Maroš Kramár! Dokáž, že bude treba utekať z republiky!

· Čas čítania: 5 min.

Atramentový Dag Daniš z aktuality.sk napísal: „Sudca najvyššieho súdu Harabin opäť pomohol na slobodu mafiánovi – v rozpore so stanoviskom trestného kolégia najvyššieho súdu. A opäť to vyzerá tak, že jeho rozhodnutie je motivované nenávisťou k Špecializovanému trestnému súdu v Pezinku.”

Nie je témou, že „atramentový Dag” klame, lebo Harabin nikoho neprepustil na slobodu a iba zastavil ďalší, nezákonne vedený súdny proces – a dozvedelo sa to z alternatívnych médií už celé Slovensko. Mám pre Daga Daniša verejnú výzvu: Nekonšpiruj! Dokáž, že Harabin koná v nenávisti! A nie je to verejná výzva iba pre jedného splašeného „pisálka“. Vyzývam všetkých Slovákov, aby vo veciach verejných žiadali ľudí, aby svoje nedokázateľné tvrdenia dokazovali! Naučte sa prosím všetci používať slovné spojenie: „Dokáž to!” Žiadajte, aby svoje manipulatívne tvrdenia dokazovali všetci, ktorí ich používajú – od prezidenta republiky až po posledného skorumpovaného „úradníčka”. Inak sa z dnešného spoločenského bahna nenávisti a lží, ktoré zabíja naše hodnoty, nikdy nedostaneme a uviazneme tam naveky.

Slovenské „celebrity” sa začínajú smažiť v pekelnom ohni, ktorý samé zapálili

Michal Havran sa na svojom sieťovom statuse urazene ponosuje nad tým, že proti nemu brojí významná časť Slovenska. Avšak to, že podporuje teroristov v radoch utečencov alebo hanobí najslávnejších dejateľov národa a nazýva štúrovcov zaprdenými hlupákmi, mu čudné nepríde.

Ján Benčík je veľmi prekvapený, že ho niekto špehuje na dovolenke v Tunisku, ale že na Slovensku dlhodobo špehuje a udáva nevinných ľudí a spoločensky ich tým lynčuje, považuje za správne.

Elena Vacvalová je veľmi prekvapená, že ju susedia odmietajú a zverejnili, že vyrúbala strom na stavebnom pozemku bez povolenia. To, že vedie v dobe totalitného útlaku „humoristickú” reláciu Sedem s.r.o, s jasným politickým zacielením – čo mimochodom priznala hneď v prvej časti, kde vystúpil Milan Kňažko, ktorý dopomohol k vraženiu tisícov Srbov – sa ale Vacvalovej nesprávne nezdá.

A takto sa správajú všetky dnešné takzvané osobnosti, ktoré pomáhajú odnárodňovať Slovensko a robia z neho neoliberálnu stoku. Čudujú sa, že sú v spoločnosti často odsudzované a už dopredu robia so seba martýrov, ako napríklad Juraj Kemka či Maroš Kramár a vyhlasujú, že v prípade, že na Slovensku opäť zavládne právnosť, budú musieť zo Slovenska utekať. To, že sa Kramár stal hlavnou postavou filmu Únos, ktorý symbolicky – ako výstrel z Auróry, naštartoval proces najkolosálnejšej neprávosti v dejinách novodobého Slovenska – zrušenie Mečiarových amnestií, mu ale nevadí.

Slimáky a spálené domy

Slimáky vystrkujú rožky. Vždy to tak bolo a vždy bude. A môžete podpáliť ulitu hoci aj všetkým slimákom, vždy sa nejaký ďalší slimák nájde. Kramár však slimákom nikdy nebol. Vždy bol tým, ktorý slimákov trestal, keď vystrkovali rožky. Možno preto sa bojí, že mu dnes niekto podpáli dom.

Pravda je však opäť pred očami ľudí skrytá, pretože Slováci nikomu ubližovať doma nebudú. Sme totiž Slovania a správnosť máme zakódovanú v DNA. Vieme sa na rozdiel od iných národov povzniesť nad hlúposťou iných. To iba ľudia ako Havran, Vacvalová, Benčík či Kramár sa už dopredu pripravujú, že budú musieť na Slovensku žiť v hanbe. Preto sa niektorí pripravujú na možný odchod zo Slovenska.

Zdroje:
https://www.aktuality.sk/clanok/505154/tyzden-v-kocke-daga-danisa-ked-danko-potlaci-vzburu/
https://www.cas.sk/clanok/570934/herec-maros-kramar-stahuje-rodinu-do-exotickej-krajiny/

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár