Ľ. Blaha: Z Ameriky chodia od rána také správy, že očkovací propagandisti asi vyskakujú z balkóna

Americké CDC zaradilo Izrael do druhej najvyššej kategórie nebezpečných krajín, píše Denník Pravda. PhDr. Ľuboš Blaha, PhD. rozvíja vo svojom facebookovom statuse zaujímavú úvahu. Prinášame ju v plnom znení.

Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) zaradilo kvôli zhoršenej epidemickej situácii Izrael do druhej najvyššej kategórie nebezpečných krajín.  Len pripomínam, že Izrael je najzaočkovanejšia krajina sveta, Pfizer tam začnú možno o chvíľu pichať aj domácim zvieratkám a vybraným operencom. A nič. Nepomáha. Nejakým zázrakom je Izrael čoraz zamorenejší. To je tak, keď sa propaganda zrazí s realitou. Čo na to Čaputová? Vakcína je ešte stále úsmev, madam?

Z Ameriky došla ešte jedna facka pre očkovaciu lobby. CDC odporučilo nosiť rúška aj zaočkovaným, pretože pri nákaze Deltou podľa najnovších prieskumov majú v sebe takú istú nálož vírusu ako nezaočkovaní. Môžu teda chorobu roznášať a sú pre svoje okolie nebezpeční. To hovoria americkí vedci. Robiť z nich nadľudí je teda z epidemiologického hľadiska absurdné.

Ja len, že u nás Mikas zatvára neočkovaných do karantény a od očkovaných nechce ani test. A potom sa bude náramne čudovať, kto sem zavliekol tretiu vlnu. Neočkovaní nemajú ako, drahý. Pochop. Nielenže tu zavádzajú úplne nezmyselnú a protiústavnú segregáciu, ale kvôli svojej zadubenosti ešte aj riskujú, že zamoria celé Slovensko. Očkovaných ľudí po návrate zo zahraničia nikto netestuje – a pritom môžu mať takú istú nálož vírusu ako neočkovaní.

Pýtam sa – akú máme istotu, že sem Deltu nedovliekla Čaputová z Toskánska? Či Mikas z Chorvátska? Či Kollár z Capri?

Izrael už na svoju náboženskú vieru vo Pfizer doplatil. Už ho medzi najnebezpečnejšie radia dokonca Spojené štáty americké. Gratulujeme. No Hegerova vláda je hluchá a slepá. Nechce vidieť, že Pfizer nie je spása. Nechce vidieť, že apartheid nie je cesta. Nechce vidieť, čo tvrdia vedci vo svete. Nechce vidieť, že už aj v USA ich majú za bláznov.

Oni chcú len ubližovať a šíriť nenávisť a propagandu. A keď tu kvôli vláde začnú znovu zomierať ľudia, budú sa zase vyhovárať ako malé deti a nadávať Slovákom do luzy. Ľudia vedia, kde je pravda. Ľudia vedia, že ste „vláda – smrť“. Ľudí neoklamete.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Ľuboš Blaha, facebook, 28.7.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár