Ľuboš Blaha na tlačovej konferencii vedenia Smeru spomenul vládu Tibora Eliota Rostasa

· Čas čítania: 1 min.

Video z tlačovej konferencie: TU.

Je prvý apríl a tak ma celkom pobavila posledná veta krátkeho videa:

„Pokiaľ by (*minister zdravotníctva Lengvardský) vládol vo vláde Tibora Eliota Rostasa, nech sa páči, ale pokiaľ chce vládnuť vo vláde, ktorá sa tvári, že COVID je najväčší problém na Slovensku, tak to bude dosť ťažké.“

Ako prvé ďakujem za úsmevný kompliment – podstata toho posolstva tkvie v tom že ja, mnoho lekárov, vedcov, právnikov, virológov a špičkových odborníkov zo sveta a zo Slovenska od začiatku upozorňujeme na fakt, že propaganda okolo Covid je neprimeraná, lockdowny neúčinné, hysterické šírenie mediálnej paniky je frustrujúce, nariadenia a antigénové testy sú pomätené, patogén podľa renomovaných odborníkov unikol z laboratória a všetko, čo sa na Slovensku v týchto súvislostiach napáchalo sú mimoriadne vážne pochybenia, ktoré stáli mnohé ľudské životy a namiesto toho všetkého sa malo viac dbať na zdravý rozum, účinné lieky, ktoré reálne máme a komplexnú liečbu infikovaných pacientov.

Ak sme boli za takéto tvrdenia a dôkazy prenasledovaní dogmatickou Matovičovou vládou a propagandistickými korporátnymi médiami, potom je dnes vymenovanie ministra dávajúceho za pravdu názorom, ktoré konzistentne prezentujeme už viac ako rok, pre mňa osobne jedným z nepochybne najlepších prvoaprílových žartov vôbec.

Tibor Eliot Rostas

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár