Kontrola u novinárky Tódovej a hlasné volanie po návrate k slovanským hodnotám

· Čas čítania: 4 min.

Nikto nesmie mať v štáte takú moc, aby zdvihol telefón, zavolal známemu a ten vybavil, aby prišla neopodstatnená kontrola niekomu domov, ako sa to stalo len nedávno mainstreamovej novinárke Monike Tódovej, pretože to je odporná šikana – na Slovensku dnes bežná praktika. Ako sme sa k takémuto spoločenskému statusu dopracovali? Jednoducho. Stratili sme prirodzený rešpekt k hodnotám. Hlavne k slovanským.

Dnes si dovolí hocikto hocičo. Bezbreho kradnúť v politike? Žiadny problém, stačí vyhrať voľby. Posielať na bezbranných ľudí policajné komandá? Pohoda, začali sme to predsa robiť už v čase Mečiara, kedy mu komando otvorilo Elektru trhavinou ako konzervu a dotiahli sme to až tak ďaleko, že dnes robia razie komandá poslancom ĽSNS priamo v parlamente. A mainstream to neodsúdil ani vtedy, pretože išlo o nepohodlného Mečiara a neodsudzuje to ani teraz, pretože ide o nepohodlného Kotlebu. Bola to vtedy aj teraz od mainstreamu špinavá mediálno-politická hra. Následky takéhoto prístupu sa v spoločnosti začínajú naplno prejavovať, pretože spoločnosť dnes považuje za štandardné spoločenské statusy, ktoré nás vedú do neoliberálnej záhuby.

Denne „chodíme za čiaru” a keďže to spoločnosť neodsudzuje, tak sa začínajú diať veci, ktoré nemajú obdobu. Napríklad činnosť stránky Zomri, ktorá je tak hlboko stokovitá – žumpoidná a spoločensky nebezpečná, že mi je na zvracanie iba pri pomyslení na toto odporné hnutie. Áno, priatelia, to je už hnutie, pretože s ním súhlasí a dalo mu svoj „profilový hlas páči sa mi to” už šesťdesiat tisíc ľudí. A mainstreamovým novinárom to nevadí.

Mainstreamu nevadí už takmer nič, čo je za čiarou – často neľudské. Nevadí mu, že sa hanobia štúrovci – naopak, vylepuje Štúra v nacistickej uniforme na obálke. Nevadí mu, že extrémistický zákon bol zavedený do spoločnosti, na prenasledovanie roduverných Slovákov. Nevadí mu, že sú prenasledovaní sudcovia najvyššieho súdu, ani to, že máme prezidenta úžerníka. Je toho veľa, čo dnešní novinári považujú za bežné, pretože stratili morálny kredit a chodiť za čiaru sa im zdá normálne. Zavedená prezumpcia viny do trestné ho práva? Žiadny problém. Treťosektorové preberanie mocí, pôsobenie polovojenskej zradikalizovanej skupiny Antifa, filtrovanie informácií slovenskými tlačovými agentúrami, zrušenie Mečiarových amnestií politikmi alebo organizovanie podvodných antikorupčných protestov? Žiadny spoločenský problém v tom dnešní mainstreamoví novinári nevidia. Naopak. Namiesto poukazovania na spoločenskú nebezpečnosť a objektívnej kritiky sa dajú platiť tretím sektorom, nechávajú sa odmeňovať za udavačstvo ako „novinár” Benčík a združujú sa do Lipšicových stád. No a potom sa stane, že vplyvný podnikateľ urobí to isté čo mainstream, zájde za čiaru, zavolá známemu – a ten zase známemu a Tódovej príde neopodstatnená kontrola zo „sociálky“, čím sa jej nejakí ľudia vlastne skryto vyhrážajú a všetci sa tomu čudujeme. Ale kto stvoril túto mafiu, respektíve, kto ju v spoločnosti dvadsať rokov toleruje? Predsa ľudia ako Monika Tódová.

Nemám rada Tódovú, neuznávam jej prácu a ani ju neľutujem, napriek tomu prvá vystupujem „zo stáda” a staviam sa za ňu. Je mi jedno, že je to novinárka mainstreamu. Som Slovanka, bojujem za obnovenie slovanských tradícií a Tódová je v tomto prípade v prvom rade matka a štát cez skorumpovaných úradníkov hrubo opäť prekročil čiaru. Nikto v tomto štáte nesmie vyvíjať nátlak na matku cez jej deti! Nikdy a nikto! Mafie si tento národ užil v 90-tich rokoch viac než dosť.

Plne v tejto veci stojím za Tódovou, pretože jej deti sú slovanskými deťmi a je mi jedno, čo si kto o tom myslí. A pokiaľ chce brať niekto Tódovú na zodpovednosť, potom by mal jej deti z hry vynechať. Deti nesmú byť predmetom žiadnej špinavosti. To vedela pred storočím už sicílska mafia, nieto sofistikovaná spoločnosť v 21. storočí.

Zdroj: https://dennikn.sk/822835/reporterku-dennika-n-todovu-doma-kontrolovala-socialka-ci-sa-stara-o-deti/

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár