Diabolský plán vakcinácie

Foto: Shutterstock

„Začnime s týmto očkovaním čo najrýchlejšie a spoločne v 27 krajinách, v ten istý deň. Začnime s odstraňovaním tohto hrozného vírusu spoločne a jednotne,“ odkázala predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová. A spresnila, že na to, aby bola očkovacia kampaň účinná, musí byť zaočkovaných aspoň 70% európskej populácie. Nemusíme byť konšpirátori, ani kandidáti na Nobelovu cenu, aby sme pochopili, čo stojí za zámerom Leyenovej. Ak bude vakcinovaný čo najväčší počet občanov v čo najkratšom časovom rozmedzí, nestihnú sa v dostatočnom meradle prejaviť prvotné účinky vakcín, rozhodne nie v takom, aby odplašilo ďalšie kolo čakajúcich na vakcínu. Autori covidového plánu správne odhadli, že popri odporcoch vakcíny sú tu aj skutoční nadšenci, ktorí budú vakcináciu chápať ako priepustku do normálneho života a vykúpenie z pretrvávajúcich obmedzení, ale aj takí, ktorí podľahli mediálnej masáži o tisícoch mŕtvych a veria, že ich vakcína zachráni.

Diabolský plán dotiahnutý do dokonalosti, vychádzajúci z prieskumov verejnej mienky správne predpokladá, že očkovaniu sa podrobí prvých 20-30%. Médiá sa budú predbiehať v článkoch a reportážach s prvými účinkujúcimi vo vakcinačnej hre a s najvyššou pravdepodobnosťou prví vybraní účinkujúci ani nedostanú skutočnú vakcínu. Mainstream rozohrá mediálnu kampaň, v ktorej budú odporcovia vakcín zosmiešňovaní, na sociálnych sieťach sa zrodí množstvo zaočkovaných hrdinov, ktorí sa budú s víťaznými fanfárami oslavujúcimi vakcíny posmievať obavám tých nezaočkovaných. Tie neskoršie skutočné obete budú zamlčané a prípady zrejme spratané zo sveta pod zámienkou iných diagnóz. Milióny nerozhodných sa zbaví obavy, podľahnú tlaku a život sťažujúcim obmedzeniam a dajú sa zaočkovať.

Čo bude s tými, ktorí prehliadli tento kolosálny podvod, v ktorom sa ho jeho hráči ani nepokúšajú zatajiť? Tým, ktorých pozornosti neušli arogantné globálne podujatia s masovou účasťou, oficiálne stretnutia, akým bolo Čaputovej s pápežom bez náhubkov, či neraz odhalení politici na radovánkach?

Bábkovodiči majú nepochybne pripravený dokonalý plán, ako prinútiť ďalších, aby odbremenili planétu od, z ich hľadiska neužitočnej populácie, ktorá užiera “ich zdroje, ich vodu, ich planétu”.

Ing. Iveta Michalíková je bývalá kariérna diplomatka

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Trend, Von der Leyenova vyzvala 27 krajín EÚ, aby začali očkovaním rovnaký deň , 16. december, 2020

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár