Krádež amerických volieb otvorila bránu prekrásnemu novému svetu

· Čas čítania: 3 min.

Americký prezident Donald Trump prehral a s ním prehral aj celý svet. Definitívna „krádež“ amerických volieb, kde pred zrakom celého sveta demonštratívne zmanipulovali voľby, spečatila osud celej západnej civilizácie. Monopolní vlastníci peňazí a informácií boli celkom očividne dokonale pripravení na všetky alternatívy, ktoré mohli teoreticky ohroziť odovzdanie moci Bidenovi. Trumpa, pravdepodobne už dávno kúpení spojenci zradili, odstavili od komunikácie a dostali ho do štádia rezignácie a uvedomenia si porážky.

Trumpova prehra je symbolickou prehrou pre svet a oficiálnou výhrou špinavého sveta peňazí. Peniaze, ktoré dali moc žumpe neľudských charakterov. A otvorili bránu pre ich neobmedzenú moc globálneho riadenia sveta.

Nasledujúce procesy rozkladu doterajšieho sveta pôjdu rýchlo.

V západnej Európe bola od obdobia druhej svetovej vojny vybudovaná dokonalá živná pôda na ukončenie procesov transformácie spoločností a prechod ku globálne riadenému svetu. Ostalo už len v zrýchlenom konaní podrobiť krajiny bývalého socialistického bloku a mimoriadne vzdorovitej skupiny V4, čo sa v konečnom dôsledku podarilo expresne rýchlo, prevratom na Slovensku a kompletnou výmenou vlády a zradou českého premiéra Babiša.

Ostatne, na  Slovensku bolo len otázkou času, dokedy systém vydrží, pretože predchádzajúce vlády dovolili zhubné bujnenie tretieho sektora a nárast vplyvu médií, ktoré vytvorili sami osebe nezávislý vládny systém. Obzvlášť za posledné roky sa im podarilo obsadiť všetky významné a rozhodujúce pozície štátu, zákonodarstvo a na záver sa zbavili aj silného kľúčového svedka a zároveň aj odporcu generála Lučanského.  Aj napriek relatívne politicky vyzretému premiérovi Ficovi, mu chýbala politická predvídavosť a istá intuícia a v priebehu volebných období stratil rozhodnosť, podobnú Orbánovej, chrániť národné záujmy a svojím čoraz viac liberalizujúcim sa euroatlantickým postojom a oligarchizáciou spoločnosti, ho nezachránili ani predvolebné sociálne ústupky a v posledných parlamentných voľbách stratil podporu národa.

Je priam neuveriteľné, s akou politickou nepredvídanosťou, či možno aj nevšímavosťou, si vtedajšia koalícia nechávala ukradnúť najdôležitejšie štátne pozície. Donedávna platilo nepísané pravidlo novo nastupujúcej vlády, že výmenou za politické posty si celé desaťročia navzájom tolerovali  privatizácie, korupčné škandály, neraz aj zločiny predchádzajúcich vlád, kým nenastalo obdobie, kedy boli zaužívané cesty nahradené globálnymi zámermi. Na čelo Slovenska bol nastrčený bezohľadný psychopat, vybavený namiesto inteligencie živočíšne pudovou pomstychtivosťou, ktorý mimoriadne iniciatívne plní zadania zo zahraničia, bez toho, aby si bol schopný uvedomiť, že tak ako predošlé politické figúrky, bude tiež len použitý na splnenie úloh, a po ich splnení bude odstránený rovnako, ako boli tí pred ním a nahradený vhodnejším modelom globálneho riadenia.

Súčasná opozícia vajatá, bezradne prešľapuje z nohy na nohu, symbolicky sa podávajú tisíce trestných oznámení, preťaženým zastrašovaným sudcom pod tlakom organizovanej justično-mediálnej skupiny.

Slovensko je rozčesnuté na dva nezmieriteľné tábory a státisíce bezradných občanov, očakávajúcich lídra, ktorý osloví masy. Slovenska politická scéna je rozdelená na desiatky samozvaných aktivistických lídrov, drobných politických strán, politických ašpirantov, ktorí nepochopili to najzásadnejšie, svet, aký sme poznali skončil  a s ním sú definitívne pochované aj ich politické ambície. Zbrzdiť procesy a čo najviac zmierniť dopady pre slovenských občanov, by mohol len silný líder, ktorý dokonale chápe prebiehajúce procesy, ktorý pochopí, že očakávať štandardné volebné procesy cesty je márne.

Pretože možnosti zvrátiť tieto procesy, sú už mimo domácej scény, tie sú už možno len v rukách celosvetových miliónov más.

Prichádza prekrásny nový svet, svet jednej globálnej vlády a digitálnej diktatúry.

Nastal čas, kedy nám ostáva už len boj za záchranu vlastných životov.

Ing. Iveta Michalíková je bývalá kariérna diplomatka

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár