Okamžité globálne použitie Ivermektínu ukončí pandémiu COVID-19

Po najkomplexnejšom preskúmaní dospela skupina popredných lekárskych odborníkov k záveru, že Ivermektín by sa mal systematicky a globálne prijímať na prevenciu a liečbu COVID-19.

Tento výskum recenzovaný odborníkmi z lekárskej oblasti, ktorého sa zúčastnili aj traja predstavitelia americkej vlády, a bol publikovaný v časopise American Journal of Therapeutics, predstavuje najkomplexnejší prehľad dostupných údajov získaných z klinických štúdií, štúdií in vitro, štúdií na zvieratách a štúdií z reálneho sveta. Skupina lekárskych a vedeckých odborníkov pod vedením Aliancie kritickej starostlivosti COVID-19 (FLCCC), ktorá sa zaoberala prvou líniou, preskúmala publikované odborné štúdie, rukopisy, odborné metaanalýzy a epidemiologické analýzy regiónov s úsilím o distribúciu ivermektínu, ktoré ukazujú, že ivermektín je účinná profylaxia a liečba COVID-19.

„Odviedli sme prácu, ktorú nezvládli lekárske orgány, vykonali sme najkomplexnejšiu previerku dostupných údajov o ivermektíne,“ uviedol Pierre Kory, MD, prezident a hlavný lekár FLCCC. „Použili sme zlatý štandard, aby sme kvalifikovali preskúmané údaje, a potom sme dospeli k záveru, že ivermektín môže ukončiť túto pandémiu.“

Rukopis sa zameral na 27 kontrolovaných pokusov, ktoré boli k dispozícii v januári 2021, z ktorých 15 boli randomizované kontrolované pokusy (RCT’s), preferovaný pokus Svetovej zdravotníckej organizácie, U.S. Pat. Národné ústavy zdravia a Európska agentúra pre lieky. V súlade s početnými metaanalýzami ivermektínu RCT, ktoré publikovali panely odborníkov z Veľkej Británie, Talianska, Španielska a Japonska, zistili veľké, štatisticky významné zníženie úmrtnosti, času do zotavenia a vírusového klírensu u pacientov s COVID-19 liečených ivermektínom.

Na vyhodnotenie účinnosti ivermektínu pri prevencii COVID-19 uvádzali 3 RCT a 5 observačných kontrolovaných štúdií zahŕňajúcich takmer 2 500 pacientov, že ivermektín pri pravidelnom užívaní významne znižuje riziko vzniku COVID-19.

Mnoho regiónov po celom svete dnes uznáva, že ivermektín je účinnou profylaxiou a liečbou COVID-19. Južná Afrika, Zimbabwe, Slovensko, Česká republika, Mexiko a teraz aj India schválili používanie tohto lieku lekárskymi pracovníkmi. Výsledky, ktoré sú viditeľné v tejto najnovšej štúdii, preukázali, že kampane na distribúciu ivermektínu opakovane viedli k „rýchlemu zníženiu chorobnosti a úmrtnosti v celej populácii“.

„Náš najnovší výskum opäť ukazuje, že pri skúmaní všetkých dôkazov nie je pochýb o tom, že ivermektín je vysoko účinný ako bezpečná profylaxia a liečba COVID-19,“ uviedol Paul E. Marik, MD, FCCM, FCCP, zakladajúci člen FLCCC a hlavný lekár pre medicínu pľúc a kritickej starostlivosti na Lekárskej fakulte vo Východnej Virgínii. „Už sa nemôžeme spoliehať na to, že mnohé z väčších zdravotníckych orgánov poctivo preskúmajú lekárske a vedecké dôkazy. Vyzývame teda regionálne úrady verejného zdravotníctva a lekárov z celého sveta, aby požadovali okamžité zaradenie ivermektínu do ich štandardnej starostlivosti, aby sme mohli túto pandémiu raz a navždy ukončiť.“

Publikovaný výskum nájdete v najnovšom vydaní American Journal of Therapeutics: TU.

KONTAKT: [email protected]

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár