Milan Mazurek a súd

Zvrátené rozhodnutie sudcu z Kežmarku: 20 000 eur ako odškodné Sabakovi, zaplatiť do 3 dní! Za to, že Milan Mazurek nazval Sabaku “covidovým prorokom”. Súdy už vydávajú rozhodnutia bez pojednávania, bez možnosti vyjadriť sa, bez možnosti obhájiť svoj názor. A odvolanie nemá odkladný účinok…
Áno priatelia, žijeme v plnohodnotnom novodobom fašizme. Právny štát už vláda úplne zlomila cez koleno. Snažia sa umlčať a zastrašiť každého s iným názorom. Hnev ľudí sa im však vracia ako bumerang, ktorý ich skôr či neskôr zrazí na kolená.

Mazurek to považuje za devastačné. “SABAKOVI SOM MAL DO 3 DNÍ ZAPLATIŤ 20 000 EUR! BEZ SÚDU A MOŽNOSTI NORMÁLNEHO ODVOLANIA! Sudca Juraj Šteffel zo súdu v Kežmarku sa rozhodol ničiť mi život len preto, že môže. Ja to však takto nenechám a na tohto bezcharakterného človeka podám trestné oznámenie za ohýbanie práva. Bez akéhokoľvek procesu, možnosti sa vyjadriť alebo dokázať moje tvrdenia, mi uložil v predbežnom opatrení povinnosť ospravedlniť sa verejne Sabakovi, za to že som ho ako covidového proroka označil vo videu, ktorým som reagoval na smrť 4 ročného chlapca z Jarovníc, ktorému neposkytli zdravotnú starostlivosť, lebo nemal očkovanú mamu. Táto vláda ho tak opatreniami zabila! Juraj Šteffel zneužil predbežné neodkladné opatrenie, aby v expresnom čase mohol vydať svoj šialený rozsudok bez súdu a bez mojej možnosti sa efektívne brániť. Veď už teraz môžem oficiálne čakať, že na mňa pošlú exekútora, lebo odvolanie nemá odkladný účinok.

Cieľ je jasný… Pripraviť ma o príjem a zničiť mi život, cez ohýbanie právnych noriem a zneužívanie právomocí. Chcú ma donútiť, aby som politický zápas vzdal. Zastrašiť ma, zlomiť ma. Juraj Šteffel je však človekom, ktorý v prípade istého nevyrovnaného závistlivca z môjho rodného mesta rozhodol, že aj napriek neuveriteľným nezmyslom, ktoré o mne narozprával sa mi nemusí ospravedlniť, lebo som verejný činiteľ, musím zniesť každú kritiku (zrejme aj účelové klamstvá a obvinenia z hrozných činov) a on nemôže tomuto zúfalcovi obmedziť jeho právo na slobodu slova. V prípade pána Sabaku však rozhodol úplne opačne, nepríčetne, bez súdu a za slová covidový prorok vydal BEZPRECEDENTNÉ rozhodnutie zaplatiť 20 000 eur do troch dní. Žiaden advokát, s ktorým som to konzultoval sa s ničím takým nikdy nestretol. Juraj Šteffel skrátka zneužil svoju moc, aby mi mohol ruinovať život a pripraviť ma v sekunde o príjem. Ideme však ďalej, nezastavíme sa a ľudia ako Šteffel a Sabaka pochopia, že nás zlomiť svojimi podlými ťahmi nedokážu. Nikdy!”

Javí sa to ako koordinovaná svojvôľa súdov.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: FB Milan Mazurek, Milan Uhrík

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply