Hľadáme priestory na besedy v Trnave, Malackách a Dunajskej Strede

Milí naši čitatelia a priaznivci. Nakoľko z knižníc a iných verejných inštitúcií sme boli v minulosti vytláčaní (sústredený tlak „strážcov systému“ spôsoboval, že naše besedy boli čím ďalej, tým častejšie rušené), snažíme sa hľadať skôr nezávislé priestory, patriace súkromným osobám alebo spolkom či združeniam.

V novembri by sme radi besedovali v Trnave, Malackách alebo Dunajskej Strede. Preto sa obraciame na čitateľov v týchto mestách a ich okolí, či by nám vedeli poradiť vhodné priestory. Môže ísť o súkromný podnik, klub alebo akýkoľvek slušný priestor s kapacitou pre cca 50 ľudí. Keďže vstupné na besedách nevyberáme a náklady na dopravu si hradíme zo svojho, malo by ísť o priestor, kde prevádzkovateľ nepožaduje platenie prenájmu.

Ak máte nejaký tip, napíšte ho prosím priamo našej redakčnej asistentke na: [email protected].

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár