v susedstve Comet Ping Pong, na čo upozornil Wilcock), supy hodujúce na pizzi a pochybné komentáre.

Chicagské hotdogy

V súvislosti s Obamovou várkou párkov z Chicaga som preveril aj túto stopu. V Chicagu už začiatkom osemdesiatych rokov pôsobil satanistický kult, ktorý je zodpovedný za zmiznutie 18 žien v štáte Illinois. Ich vodca odrezával ženám prsníky, ktoré skladoval v mrazničke a rituálne sa do nich ukájal. No aj minulý rok istý psychopat zabil batoľa a rozdelil ho na kusy. V období, keď sa konala hotdogová party v Bielom dome, sa významne zvýšil počet vrážd v Chicagu, takisto ako začiatkom tohto roka.

Zneužívanie detí pod patronátom OSN v Afrike

Stránka pizzagate.com (a predtým The Guardian) informovala o suspendovanom bývalom zamestnancovi OSN Andersovi Kompassovi, ktorý odhalil sexuálne zneužívanie detí úradníkmi tejto organizácie v Stredoafrickej republike. Medzi nimi boli aj 8- a 9-ročné. Kompass sa vyjadril, že je preňho nepredstaviteľné naďalej pracovať v organizácii, kde jeho správa o zneužívaní detí z roku 2014 putovala zo stola na stôl, no vinníkov nikto nepotrestal, naopak jeho samého obvinili z rozširovania dôverných dokumentov. Ako vidno, ľudia s morálnym kompasom v OSN nie sú žiadaní.

V tejto súvislosti by ma (a verím, že nie som sám) zaujímalo, ako blízko k sebe má nedávno odhalená nórska pedofilná sieť a neslávna sociálka Barnevernet odoberajúca čím menšie deti. Zaujímavou zhodou náhod po odhalení tejto siete prudko klesla nórska finančná podpora americkej Demokratickej strane. Medzi jej stúpencov a podporovateľov ježibaby Clintonovej patrí aj herec Robert De Niro. V apríli 2014 otváral svoj podnik v prítomnosti satanistickej „umelkyne“ Mariny Abramovicovej, ktorú obdivuje pedostar Podesta (okrem toho táto vyučuje úchylnostiam speváčku Lady Gaga). Na Youtube robil De Niro kampaň za zvolenie Clintonovej, podobne ako Miley Cyrusová. Tá sa dokonca vyjadrila, že ak Trump vyhrá, opustí USA. Postavu pirátskeho transvestitu v rozprávke Hviezdny prach zrejme ušili De Nirovi na mieru, pretože v knižnej predlohe sa vôbec nevyskytuje.

Aby sa kruh uzavrel, De Niro sa priatelí s režisérom Martinom Scorsesem, ktorý spolupracoval s DiCapriom na filme Je s nami koniec?. Bodaj by bol, ale s vašou pyramídou perverzných psychopatov!

A vy, milí rodičia, nepodporujte podľa možnosti aspoň cez vianočné sviatky mániu tzv. mimoňov, ktorá je z rovnakého súdka. Produkovala ju totiž spoločnosť Illumination Entertainment a je plná pedofilnej a slobodomurárskej symboliky (však, pán prezident Kiska).

Predchádzajúci článok o Pizzagate nájdete tu, nasledujúci tu.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár