Globalisti sa zúfalo snažia potlačiť týchto 14 mocných nadčasových právd, ktoré vás oslobodia

Existujú mocné nadčasové pravdy, ktoré, ak by sa široko prijali, zmenili by priebeh ľudských dejín a oslobodili ľudstvo z pazúrov démonických globalistov. Preto sa globalistické sily idú zblázniť vo svojom snažení potlačiť ich.

Všetky pravdy, ktoré nechcú, aby ste vedeli, sú označené ako „dezinformácie“, zatiaľ čo klamstvá a propaganda presadzované establišmentom sú označované prezývkou „fakty“.

Odhaľme týchto 14 mocných právd a zistime, prečo protiľudské sily tak zúfalo pracujú na tom, aby zabránili ľudskej rase spoznať tieto hlboké princípy, ktoré môžu znamenať rozdiel medzi tým, či budete zotročení alebo slobodní.

Takže tu sú:

1) Boh (vedomie, zdroj, stvoriteľ – bez ohľadu na názov) je skutočný. Existuje tvorivá, inteligentná sila, ktorá presahuje vesmír a ktorá dáva zmysel vášmu bytiu. Ak si neuvedomujete, že ste boli stvorení za určitým účelom, potom sa váš život zdá byť nezmyselný a budete odpojení od samotnej sily, ktorá vás priviedla k existencii.

2) Boh a matka príroda už zadarmo vytvorili všetky lieky, ktoré potrebujete – prírodný liek na každú chorobu už existuje, vrátane liekov na rakovinu. Tieto lieky sú uložené v prírodnom svete okolo nás, čakajúc len na to, aby boli zozbierané a nasadené v prospech ľudstva.

Celý účel zdravotníckeho systému (v USA je to FDA, CDC, AMA atď., u nás je to Ministerstvo zdravotníctva, ŠÚKL, ÚVZ, atď.) je pokúsiť sa urobiť vás slepými voči prírodnej medicíne, ktorá robí toxické lieky farmaceutických firiem zastaranými.

3) Technológie na neobmedzenú „bezplatnú“ energiu už existujú a boli ľudstvu odopreté, rovnako ako bol ľudstvu odoprený ivermektín, aby sa maximalizovali obete covidu (prípadne zápalov pľúc, chrípky, parazitov alebo iných patogénov, ktoré zabíjali).

Globalisti vedia, že ak je energia dostupná a hojná, ľudstvo sa nedá ľahko zotročiť. Preto pracujú na potlačení technológií voľnej energie a zároveň búrajú konvenčnú energetickú infraštruktúru, aby vytvorili nedostatok energie.

4) Nie sme prvou vyspelou civilizáciou na planéte Zem, ani v našej slnečnej sústave. Tiež nebudeme poslední. Niektoré predchádzajúce civilizácie pravdepodobne disponovali technológiami a duchovným chápaním, ktoré výrazne prevyšujú naše vlastné.

5) Súčasný režim pri moci je satanistický kult číreho zla, ktorý si udržiava svoju moc prostredníctvom propagandy, cenzúry a tlače peňazí, pričom dokonca obetováva deti a mnohí jeho predstavitelia sa živia ich krvou (adrenochrómom).

Rituálne obetovanie detí schvaľuje aj americká FDA, ktorá v skutočnosti najíma ľudí na odoberanie hláv a iných orgánov potrateným ľudským plodom, aby s nimi mohli následne vykonávať experimenty na vytváranie „humanizovaných myší“, okrem iných obludností.

6) Globalisti preštudovali neurológiu ľudskej rasy a teraz organizujú riadiace programy, ktoré unášajú neurológiu mozgu, aby dosiahli u ľudí poslušnosť. Je to globálny „hack“ ľudstva.

Jedna z používaných metód sa nazýva „sociálna poslušnost“ a spolieha sa na to, že prinúti veľké skupiny ľudí uveriť poburujúcim klamstvám. To spôsobuje, že mnohí ľudia idú radšej s davom, než aby uplatňovali svoje vlastné racionálne uvažovanie.

Napríklad, celý „trans kult“ sa pretláča pomocou techník sociálnej konformity / poslušnosti, ktoré sa snažia ľudí presvedčiť, že je v poriadku mrzačiť pohlavné orgány nevinných detí.

7) Moderné vakcíny sú navrhnuté tak, aby dosiahli globálnu depopuláciu a nič iné. Celý príbeh o vakcínach je krutá lož, ktorá ospravedlňuje pokračujúce vstrekovanie biologických zbraní do miliárd ľudí.

Presvedčiť ľudí, aby si dali do seba vpichnúť smrtiace biologícké zbrane, je pre globalistov jednoduchšie v porovnaní s kampaňou kinetického vyhladzovania (fyzického zabíjania), aká prebiehala počas holokaustu.

8) Nedostatok zdrojov (jedlo, energia, lieky) je navrhnutý tak, aby vás udržal v zotročení a neustálom stave strachu. Neexistuje žiadny dôvod na nedostatok zdrojov na planéte Zem, pretože jedlo, slnečné svetlo, voda, semená, teplo a ďalšie zdroje sú hojné a dokonca vytvorené prírodou zadarmo.

Len prostredníctvom premyslených kampaní na vytvorenie umelého nedostatku môžu globalisti presvedčiť ľudí, aby sa báli a boli poslušní.

9) Médiá neustále šíria nenávisť, pretože nenávisť je emócia s najnižšou vibráciou, ktorá odvádza pozornosť od vyšších myšlienok, ambícií a úspechov. Účelom médií je odviesť obyvateľstvo od mieru, harmónie a úspechu, vyvolať paniku, biedu a násilie, aby vlády mali opodstatnenie presadiť väčšiu kontrolu nad životmi občanov.

10) Potraviny sú zámerne trávené, aby sa váš mozog udržiaval v stave zmätku a duševnej choroby. To je dôvod, prečo sú potraviny pre ľudí „obohatené“ o toxické pesticídy, herbicídy, GMO (geneticky modifikované organizmy), hormonálne disruptory a ťažké kovy.

Žiadny živočíšny druh na planéte Zem nekŕmi svoje deti jedmi, ale ľudské inštitúcie do toho nútia masy, aby zabezpečili, že žiadne deti nebudú vychovávané bez toho, aby boli ich kognitívne schopnosti ohrozené toxickými látkami.

11) Čím viac CO2 je v atmosfére, tým viac plodín a potravín zadarmo rastie na celom svete. Plodiny a stromy milujú CO2. Teraformácia (program na umelú zmenu klímy) je útok na atmosféru s cieľom dosiahnuť globálny hladomor odstránením CO2 z atmosféry. Výsledkom má byť globálny hladomor a neúroda.

12) Peňažný menový systém je zmanipulovaný tak, aby sa zabezpečilo, že vám vaše peniaze budú vždy ukradnuté (a nikdy nedokážete finančne napredovať).

Známy autor Robert Kiyosaki hovorí, že akciový trh je finančnou verziou „chlebu a cirkusov“, aby ľudia navždy zostali uväznení v každodennom naháňaní sa za živobytím (tzv. potkanie preteky) a nikdy sa z toho nedostali von.

Budúcnosť má len zlato, striebro a kryptomeny, keďže každá nekrytá štátna mena skolabuje. Ak chcete, aby vám po páde oficiálnej meny ostal najaký majetok, majte ho vo vlastnej úschove. To znamená, že ho vlastníte a fyzicky máte pri sebe.

Za fyzickú držbu sa nepovažujú bankové vklady, penzijné fondy, podnikové akcie, atď. Tieto formy majetku budú vládami skonfiškované alebo nedostupné v zbankrotovaných bankách.

13) Mimozemšťania sú skutoční aj prenos technológií na ľudí je skutočný, ale vlády túžia po technológiách pre seba, aby mohli vytvárať zbrane a systémy kontroly namiesto toho, aby sa tieto technológie využívali na zabezpečenie hojnosti pre ľudstvo. Vo vesmíre nie sme sami.

14) Vaša myseľ je prenášačom vedomostí a vy ste odrazom Božej moci (TheContagiousMind.com). Sila vášho hlasu + zámer dokážu zmeniť vesmír. Vyslovte to a pomôžete to uviesť do reality.

Vaša myseľ a hlas môžu doslova „naprogramovať“ štruktúru vesmíru. Nikto z mainstreamovej kultúry vám však o tom nepovie, pretože establišment chce, aby ste si mysleli, že ste bezmocní.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) Globalisti sa zúfalo snažia potlačiť týchto 14 mocných nadčasových právd, ktoré vás oslobodia; badatel.net; 7.8.2023

(2) Mike Adams; naturalnews.com

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply