Kto nám vládne?

Zdá sa, že aspoň určitá časť obyvateľstva, a to hlavne mimo Slovenska, ktoré ešte tak trochu spí, ako Šípková Ruženka, začína rozmýšľať o celej covidovej a aj tzv. postcovidovej situácii a už si aspoň čiastočne uvedomuje aj tú rozpoltenosť a frustráciu, ktorá bude spoločnosť aj po zmiernení a možno aj po vymiznutí Covidu spoločnosť veľmi dlho zamestnávať. A bude sa s ňou veľmi ťažko vyrovnať, ak sa jej to vôbec niekedy podarí.

Problémy a nezodpovedané otázky stále viac zamestnávajú obyvateľstvo. Ako je možné, že aj do oči bijúce skutočnosti ako

  • ochorenia a infekčnosť očkovaných ľudí
  • neuznávaná imunita občanov po prekonaní covidu
  • stále sa množiace ťažké zdravotné následky po vakcinácii
  • neuveriteľný tlak na zatváranie spoločnosti bez ohľadu na ťažké poškodenia hospodárstva
  • snaha o očkovanie detí, ktoré covid vôbec neohrozuje
  • neuveriteľná koordinácia krokov všetkých vlád pri zavádzaní reštriktívnych opatrení

nie sú vládami akceptované, vysvetľované a zodpovedané?

Existuje jednoduchá odpoveď – tieto vlády nie sú orgány, ktoré riadia štáty a obyvateľstvo, oni len plnia koordinované príkazy skutočných vládcov tohto sveta! Ako inak sa da vysvetliť ten super koordinovaný postup takmer 200 krajín sveta pri zavádzaní opatrení „na zastavenie pandémie“. Je málo krajín, ktoré sa tomuto celosvetovému javu vzoprelo a zvolilo iní postup.

Covidové šialenstvo, ktoré takmer omračuje všetkých obyvateľov a zároveň dáva štátnym orgánom do ruky nástroje na odobratie občianskych práv svojim obyvateľom, vyvolávaním neustáleho strachu a tvrdými opatreniami a postihmi ich tlačia do úplnej apatie a poslušnosti.

Zdalo by sa, že covidová situácia je ten najväčší problém obyvateľov sveta. To však je klam, ktorý sa vládcom planéty podarilo vyvolať. Pekne v tieni pandémie sa preformátuje svet na niečo, čo sme doteraz poznali len z dystopických filmov a sci-fi románov popisujúcich budúcnosť ľudstva. Spoločnosti bez akéhokoľvek súkromia a slobody rozhodovania.

Veľmi trefne a fundovane sa k tomuto problému vyjadril nemecký ekonomický žurnalista Ernst Wolff vo svojej prednáške Štvrtá priemyselná revolúcia: Koniec všetkej demokracie, alebo rozlet do nového sveta?

„Veľa, čo dnes sledujeme patrí asi do Guinessovej knihy rekordov,“ sarkasticky poznamenal. „Dnes máme dočinenia s najväčším dlhom všetkých čias, s najväčším objemom peňazí v obehu všetkých čias, s najnižšími úrokmi všetkých čias, s najrazantnejším presunom vlastníctva majetku zospodu smerom hore, s najbohatšou elitou a najväčším tlakom na strednú vrstvu s cieľom túto najagilnejšiu silu spoločnosti jednoducho decimovať.“

Všade, periodické zavádzanie uzatvárania spoločnosti, dnes už spoločne nazvané lockdown nám prinieslo neuveriteľné logistické problémy v celom svete, zničené spojenia zásobovacích firiem, výpadky produkcie v najrozličnejších odvetviach. K tomu prichádza nastupujúca mohutná inflácia a nastupujúca energetická kríza s nedefinovateľnými dôvodmi, ktoré sa celkom jednoznačne javia ako vykonštruované.

Ernst Wolff – ale nielen on – sa pýta: Ako je to možné, že za len 18 mesiacov sa toto všetko mohlo udiať? Ako sa podarilo, že takmer 200 krajín sveta kráča svorne a očividne dobrovoľne do najväčších problémov našej planéty od svojho vzniku? Zjednotiť toľko krajín v takom množstve najrozličnejších názorov, opatrení, nástrojov ovládania obyvateľstva by za iných okolností a v inom grémiu nebolo možné ani za 50 rokov!

 

Ako je to možné?

Nuž odpoveď je celkom krátka a jednoduchá. Tento jednotný pochod štátov je dosiahnutý pomocou sily, ktorá je nekonečne väčšia, ako sila hociktorého štátu sveta. Je to kartel všemocných spoločností ovládajúcich dianie nášho sveta. Alphabet (materská spoločnosť Googlu), Apple, Microsoft, Amazon a Facebook. Spolu s finančnými gigantmi Black Rock a Vanguard predstavujú kartel siedmych najmocnejších spoločností planéty. Tento kartel, veľmi dobre spolupracujúci a sledujúci svoje vlastné ciele si nedá nahliadnuť do svojich plánov. Jeho finančná sila a schopnosť zhromažďovať, vyhodnocovať všetky relevantné informácie o dianí vo svete presahuje hranice predstavivosti bežného človeka. Ako príklad stačí uviesť, že uvedené dve finančné spoločnosti, dvaja najväčší hráči na finančnom poli spravujú majetok vo výške 16,6 bilióna dolárov a cez svoje portfóliá vlastnia tisícky najrozličnejších spoločností. Medzi inými aj najväčších žralokov z Big Pharma. Účtovná hodnota ostatných piatich IT spoločností je na úrovni 10 biliónov dollárov. Toto je päť krát viac, ako hodnota 40-ich najväčších spoločností na nemeckej burze DAX.

Toto sú obrovské finančné zázemia kartelu, prepožičiavajúc mu neuveriteľnú silu v globálnom dianí. Už pred 30 rokmi s nástupom elektronických médií, neustále zbierajúcich všetky možné informácie sa ukazovala narastajúca sila vlastníctva informácií.

Už sa ozýva z viacerých strán, že vírus SARS-CoV-2 vznikol v laboratóriu, ako špeciálne dizajnovaný vírus na presadzovanie mocenských záujmov vládcov tohto sveta. Neviem to vyčerpávajúco posúdiť, i keď mnohé hovorí v prospech tejto teórie. Avšak, a to je asi ešte dôležitejšie vedieť, táto vzniknutá a neskôr plánovaná epidémia, v skorom štádiu neoprávnene premenovaná na pandémiu je znamenite riedená, použitá, využitá a hlavne udržovaná na hlavný cieľ – preformátovanie spoločnosti, presun vlastníctva do horných podlaží bohatej a mocnej vrstvy spoločnosti, na rozosievanie strachu a nútenia k poslušnosti všetkých obyvateľov akceptovať akékoľvek obmedzenia, odobratie občianskych a ľudských práv všetkým občanom.

Zlikvidovať súkromné vlastníctvo, odstrániť fyzické peniaze a deprofilovať banky, zaviesť právo na kompletnú kontrolu jednotlivca v každej oblasti, kompletne zničiť demokraciu, odovzdať všetky páky riadenia spoločnosti do rúk pár nevolených politikov, ktorí budú vykonávať riadiace príkazy skutočných vládcov sveta.

Podľa slov šéfa WEF Svetového ekonomického fóra v Davose Klausa Schwaba odštartovať do sveta NWO, kde nikto nebude (teda tí malí, okrem „top managementu vládcov“) nič vlastniť a všetci budú šťastní. Podrobne sa jednotlivými krokmi k dosiahnutiu tohto cieľa zaoberalo už medializované podujatie Event 201 z 2019, ktoré sa konalo v New Yorku, a to ešte pred oficiálnym vypuknutím koronavírusového šialenstva.

Denne vychádzajú na povrch mnohé skutočnosti odporujúce oficiálnemu „jednotnému názoru odborníkov“ na problémy Covidu-19, spôsobov liečenia, či skôr neliečenia, na spôsoby selektovania obyvateľstva a absurdné opatrenia – hlavne zavádzanie Lockdownu a Núdzového stavu. Napriek tomu sa v názoroch „krízového štábu“, či vlády nič nemení.

Podobne fungujú všetky vlády, aj tá slovenská

Raz som čítal Švejkov výrok: Keď sa chceš dostať z problémov musíš klamať. Klamať, klamať a klamať. A keď Ti na to prídu, musíš klamať ďalej!“ Podvody, ktoré robí krízový štáb pri zrátavaní počtu pozitívnych prípadov, obsadení postelí v nemocniciach, pri počtoch úmrtí „na Covid“ bez vykonania pitiev a zistenia skutočnej príčiny úmrtia pacientov nemocníc, nezmyselného, či vlastne „šikovného“ zvyšovania cyklovania pri PCR testoch až na úroveň 45-50 cyklov, pri ktorých je vo vzorke testu zistená pozitivita, ktorá je úplne falošná. A iste sú ešte ďalšie metódy, ktoré podporujú oficiálne verzie stavu ochorenia.

Smutným prípadom bol posledný škandál okolo súprav pľúcnej ventilácie. Podľa záznamov z roku 2020 by ich malo byť v nemocniciach asi 1´500 – 1´900, avšak nedávne vyjadrenia ministra zdravotníctva, že pri súčasnom použití 258 súprav zostávajú už len dve voľné súpravy, vyvolali naozaj búrku hnevu voči zavádzaniu. A Švejkova metóda opätovne funguje! Nikto sa ani nenamáhal situáciu, napriek medializovaniu vôbec spomenúť, či snáď vysvetliť! K turbulencii domácej scény prispela naposledy aj pani prezidentka. Doteraz starajúca sa najmä o svoju perfektnú garderóbu, jej prezentáciu podporenú efektnými fotografiami prezidentky v lascívnych pózach, absolútne nehodných najvyššej hlavy štátu. Po už dlhšie trvajúcej kritike prezidentky za jej absolútne partajnú pozíciu na politickej scéne a ignorujúcej svoje povinnosti ako hlavy štátu, sa „konečne ozvala“. Kiež by radšej mlčala ďalej! Po návšteve ružinovskej nemocnice s plačlivým a nahnevaným hlasom a krásky z časopisu s kriedovými stranami priznala, že boj s Covidom jednoducho prehrávame. A žiadala okamžite tvrdé opatrenia, hlavne voči neočkovaným obyvateľom a rezolútne vyhlásila, že je už koniec s lavírovaním a „sem s tým povinným očkovaním a mimoriadnym stavom!“

Zabudla ale to, čo by naozaj odľahčilo nemocniciam, znížilo počty pacientom na JIS či počty úmrtí. A to je včasná liečba u obvodných lekároch dostupnými a lacnými liekmi, ako je ivermektín, zinok, vitamín C a ďalšími dostupnými medikamentami. Namiesto toho trpí, že obvodní všeobecní lekári pri spomenutí symptómov odporúčajú pacientom paralen a čakať a pri zhoršení stavu ísť do nemocnice.

Tak takto si naša vyfintená parádnica, často sa ukazujúc so svojim milencom predstavuje boj proti Covidu! Pri všetkých vyhláseniach ministrov, či hygienikov a krízového štábu si myslím, že všetci títo zodpovední-nezodpovední činitelia v štáte si zobrali Švejkove slová veľmi k srdcu! Je úplne jedno, že vo všetkých krajinách, kde je percento zaočkovaného obyvateľstva podstatne vyššie, niekde i 90 percent, stúpajú počty pozitívnych prípadov takmer rovnako rýchlo, ako na Slovensku. Nikto sa týmto faktom nechce ani zaoberať! Zo všetkých strán hučí len jedno – očkovať, lockdown, mimoriadny stav. Samozrejme aj stále silnejúci odsudzujúci naratív o nezodpovedných neočkovaných s cieľom poštvať očkovaných proti neočkovaným.

Dnes „konečne“ aj slovenská vláda dospela k tomu, na čo sa chystala už dávnejšie – na zavedeniu lockdownu a núdzového stavu. Pozornému a kritickému občanovi nemohol ujsť aj ten skutočný dôvod týchto opatrení. Mohutné demonštrácie obyvateľstva proti opatreniam vlád sa nápadne približujú k slovenským hraniciam!

A preskočeniu na slovenskú stranu treba v každom prípade zabrániť. A najjednoduchšie je to lockdownom a núdzovým stavom. Takže keby teraz niekto vyšiel do ulíc, tak sú na to tresty ako pri ťažkých zločinoch. A je vymaľované.

Avšak ide to i inak. Príklad zo Švédska hovorí o porovnateľných, či vlastne ešte lepších, počtoch pozitívnych, infekčných, chorých, či zomretých pacientov, napriek tomu, že Švédsko nezaviedlo takmer žiadne obmedzenia. Avšak tento stav si naši „otcovia vlasti“, opäť podľa Švejkovej metódy vôbec nevšímajú. Veď načo, oni majú svoju neomylnú pravdu a k tomu si splnili svoju domácu úlohu, ktorú dostali od pánov sveta v pozadí.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply