Drzá opovážlivosť a bezočivosť

Add Comment

Vysoký komisár OSN pre ľudské práva Zaid Raad Al Hussein v prejave v Haagu varoval pred populistickými politikmi manipulujúcimi verejnosť, šíriacimi strach a náboženské predsudky… Menovite od Trumpa (…) až po Zemana a Fica. V USA i v EÚ vraj vyvolávajú atmosféru nenávisti…

Husseinov prejav zodpovedá rétorike druhej fázy islamizácie – obrana islamu pred prenasledovaním a útokmi proti moslimom. Prečo vysoký komisár OSN nerieši vnútornú krízu islamského sveta, kde jeho arabskí súkmeňovci a islamskí veriaci genocídnym spôsobom vraždia, terorizujú a vyháňajú z domova všetkých, ktorí nie sú pravými moslimami, kresťanov, inovercov a „neveriacich“? Prečo sú islamistami ostatní moslimovia vyháňaní do Európy?

Nič proti kresťanom, jezídom, Kurdom. Kresťanské denominácie sú autochtónnou súčasťou európskej civilizácie a kultúry. Koľko strán mince majú ľudské práva? Už pri voľbe tohto komisára OSN sa dal „prečítať“ účel tejto voľby a to, čo bude nasledovať. Ľudské práva, padnite na kolená! Prichádza islam! – tu: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1898231-vysoky-komisar-osn-varoval-pred-politiky-siricimi-strach-vedle-trumpa-jmenoval-i-zemana

Islam má prepracovanú stratégiu dobývania územia, na ktorom sa nachádza. Po celom svete sa stovky rokov uplatňuje ten istý vzorec. Definoval ho zakladateľ medinského (sunnitského, neskôr wahábisticko-saláfistického) islamu – islamský „prorok“ Mohamed. Pre tých, ktorí ešte stále netušia, čo je druhá fáza islamizácie (a pre chronických xenofilných a proislamských slniečkárov) – tu: https://www.youtube.com/watch?v=1Bxj1r7BbJg

Podľa iného, päťstupňového plánu islamizácie západnej civilizácie, sa západná EÚ nachádza vo fáze tretieho stupňa – tu: http://pravyprostor.cz/petistupnovy-plan-islamizace-zapadni-civilizace-jsme-na-tretim-stupni/

Ak si ktokoľvek, hoc aj generál OSN, myslí, že ide o výmysly vycucané z prsta krajnej pravice, je vedome alebo nevedome negramotný hlupák alebo spolupáchateľ, ktorý by pod ťarchou priamych dôkazov mal byť postavený pred ľudskoprávny súdny tribunál.

Spoločný záujem EÚ nie je prerozdeľovanie a realokácia imigrantov a utečencov s prípadným právom na udelenie azylu alebo dočasnú doplnkovú ochranu, ani prijatie systému kvót, ale – dôsledná ochrana spoločných vonkajších hraníc EÚ, riadne uzavretie balkánskej trasy a všetkých alternatívnych ciest pred ďalšou možnou a nekontrolovateľnou inváziou z tretích krajín a Turecka. Kto bráni uzavretiu a ochrane vonkajších hraníc EÚ (oplotenie, elektrický ohradník, ozbrojená živá sila)?

Na slovenské salaše a chovy oviec útočia medvede – rozširujú a podmaňujú si svoje teritóriá. Vstupujú do mestských obytných zón. Ľudia sa boja. V najnovšom prípade vraj z 19 oviec po opakovaných útokoch medveďa ostali dve. Slniečkárski ochranári a medveďofili volajú po systémových opatreniach. Prečo EÚ nenapĺňa v praxi rovnaké systémové opatrenia?

Juraj Režo
Ako a eko ďalej? Okrídlené „Pravda a láska zvíťazia nad lžou a nenávisťou“ je nenaplnená hypotéza „Veľkého Novembra“. Lož je rýchlejšia, pravda ju spravidla stíha pomalšie. Pravda je pravda, lož je lož. Nič medzitým. Pod pätou pravdy klíči pochybnosť. Liberálna demokracia je dvojhlavá hydra, lož sprava i zľava. Obe produkujú zlo. Na ceste k tretej totalite. Anonymná a netransparentná demokracia spochybňuje samú seba ako demokraciu.
Hypotéza: Ideálna agora (nie matrix) pozná osobné súkromie ale nepozná anonymitu vo verejnom priestore v záujme agory. Chcem veriť, že spoločnosť je tehotná zmenou, ak platí, že žena nemôže byť len trochu a iba kde-tu tehotná. Ak sa sama, ktorá je ovládaná zlom, nebude zmene brániť, lebo, mnohí ľudia robia všetko preto, len aby sa vyhli sami sebe... Verím, že zmena systému je možná bez násilia, bez jedinej kvapky krvi, mierovou a pokojnou cestou. Bez majdanizácie Slovenska. Krvavých revolúcií bolo viac, než dosť, a všetky sa vzájomne požrali.
Naša „nežná“ potrebuje reparát. Už 26 rokov... Ukradli nám ju. Nechali sme si... Som ideologický, politický a náboženský abstinent. Nevolič už od prvého kola prezidentských volieb. Svoje ostatné ľudské a občianske práva si ale nenechám vziať. Relatívne slobodný a nezávislý, aj preto, čas od času cestujúci bloger. :-)

Pridaj komentár

  & Časopis