ISIL má už ľudí všade. Aj na súde v Haagu.

· Čas čítania: 8 min.

Na konci marca 2009,bolo na YouTube zverejnené video, ktoré poukazovalo na neobvykle vysoký demografický nárast moslimskej populácie v Európe, poburujúci ľudí (https://youtu.be/6-3X5hIFXYU). Video bolo vraj virálne a pozrelo si ho viac ako 16 miliónov ľudí.

Hneď na to, za necelé dva mesiace, sa „zjavil” vtedy bezmenný človiečik, Belgičan Martijn de Koning (v preklade Martin Kráľ) a na spravodajskom portáli Page Lines zverejnil text tohto videa s komentárom v anglickom jazyku. Koning je vedec (vraj), antropológ, vierovyznaním protestant a v princípe mi svojou propagandistickou prácou v Bruseli pripomína slovenského protestanta Michala Havrana, ibaže je oveľa väčší odľud.

Stretáva sa s moslimami, skúma ich správanie, pravidelne cestuje do Sýrie, navštevuje vojnové zóny a nikdy sa mu akýmsi zázrakom nič nestalo. Zaujímavé, pretože tam státisíce iných kresťanov moslimovia popravili a takým ako je Koning, obvykle odrezávali hlavy.Naopak, on hrával s nimi futbal, ako sa vyjadril pre tlač.

Video, o ktorom píšem, malo jediný význam, a to propagáciu moslimstva v Európe, čo Koning svojim komentárom len zvýraznil. Vtedy, v roku 2009, súvislosti nikto nechápal, pretože verejnosť v EÚ ani netušila, že globalisti pripravujú masívne presídlenie moslimov do Európy, čo sme neskôr nenazvali hybridnou vojnou proti Európanom, ale utečeneckou krízou.

O pár rokov neskôr, keď bola hybridná vojna v Európe v plnom prúde a teroristické útoky začali byť každodennou praxou, sa stala zaujímavá vec. Martijn de Koning bol vymenovaný za súdneho znalca v odbore džihád (svätá vojna moslimov) a stal sa poradcom pre medzinárodný súd v Haagu. Problém je, že sa nechová nestranne a namiesto reálneho posudzovania toho, čo sa v Európe deje, sa stal advokátom moslimov a obhajuje ich konanie pri odsudzovaní vojnových zločincov, tvrdí o ňom belgická verejnosť. Naopak Koning zase tvrdí, že moslimom nerozumieme. Akoby som počula Havrana.

Nakoniec posúďte sami. Preložila som text videa, ktoré Koning ešte v roku 2009 obhajoval. Citujem: „Svet sa mení. Globálna kultúra, ktorú naše deti zdedia, bude úplne odlišná, ako je dnes. Budete svedkami demografických zmien sveta.
Podľa výskumu, na to aby národ a jeho kultúra prežila viac ako 25 rokov, musí by byť pôrodnosť minimálne 2,11 dieťaťa na rodinu. Inak začne byť dotknutá populácia ohrozená. Historicky sa žiadny národ nikdy nezachoval s mierou pôrodnosti 1,9. Miera Európskej pôrodnosti je 1,3 a obnoviť ju by trvalo 80 až 100 rokov. Neexistuje ale žiadny ekonomický model, ktorý by v takomto čase zabezpečil národu prežitie. Inými slovami, ak majú dva páry rodičov iba po jednom dieťati, je to iba polovica detí z počtu rodičov. Ak majú ich deti tiež v rodine iba jedno dieťa, potom zostane iba 1/4 vnúčat z počtu prarodičov. Ak sa v roku 2006 narodilo (v Belgicku) iba milión detí, je takmer nemožné, aby do práce v roku 2026 nastúpili 2 milióny dospelých a prispievali na sociálny systém. A ak sa obyvateľstvo zmenšuje, národ vymiera.
Od roku 2007 bola miera pôrodnosti vo Francúzsku 1,8. V Anglicku 1.6, Grécku 1,3, Nemecku 1,3, Taliansku 1,2, Španielsku 1,1. V celej Európskej únii je v 31 krajinách plodnosť len 1,38. Historický výskum nám hovorí, že tieto čísla, už nie je možné zvrátiť.
Za niekoľko rokov Európa, ako ju poznáme, prestane existovať. Napriek tomu počet obyvateľov Európy neklesá. Prečo? Emigrácia. Islamské prisťahovalectvo. Celý rast populácie v Európe od roku 1990 zabezpečilo islamské prisťahovalectvo.
Koeficient pôrodnosti francúzskych detí je 1,8 na rodinu. Moslimovia majú vo Francúzku koeficient 8,1.
V južnom Francúzsku, ktoré je tradične jednou z najpočetnejšie obývaných cirkevných oblastí sveta, je teraz viac mešít ako kostolov. 30% detí vo veku 20 rokov a mladších sú islamisti. Vo väčších mestách, ako je Nice a Paríž, počet islamistov narástol na 45%.
Do roku 2027 bude jeden z piatich Francúzov moslim. Za krátkych 39 rokov bude Francúzsko islamskou republikou. Za posledných 30 rokov sa moslimská populácia Veľkej Británie zvýšila zo 82 000 na 2,5 milióna, čo je 30 násobné zvýšenie. Existuje viac ako 1000 mešít, z ktorých mnohé sú bývalé kresťanské kostoly. V Holandsku je 50% všetkých novorodencov moslimských. Len za 15 rokov bude polovica obyvateľov Holandska moslimská. V Rusku je 23 miliónov moslimov. To je 1 z 5 Rusov. 45% z celej ruskej armády bude prevažne islamských za niekoľko krátkych rokov. V súčasnom Belgicku je 25% dospelého obyvateľstva a 50% novorodencov moslimov. Belgická vláda uviedla, že do roku 2025 sa 1/3 všetkých európskych detí narodí v moslimských rodinách. Nemecká vláda hovorí o tom ako prvá. Nedávno vydala vyhlásenie, v ktorom hovorí:„Pokles počtu nemeckého obyvateľstva sa už nedá zastaviť. Je to demografická špirála smerom dole a je nezvratná.” Do roku 2050 to bude moslimský štát!
Muammar al-Kaddáfí z Líbye povedal:„Existujú náznaky, že Alah v Európe zvíťazí a islam bez mečov, bez zbraní a bez dobývania ovládne Európu. Nepotrebujeme teroristov, nepotrebujeme samovražedných atentátnikov. Viac ako 50 miliónov moslimov z Európy za niekoľko desaťročí zmení Európu na moslimský kontinent.“ V súčasnosti je v Európe 52 miliónov moslimov. Nemecká vláda uviedla, že v nasledujúcich 20 rokoch sa očakáva zdvojnásobenie počtu na 104 miliónov moslimov.
Svet, v ktorom žijeme, nie je svet, v ktorom budú žiť naše deti a vnúčatá. Katolícka cirkev nedávno oznámila, že islam práve prekonal rekordný počet svojich členov. Niektoré štúdie ukazujú, že islam so súčasnou mierou rastu bude o 5 až 7 rokov najdominantnejšie náboženstvo sveta.
Je na čase si prestať robiť ilúzie o prežití belgického národa. Ak nechcete, aby na oltári islamu bol náš kresťanský boh ako otec lží. Ako veriacich vás vyzývam, aby ste zdieľali evanjeliové posolstvo o meniacom sa svete. Toto je výzva!“

Tak to zosumarizujme. Antropológ Koning si už v roku 2003, dva roky po páde Dvojičiek (Svetového ochodného centra), kedy americká armáda naplno uskutočňovala inváziu v Afganistane, zakladá spravodajský web Page Lines na podporu islamu v Európe. Medzitým sa šesť rokov naplno venuje moslimom v Európe aj v ich domovských krajinách. Neskôr sa v roku 2009 objaví na YouTube video, ktorého širenie s pravdepodobnosťou takmer rovnajúcou sa istote niekto zaplatil, pretože bezcenné video plné výmyslov si pozrelo 16 miliónov ľudí. Pri obhajovaní sa opiera o vyjadrenia nemeckej a tiež belgickej vlády, ktoré sa neskôr stanú nástrojom hybridnej vojny proti Európanom. Hneď na to ho začne obhajovať vedec s priamymi kontaktami na ISIL a tvrdí, že kresťanské kostoly sa menia na mešity a do krátkeho času bude patriť Európa moslimom. Nestane sa tak a o šesť rokov na to, v roku 2015, naplno prepukne európsky import moslimov, z ktorých je takmer 11% teroristov. Medzitým už je Koning na súde v Haagu a obhajuje ako znalec džihádu moslimský medzinárodný zločin. Následne sa po celej Európe začínajú objavovať ľudia jeho razenia, prevažne kresťania, protestanti, na Slovensku napríklad Havran a podobní. Napriek tomu všetkému, pretože Európa sa zmobilizovala a utečencov odmieta, ako napríklad Maďarsko, Česko, či Poľsko, sa Koningove slová nesplnia. Len pred pár dňami som narazila na sociálnej sieti na informáciu, že text tohto videa sa začína šíriť opäť, samozrejme s posunutým dátumom v demografických údajoch (z roku 2006 na rok 2010) o štyri roky dopredu, aby sa tvrdenia a obsah zdali dôveryhodnejšie. Ako dôkaz prikladám v zdrojoch link na niektoré verejne dostupné profily ľudí, kde bol text publikovaný. Pán Tibor Jakubek ho napríklad dostal do mailu, a kedže sa mu fakty z neho zdali závažné, tak ho zverejnil. Akosi priveľa náhod, nemyslíte?

Ja mám pre ľudí ako je Martijn de Koning, či na Slovensku Michal Havran, iný odkaz. Európa nikdy nebude patriť moslimom a vojnové zločiny a vlastizrada sú nepremlčateľné.

Zdroje:
https://youtu.be/6-3X5hIFXYU
http://religionresearch.org/closer/contact-me/
http://religionresearch.org/closer/
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=399357480460418&id=100011585077038
https://www.facebook.com/havlik53/posts/1411991808888608

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár