Event 201 – pandemické cvičenie v októbri 2019 v New Yorku. Máte ešte pochybnosti?

Pri čítaní správ v rôznych médiách, aj tých mainstreamových sa vždy snažím potlačiť emócie a zostať v pragmatickej rovine. Nie je to vždy jednoduché, ale väčšinou sa mi to darí.

V poslednom čase ma ale dosť vytáčali skutočnosti okolo zvýhodňovania očkovaných občanov na úkor neočkovaných. Samozrejme, že tvrdenie, že neočkovaní ohrozujú budúcnosť očkovaných je slabomyselné, hlavne v kontexte dnes už známeho faktu, že plne očkovaní jedinci prenášajú vírus Corony rovnako, ako neočkovaní. Avšak opatrenia proti neočkovaným zostávajú v platnosti, dokonca sa ďalej zostrujú.

A nikto tieto skutočnosti nahlas nevypovie a nekonfrontuje politikov. Samozrejme, keď sú médiá štedro dotované vládami, nielen na Slovensku.

Ale je tu ešte niečo, čo je oveľa dôležitejšie.

Denne vychádzajú na povrch informácie o podstate „Plándémie“, ktoré musia už aj tie najširšie vrstvy obyvateľstva presvedčiť, že táto „Plándémia“ je plánovaná, a to do najmenších podrobností z najvyšších miest. Trefne túto skutočnosť vyjadril do svojej výpovedi i vysoký predstaviteľ katolíckej cirkvi, taliamsky kardinál Vigáno. Ale je možné, že pre mnohých ľudí je táto morbídna skutočnosť takmer nepredstaviteľná.

Avšak pospájaním všetkých kamienkov mozaiky normálne zmýšľajúci človek nemôže prísť k inému uzáveru.

Súdnemu človeku však berú isté skutočnosti doslova dych.

Stratégia manipulácie svetovej verejnosti bola totiž už pred začiatkom oficiálne vyhlásenej pandémie konkrétne diskutovaná a doslova za účasti špičiek spoločenského a ekonomického sveta trénovaná a simulovaná. Téma bola pandémia Corony, pri ktorej za 18 mesiacov zomrie 65 mil. obyvateľov Zeme bola jedinou témou na podujatí Event 201 v októbri 2019 v New Yorku.

Udalosť 201 simuluje vypuknutie nového koronavírusu prenášaného z netopierov na ošípané a na ľudí, ktorý sa nakoniec stáva prenosným z človeka na človeka, čo vedie k vážnej pandémii. Patogén a choroba sú do značnej miery modelované na základe vírusu SARS. V komunitnom prostredí sú prenosnejšie medzi ľuďmi s miernymi príznakmi. Ochorenie sa začína v chovoch ošípaných v Brazílii. Keď sa začne šíriť z človeka na človeka v nízkopríjmových, husto obývaných štvrtiach miest v Južnej Amerike, epidémia exploduje. Najprv sa leteckou dopravou dostane do Portugalska, USA a Číny a potom do mnohých ďalších krajín. Nakoniec pandémiu nemá žiadna krajina pod kontrolou. V prvom roku neexistuje žiadna vakcína. Existuje  antivírusový liek, ktorý môže chorým pomôcť, ale nie výrazne obmedziť šírenie choroby. Počas prvých mesiacov sa počet prípadov exponenciálne zvyšuje a každý týždeň zdvojnásobuje. A ako sa prípady a úmrtia hromadia, hospodárske a spoločenské dôsledky sú stále vážnejšie.

Medzi účastníkmi  tzv. Eventu 201 z októbra 2019 boli naozaj ťažké kalibre!

Tohto „podujatia“, ktoré organizoval Johns Hopkins Center for Health Security, sa zúčastnili:

Nadácia Billa a Melindy Gatesa,

OSN,

WEF – Svetové ekonomické fórum Klausa Schwaba v Davose,

US a čínsky úrad pre verejné zdravie,

zástupcovia Big Pharma priemyslu a

vedúce spoločnosti PR branže a mediálneho sveta.

Aj keď podujatie simulovalo pandémiu v Južnej Amerike, zúčastnil sa ho čínsky virológ a imunológ, člen Čínskej akadémie vied.

Účastníci: TU.

Podujatie bolo zachytené na video pre nasledujúce generácie ostatného sveta.

Nie je žiadnym tajomstvom, že na podujatí boli diskutované otázky postupu pri vzniknutí situácie pandémie, ale i ako sa má bojovať proti tzv. „fake news“ a ako má v podstate vyzerať management informácií pre široké vrstvy obyvateľstva. V skratke, nemožno uverejňovať pravdivé a kompletné a to jest pre obyvateľstvo škodlivé správy.

Pôvodne prednesený návrh, sociálne siete komplet vypnúť bol ako nevhodný a málo efektívny zavrhnutý. Lepšie výsledky sa dajú očakávať od koordinovaného, spoločného informovania všetkých médií, ako i od zaplavenia mediálneho priestoru množstvom detailných, ale často nevýpovedných a medzi sebou neporovnateľných dát a informácií.

Pre „úspešnú“ prácu médií treba do procesu zapojiť informačné zdroje, ktoré majú medzi obyvateľstvom dôveru a tieto zdroje aj patrične motivovať.

Do pozornosti účastníkov boli dané i návrhy na tvrdší postup proti kritickým hlasom, až po cenzúru sociálnych médií s vypnutím nepríjemných vysoko kritických internetových stránok. Prerokovávané boli i spôsoby zásahu národných vlád pri „falošných správach“, teda pri správach, ktoré sa vyjadrujú kriticky k nalinkovanému trendu nositeľov moci. Jasnejšie dôkazy o manipulácii spoločnosti všetkých štátov a zotročovaní najširších vrstiev obyvateľstva neopodstatnenými Lockdownami a obmedzeniami, nie je ani treba priniesť.

Po roku a pol Corona-Plándémie zostáva nám povedať už len jedno:

Toto excelentné plánovanie Corona-šialenstva bolo aj reálne perfektne uvedené do praxe.

Keď sledujeme všetky kroky opatrení vlády na Slovensku, zostrovanie podmienok pre obyvateľstvo, umlčiavanie kritických médií, mazanie stránok na Facebooku, Instagrame kriticky mysliacich autorov a publicistov na Slovensku, zastrašovanie obyvateľstva, podplácanie poslušných médií zbytočnými reklamnými stránkami, podporujúcimi šialené a v budúcnosti nekonečné očkovanie, dotovanie „mienkotvorných“ denníkov a líniu držiacich médií stovkami tisíc Eur vidíme, že slovenská vláda nevynechala nič z návodu prebraného z Eventu 201! Podotýkam opätovne, že stretnutie sa konalo v októbri 2019!

Zostáva samozrejme otázka – aké sú to kanály, cez ktoré sú posúvané informácie a návody na dezinformácie a manipulácie s obyvateľstvom zo stretnutia elity sveta ku slovenskej vláde?

Kto o tomto Evente 201 z októbra 2019 nič nevedel, ľahko si ho so všetkými podrobnosťami nájde vo Wikipédii. Samozrejme, že len ten, kto chce, pretože očkovacia hystéria očividne polarizuje spoločnosť a už sa prejavuje pomalý boj oboch táborov pri donucovaní neočkovaných k obávanej ihle.

Autor: Milo Blažo

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár