Dievčatám, ktoré sa sťažovali na vstup transsexuála na dámske sprchy, sa vyhrážajú žalobou za zločin z neznášanlivosti

Študentky na Florence High School v Colorade čelia vyhrážkam v súvislosti s ich sťažnosťami voči transsexuálovi, ktorý sa objavoval v priestore dámskych spŕch. Údajne sa mohli dopustiť zločinu z neznášanlivosti.

Prvé sťažnosti voči transsexuálovi a jeho správaniu prišli zo strany rodičov dievčat, ktorým škola povedala, že práva transsexuálneho chlapca prevážili nad právami dcér týchto rodičov.

Keď sťažnosti zo strany dievčat neustávali, škola sa im začala vyhrážať vyhodením z atletického tímu, či dokonca žalobou zo zločinov z neznášanlivosti, ak v tom budú pokračovať.

V súvislosti s prípadom škola dostala list od Pacifického inštitútu spravodlivosti, ktorý ju varuje, aby neuprednostňovala práva transsexuála pred právami študentiek. Inštitút v liste píše, že sa nebude prizerať, ako 99,7 % študentov stráca súkromie a právo na slobodu prejavu len kvôli 0,3 % populácie, ktorá nevie, čo so svojím pohlavím.

CBN News informuje, že škola si tak pevne stojí za svojim názorom, že dievčatá sa zrejme dobrovoľne vzdajú využívania priestorov spŕch.

Hoci prístup štátu Colorado voči transsexuálnym študentom je daný vnútornou politikou jednotlivých zariadení, Kalifornia sa stala prvým americkým štátom, ktorý na základe zákona prijatého v auguste umožňuje chlapcom a dievčatám vybrať si, aký typ toaliet a spŕch budú používať, bez ohľadu na ich pohlavie. Zákon podpísaný demokratickým guvernérom Jerry Brownom vstúpi do platnosti 1.januára.

Pacifický Inštitút spravodlivosti už rozbehol petíciu, ktorá by úrady prinútila zákon posunúť do verejného referenda. Ak sa do 10.novembra podarí vyzbierať 500 000 podpisov Kalifornčanov, zákon bude dočasne pozastavený až do ďalších kalifornských volieb v novembri 2014.

Server Bloomberg.com informuje, že Kalifornčania sú šokovaní predstavou, že deti opačného pohlavia zdieľajú sprchy a šatne so spolužiakmi opačného pohlavia a vyvíjajú konštruktívnu snahu zákon zastaviť ešte pred tým, než vstúpi do platnosti. Ak by sa to podarilo, možno by tento postup mohol byť použitý ako precedens pre ostatné krajiny.

Avšak v štátoch ako Colorado, Massachusetts, Connecticut a Washington, sú študenti a rodičia vydaní napospas ľubovôli škôl, ktoré prijímajú opatrenia presadzujúce práva extrémnej minority na úkor dodržiavania práv väčšiny študentov, ktorá je nútená zdieľať priestory spŕch či šatní s osobami, ktoré sa identifikujú ako transsexuálne.

Preklad z infowars

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár