„Demokratické“ divadlo za pár drobných a Sorosove kone

· Čas čítania: 7 min.

Motto: „Na začiatku všetkého je vždy slovo. Ale slovo, sa nie vždy, telom Boha stane.“
Uvažovali ste niekedy nad tým, prečo ľudia páchajú zverstvá? Napríklad prečo islamský radikál, dokáže vziať do rúk veľký nôž a odrezať človeku hlavu a pri tom sa zoširoka usmievať? Ak by si niekto myslel, že prapôvod takéhoto správania sa je len vo výchove, vo viere, nízkej inteligencií, či dávke ľudskej nenávisti, veľmi by sa mýlil. Takéto hrozné veci, totiž v páchali v minulosti aj veľmi inteligentní a vzdelaní ľudia. Začnime teda poruchami osobnosti.

Všetci sme dnes svedkami demokratického vývoja, ktorý priniesol okrem pozitív v menšom, či väčšom meradle aj ľudské ponižovanie, na začiatku ktorého je vždy ľudské slovo. „Je niekto koltebovec? Odsúďme ho! Má niekto dlhy? Odsúďme ho! Existujú medzi nami aj ľudia s inými názormi ako máme my – demokrati? Odsúďme ich! Toto dnes cítime z každého kúta Európskej demokracie.“ Ponižovanie a podraďovanie je opakom rešpektu. Preto si myslím, že za všetkým nesprávnym je dnešná strata ľudského rešpektu, ktorú vždy vyjadrujeme na začiatku slovom. Obvykle slovom „demokrata“.

„Ste užitoční idioti,“ kričí poslanec Boris Kollár na Slovákov, ktorí zostali roduverní a bojkotovali slovenský Majdan. „Hanbite sa,“ kričí poslanec Ľubomír Galko na tých istých ľudí. „Ľudí ktorí nadávajú na internete, treba spoločensky odsúdiť,“ kričal inými slovami prezident Kiska pri novoročnom príhovore. Sú to presne takéto typy vyjadrení, ktoré následne vedú k nálepkovaniu, čo nie je v realite nič iné, ako značkovanie ľudí. Problém je, že značkovanie veľmi neuznávam ani u zvierat, tak ako môžem za takéto správanie uznávať dnešných „demokratov“?

Ľudia bez rešpektu vždy skončia vo vojne s niekým, kto ich následne zastaví, pretože život funguje tak, že pokiaľ nemáte k ľuďom úctu a rešpekt, potom je len otázkou času, že do niekoho názorovo odlišného narazíte. A na začiatku vojen sú tiež iba slová, ktorým chýba rešpekt.

Toto zistenie má vracia naspäť na začiatok, kde som napísala: „islamský radikál dokáže vziať do rúk veľký nôž a odrezať živému človeku hlavu“. Uvažujem totiž nad tým, prečo som ho jednoducho nenazvala islamským vrahom? Je to totiž najvýstižnejšie pomenovanie. Zároveň najsprávnejšie. Je to jednoduché. Naši „demokrati“ nás naučili nazývať veci inak – kvetnatejšie, akými naozaj sú. Lepšie to totiž vyzerá.

Tu sa však dostávame k ďalšej podstate, prečo ľudia dokážu žiť v omyle. Chceme totiž vyzerať inak – lepšie. Preto všetkých dookola klameme. Nakoniec ale zisťujeme, že najviac sme tým oklamali seba, pretože sme sa do ľudských lži zamotali natoľko, že sú spoločensky zneužívané proti nám. Na tribúnu vystúpi herec Kramár a tvrdí, že slovenský Majdan sa volá protikorupčný pochod. A my mu to často uveríme, pretože to dobre vyzerá. Problém je, že aj odpad, napríklad kozie bobky, zabalené v trblietavom pozlátku, vyzerajú ako cukrík.

Proste, nebojme sa verejne nazývať veci správnymi menami. Keď to nerobíme, ubližujeme hlavne sebe. Prekonajme strach z pravdy a nazvime ju správnym menom. Takéto správanie má totiž v ľudskom živote obrovskú hodnotu a veľký význam. Ak ho nemáme, potom nad nami preberajú v spoločnosti moc demokratickí pešiaci tretieho sektoru. Kollár a Galko sú toho najpresvedčivejším dôkazom.

Stretla som dnes v supermarkete žida. Stála som pri pokladni hneď za ním. Mal na hlave jarmulku a pri platení držal v ruke drobné mince. Rátal ich raz. Potom druhýkrát a nakoniec z košíka vyhodil lentilky a položil vedľa pokladne. Nie preto, že by nemal dosť peňazí, lebo v druhej ruke držal zväzok bankoviek. Jednoducho nechcel všetky tie drobné minúť.

Napadla mi pritom myšlienka, že George Soros platí za spoločenské zmeny, ktoré vyvoláva v Európe, vlastne iba pár drobných. Chartistom ‘77, ktorí naštartovali zmeny vo východnej Európe, zaplatil jeden milión dolárov, čo je pre Sorosove impérium pár drobných. Kúpil si za ne štart rozvratu východnej Európy, ktorý nám priniesol „demokraciu“.

V amerických New York Times má Soros svojho „dvorného novinára”. Volá sa Rick Lyman. Tento človek píše so záujmom o dvoch veciach. O utečeneckej kríze v Európe a farebných revolúciách. Je teda nepochybné, že tieto dve veci spolu úzko súvisia, pretože pod rúškom objektívnych faktov – veľmi sofistikovane, kritizuje všetkých, ktorí týmto dvom veciam v Európe bránia. Jeho obľúbeným terčom je maďarský premiér Orbán. Zjavuje sa v Európe ako duch, vždy na  miestach, kde to smrdí Sorosovou farebnou revolúciou.

Potom sa hlbšie zamyslíte a uvedomíte si, že všetky mainstreamové médiá nás na Slovensku kritizujú, keď nepíšeme rovnako ako novinár Rick Lyman a okrem faktov používame aj dedukčnú logiku. Tiež obhajujú utečeneckú krízu a podporujú farbené revolúcie. Ale keď ich verejnosť obviňuje zo spolčovania sa so Sorosovým tretím sektorom, tak tvrdia, že to nie je pravda. A tu sme opäť pri situácii, kedy ľudia chcú klamať, lebo chcú vyzerať lepšie.

Rick Lyman si dal tú námahu, preletel oceán a pricestoval na Slovensko, aby sa 18. aprila 2017 zúčastnil bratislavského podvodného protestu. Sprevádzala ho Monika Tódová, novinárka z Denníka N. Keby ste ho však nazvali agentom, ľudia ako Kollár, Tódová, či Galko by vás vyhlásili za bláznov.

Všetci tí, ktorí o tom písali a bojkotovali tento podvodný protest, sú podľa Kollára užitoční idioti. Doteraz sme im hovorili roduverní… Podľa Galka sa máme dokonca hanbiť. Tódová nami všetkými pohŕda skryto a pohŕdanie jej iba čítam z úst. Jej úsmev totiž vyzerá rovnako ako pohŕdavý úsmev trójskej Heleny, ktorá zradila základné ľudské hodnoty a následne kvôli nej vo vojne o ľudskú hrdosť zomreli tisícky ľudí.

Nekomentujem, iba mlčky zdvíham prostredník do výšky očí, pretože rovnakú vojnu o základné ľudské hodnoty s ľuďmi ako Tódová, Kollár a Galko sme nútení viesť na Slovensku aj dnes. Prostredník, pretože to všetko sa deje len za pár treťosektorových drobných. Zradcovia ľudskej správnosti – dobra, sa dnes nevolajú Judáši. Sú to Sorosove kone.

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár