Kalergiho plán a Barnettova doktrína sa napĺňajú

Add Comment

Ak vieme, čo je Kalergiho plán, je dobre. Lebo to je konšpiračná teória. Ak vieme, čo je Barnettova doktrína, tiež. Ibaže obe sa napĺňajú…

Alokačné a realokačné kvóty ožívajú. Pripravuje sa a je v diskusii zmena Dublinského dohovoru (z Dublin III. na Dublin III. Plus). Všetky žiadosti o azyl a dočasnú doplnkovú ochranu by mali byť posudzované centrálne.Utečenec nebude povinný žiadať o azyl a ochranu v prvej nárazníkovej krajine Schengenu, čo má technicky a administratívne odbremeniť prvý nárazníkový bezpečný štát a zaistiť rovnomerné rozdelenie záťaže krajín, vo veciach vybavovania žiadostí o azyl.

Vo vzťahu k utečencom ide o obmedzenie svojvôle imigrantov stať sa migrantmi, presúvať sa hore-dole a hlavne, smerovať do cieľových destinácií, najmä Nemecka a Švédska. Už ich tam majú viac ako „požehnane“.

Kalergiho plán a Barnettovu doktrínu treba plniť rovnomerne na celej ploche EÚ. Slobodná vôľa a voľba utečencov tým končí. Násilná alokácia a realokácia však fungovať nebude. Európska komisia sa trvale pokúša obmedziť suverenitu štátov únie. Najmä stred a východ EÚ sa tomu vzoprie (ako vyhlásil Dimitri Aveamopulos, eurokomisár pre imigráciu na ČT24 6.4.2016).

Thomas P.M. Barnett je autorom dvoch kníh: The Pentagon´s New map (2004) a Blueprint for Action (2005). Obomi titulmi sa zaoberá Richard Melisch v knihe Der letzte Akt: Kriegserklärung der Globalisierer (Posledné dejstvo: Vyhlásenie vojny globalistami). Ku Kriegselklärung: významom pripomína Jánovu Apokalypsu.

T. Barnett píše: „Konečným cieľom je homogenizácia všetkých štátov sveta zmiešaním rás do jednej svetlo hnedej rasy. Európa musí prijať milióny prisťahovalcov z tretieho sveta. Výsledok bude populácia ľudí s priemerným IQ 90, príliš hlúpych na to, aby chápali, ale dosť inteligentných, aby pracovali.“

Toto je korporátny fašizmus. Nevykazuje žiadne znaky nacizmu. Naopak, ten globalisti a Globálny Prediktor vidia ako spoločenské zlo, brániace európskej integrácii, kde pojmy národ, vlastenectvo a patriotizmus nemajú miesto. Pojmy národ a národná identita musia zaniknúť. Preto sú aj politické systémy budované nie na národnom ale občianskom princípe. A preto aj ten zúrivý „pohon“ na rastúci a silnejúci „xenofóbny nacizmus“ a extrémistické politické strany a hnutia v Európe a na Slovensku…

Barnettov proces globalizácie má byť zavŕšený jediným svetovým náboženstvom a jednou kultúrou. Jeho One State model je koncepcia a projekt už prebiehajúcich štyroch postupných krokov (4 flows):

1. Neobmedzený prúd imigrantov do Európy za účelom rozpadu a likvidácie autochtónnych (pôvodných) národov a zničenie ich kultúr.
Poznámka: To vysvetľuje nečinnosť Európskej únie, hľadajúcej „spoločné európske“ riešenia. Orwellizmus spočíva v ťažisku na “spoločných európskych riešeniach“. Jadrom ťažiska je dôraz na pojem „európske“.

2. Neobmedzený tok ropy, plynu a iných surovín.
Poznámka: V globalizovanom svete nesmú byť nerastné a surovinové zdroje vlastníctvom národných štátov (ani voda). Neskôr aj čistý vzduch. Musia byť vo vlastníctve nadnárodných korporácií.
Nad pôvodným systémom európskych hodnôt sú schengenské princípy: voľný pohyb osôb, tovarov, kapitálu a služieb. My, hrdí a užasnutí Európania ich vnímame ako prejav konečnej slobody každého jednotlivca.

3. Ničím neobmedzené finančné toky najmä do USA.
Poznámka: Transatlantická dohoda TTIP nie je jedinou pripravovanou a dobre utajovanou zmluvou, ktorá má priniesť prospech a výhody transatlantického obchodu a trhového mechanizmu. Je dokonca pravdepodobné, že USA preberú vládu a vplyv aj nad CERN-om.

4. Žiadny štát sa nebude smieť postaviť proti „mierovému nasadeniu“ americkej armády a „americkým“ silám NATO. Súkromné militaristické agentúry (malé špecializované armády) nastúpia na regionálne trhy (regional markets).
Poznámka: NATO sa posúva k hraniciam Ruska. NATO postupne likviduje demokraciu v EÚ. Ale aj v USA. Barnett myslí aj na prípadný vnútorný odpor v únii: Strategický cieľ je jasný. Zničiť všetkých protivníkov globalizácie a našej moci. Ak to bude potrebné, zinscenujeme nový 11. september.
EÚ sa nechala vtiahnuť do strategického konceptu USA: udržaniu globálnej dominancie aj za cenu svetovej vojny. Európa je chorá…

Spracované v opore o: https://www.google.sk/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=Thomas+Barnett+

Richard Mikuláš Coudenhove-Kalergi spracoval a rozvinul víziu a koncept „paneurópskej idey“, totožnej s koncepciou rozvoja Európskej únie. Jeho „paneurópsky koncept“, koncept prijatý elitami USA vykazuje podobnosti a zhodu s Barnettovou doktrínou. Európska cena Coudenhova-Kalergiho je udeľovaná každé dva roky osobnostiam ako A. Merkel, H.von Rompuy,  za zásluhy o panerópeizmus.

Viac podrobností tu: http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html

O Kalergiho pláne písal podrobne aj webový portál Zem a vek: https://zemavek.sk/articles/view/coudenhovekalergi-etnicka-samovrazda-europy-prostrednictvom-vnuteneho-miesania-ras-1-cast a https://zemavek.sk/articles/view/coudenhovekalergi-etnicka-samovrazda-europy-prostrednictvom-vnuteneho-miesania-ras-2-cast.

Mimochodom, väčšinový používateľ webu má radšej bulvár. A Karla Gotta. Ten vie o iluminátoch aj slobodomurároch. A je autorita. No je radšej vo vyjadreniach opatrnejší: „Pan Gott se však bojí detailně iluminátskou problematiku rozebrat. Dle jeho slov se jedná o pohyb na velmi tenkém ledě. Má pravdu. Kdo zná doktrínu uveřejněnou Thomasem Barnettem, který byl velmi blízkým spolupracovníkem Donalda Rumsfelda a George Bushe pochopí. Pro ty, kdož neví oč jde, tak jen tak na okraj připomenu, že ti kdož nebudou souhlasit s kroky a politikou tzv NWO budou odstaveni od moci, kdo nebude říkat předem připravenou pravdu nebude smět vykonávat svou práci /novináři/ a ti kteří se nepodvolí budou nemilosrdně zlikvidováni.“ Karel Gott by si chcel po uzdravení ešte zaspievať. Tak to, o čom sa ten úžasný pán rozhodol radšej pomlčať, som „zaspieval“ za neho…

http://svobodnenoviny.eu/karel-gott-ma-vic-rozumu-nez-cela-nase-podelana-vlada-extremista-gott/

Pre porozumenie už netreba nič, iba sa obzerať okolo seba a sledovať, čo tie naše „delegované európske elity“ a laureáti Kalergiho ceny vyvádzajú, a ako a prečo zaobchádzajú s Európou a s nami tak, ako zaobchádzajú…

Juraj Režo
Ako a eko ďalej? Okrídlené „Pravda a láska zvíťazia nad lžou a nenávisťou“ je nenaplnená hypotéza „Veľkého Novembra“. Lož je rýchlejšia, pravda ju spravidla stíha pomalšie. Pravda je pravda, lož je lož. Nič medzitým. Pod pätou pravdy klíči pochybnosť. Liberálna demokracia je dvojhlavá hydra, lož sprava i zľava. Obe produkujú zlo. Na ceste k tretej totalite. Anonymná a netransparentná demokracia spochybňuje samú seba ako demokraciu.
Hypotéza: Ideálna agora (nie matrix) pozná osobné súkromie ale nepozná anonymitu vo verejnom priestore v záujme agory. Chcem veriť, že spoločnosť je tehotná zmenou, ak platí, že žena nemôže byť len trochu a iba kde-tu tehotná. Ak sa sama, ktorá je ovládaná zlom, nebude zmene brániť, lebo, mnohí ľudia robia všetko preto, len aby sa vyhli sami sebe... Verím, že zmena systému je možná bez násilia, bez jedinej kvapky krvi, mierovou a pokojnou cestou. Bez majdanizácie Slovenska. Krvavých revolúcií bolo viac, než dosť, a všetky sa vzájomne požrali.
Naša „nežná“ potrebuje reparát. Už 26 rokov... Ukradli nám ju. Nechali sme si... Som ideologický, politický a náboženský abstinent. Nevolič už od prvého kola prezidentských volieb. Svoje ostatné ľudské a občianske práva si ale nenechám vziať. Relatívne slobodný a nezávislý, aj preto, čas od času cestujúci bloger. :-)

Pridaj komentár

  & Časopis