Dr. Bridle: Spike proteín môže prekonať hematoencefalickú bariéru a spôsobiť poškodenie mozgu

Foto: Dr. Byram W. Bridle

Posledné údaje z experimentov na zvieratách s mRNA vakcínou Pfizer sú naozaj desivé.

Dr. Byram W. Bridle, profesor virológie a imunológie na University of Guelph v Kanade v rozhovore s moderátorom rádia Alexom Piersonom varuje pred geneticky upravenými vakcínami proti COVID-19.

Bridle spolu s kolegami obdržal informácie od registračného úradu v Japonsku o testoch na zvieratách týkajúcich sa mRNA vakcíny od spoločnosti BioNTech/Pfizer. Získané údaje dokazujú, že nanočastice nezostávajú iba lokálne v mieste vpichu, vo svalovom tkanive, ako tvrdí výrobca vakcíny, ale že v niektorých prípadoch sa veľmi vysoké koncentrácie dostanú aj do iných orgánov. Zistenia z pokusov na zvieratách by mohli objasniť, prečo u očkovaných došlo k zápalu, trombózam a zástavám srdca. Všetky Bridleho tvrdenia možno overiť publikovanými článkami v rešpektovaných vedeckých časopisoch.

Z rozhovoru vyberáme:

“Musím varovať ľudí. Informácie, ktoré sa chystám priblížiť, sú trochu strašidelné. V posledných dňoch vyšli najavo dôležité vedecké skutočnosti. Teraz už rozumieme, prečo pri tejto vakcíne vznikajú závažné pridružené komplikácie.

Vírus SARS-CoV-2 má na svojom povrchu spike proteín. S vakcínou je do organizmu dopravená časť genetického materiálu vírusu (mRNA), ktorá priamo v tele prostredníctvom ľudských buniek produkuje spike proteín, teda proteín vírusu SARS-CoV-2. Ten by mal vyvolať imunitnú odpoveď. To je teória fungovania vakcíny.

Avšak vedci zistili, že samotný spike proteín s hrotmi spôsobuje, pokiaľ sa dostane do krvi, srdcové ťažkosti, poruchy kardiovaskulárneho systému s krvácaním a trombózu (krvné zrazeniny). 

Ak vstreknete vyčistený spike proteín do krvi testovaných zvierat, skutočne spôsobí všetky druhy poškodenia kardiovaskulárneho systému. Môže tiež prekonať hematoencefalickú bariéru a spôsobiť poškodenie mozgu,” hovorí Dr. Bridle, (štúdia: TU).

Na prvý pohľad to nie je znepokojujúce, pretože vakcína sa vstrekuje iba do ramenného svalu. Doteraz sa predpokladalo, že vakcína, ako je obvyklé u bežných vakcín, zostane v ramennom svale a iba časť proteínu bude migrovať do miestnych lymfatických uzlín, aby sa aktivoval imunitný systém.

Ale prostredníctvom žiadosti zaslanej japonskému regulačnému orgánu získal Dr. Bridle a jeho kolegovia prehľad o tom, kde a ako dlho mRNA vakcíny zostávajú v tele. A tu sa všetko komplikuje, hovorí Bridle.

Pretože vakcína Pfizer nezostáva v ramennom svale, ale cirkuluje v krvi niekoľko dní po očkovaní.

“Hneď ako sa dostane do krvi, zažne sa hromadiť v tkanivách, ako je slezina, kostná dreň, pečeň, nadobličky, a čo ma obzvlášť znepokojuje, hromadí sa vo pomerne vysokých koncentráciách vo vaječníkoch.

Práve zverejnená vedecká práca to potvrdila. Bolo vyšetrených trinásť mladých zdravotníckych pracovníkov, ktorí dostali vakcínu mRNA od spoločnosti Moderna, tiež geneticky modifikovanú vakcínu. Spike proteíny boli nájdené v krvi 11-tich z 13-tich zamestnancov.

Teraz máme jasný dôkaz o tom, že sa proteín dostáva do krvi. Viaže sa na receptory, ktoré sú na krvných doštičkách a bunkách. Keď sa to stane, môže to spôsobiť dve veci. Buď zhlukovanie krvných doštičiek alebo to vedie ku vzniku krvných zrazenín. To je dôvod, prečo sme zaznamenali poruchy zrážania krvi a krvácanie spojené s týmito vakcínami. A samozrejme je do toho zapojené srdce, dôležitá súčasť kardiovaskulárneho systému. Preto u očkovaných evidujeme problémy so srdcom. Proteín môže tiež prechádzať cez hematoencefalickú bariéru a spôsobiť neurologické poškodenie. Často vidíme smrteľné prípady z dôvodu krvných zrazenín v mozgu. 

Znepokojivá je aj štúdia, ktorá potvrdzuje, že protilátky sa môžu prenášať cez materské mlieko. Cieľom matiek bolo poskytnúť dieťaťu pasívnu ochranu. Teraz sa však zistilo, že vakcíny skutočne prenášajú svoju nosnú RNA do materského mlieka a prenášajú vektor vakcíny na dojčené deti.

Čo to znamená? Vieme, že bielkoviny sa dostanú do krvi. Všetky bielkoviny v krvi sú koncentrované v materskom mlieku. Ak sa pozrieme do databázy nežiaducich reakcií v USA, nájdeme dôkazy o gastrointestinálnom krvácaní u dojčených detí.

Ovplyvňuje to aj krvnú banku. Kanadská krvná banka momentálne dovoľuje ľuďom, ktorí boli očkovaní darovať krv. Nesmie sa to stať. Tieto patogénne bielkoviny sa prenášajú na citlivých pacientov, ktorí dostávajú krvnú transfúziu. Ovplyvňuje tiež dojčené deti. A to bude mať vážne dôsledky pre naše deti. Urobili sme veľkú chybu pri schvaľovaní týchto mRNA vakcín a nevedeli sme, že samotný spike proteín je toxín,” upozorňuje Dr. Bridle.

Doktor Bridle má vážne obavy týkajúce sa génových vakcín, napríklad ohľadom hromadenia proteínov vo vaječníkoch.

Na záver si Bridle kladie otázku: „Budeme robiť mladých ľudí sterilnými?“

Viac: TU.

Preklad do nemčiny: Uwe Alschner z „Klartext Alschner“.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: EILMELDUNG: «Spike-Proteine in der Muttermilch sind toxisch», https://corona-transition.org/, 1.6.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply