Fašistické zoznamy občanov Slovenskej republiky určených na likvidáciu: Rostas vyzýva vládu a Generálnu prokuratúru, aby okamžite konali!

Foto: zvtv

Ukrajinský web uverejnil materiál s názvom „Zárodky ruského sveta“. Obsahuje mená jednotlivcov a názvy organizácií z európskych krajín, ktoré podporujú Rusko. Na zozname sú aj mená známych slovenských predstaviteľov, politických strán, ale aj médií vrátane ZEM&VEK a osobne Tibora Eliota Rostasa. Topky a ďalšie protislovenské médiá teraz synchrónne zverejňujú zoznamy občanov Slovenskej republiky určených na likvidáciu.

Zoznam obsahuje vyše 1 300 jednotlivcov a asi 900 organizácií v 19 európskych krajinách, ktoré majú podporovať Rusko a jeho politiku.

Zo Slovenska sa na zozname objavili napríklad Robert Fico, Ľuboš Blaha, Marián Kotleba, Milan Uhrík s Milanom Mazurekom, Dag Daniš, Anna Belousovova. Na zozname sa však samostatne umiestnili aj politické strany SMER-SD, ĽSNS, Slovenská národná strana. Objavila sa tam dokonca aj Matica Slovenská.

Okrem toho médiá, ako Zem a Vek, Infovojna a Slobodný vysielač, ktoré topky vo svojom článku nazvali ako “dezinformačné”.

Už v minulosti sme poukázali na vytváranie zoznamov ľudí, politikov a novinárov, ktoré vytvárala organizácia Mirotvorec spolupracujúca aj s Denníkom N. Novinári zverejnení na tejto stránke boli na Ukrajine zavraždení, na čo sme upozornili aj v liste vtedajšiemu ministrovi zahraničných vecí Lajčákovi. Ten vo svojej odpovedi priznal, že ide o organizácie, ktoré odsúdila samotná EÚ a mnohé medzinárodné inštitúcie, vrátane niekoľkých amerických.

Vytváranie zoznamov a zverejňovanie mien ľudí, ktorí sa zasadzujú o okamžitý mier nie je ničím iným, ako extrémne nebezpečným vyhrážaním aj so spomenutou fyzickou likvidáciou.

V tomto kontexte sú na slovenskej strane zodpovední aj vlastníci médií ako Topky. Prípad musí prešetrovať generálny prokurátor SR a stanovisko k uvedenému vytváraniu likvidačných zoznamov musí bez najmenšieho meškania zaujať aj vláda SR.

Vláde pripomíname, že práve vo februári roku 2018 za vlády Róberta Fica boli objavené telá Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a v tú istú noc teroristické komando prepadlo spisovateľa a publicistu Tibora Eliota Rostasa. Preto by sa mali veľmi dôsledne zaoberať rizikom ohrozenia životov a zdravia občanov Slovenskej republiky, čo môže tak, ako v roku 2018 podnietiť nátlak ulice na zavŕšenie snáh o prevrat.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:
(1) ZOZNAMY NA ODSTREL, Youtube/zvtv, 04.02.2024

(2) Ukrajinský web odhalil podporovateľov Ruska: Na zozname sú aj poprední slovenskí politici!, topky, 03.02.2024

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply