Nové divadlo v priamom prenose: Igor Matovič bojuje za Sputnik a tým aj záchranu Slovenska!

Foto: Karikatúra Mira Havlíčka

Perfektná práca PR tímu Matoviča. Je to neuveriteľné, ako jeho zahraničná PR agentúra dokázala Matoviča „naočkovat“, otočiť a hlavne presvedčiť, aby teraz prestal byť „autentickým Matovičom“ a aby začal situáciu meniť vo svoj prospech.

Doterajšia politická cesta cesta Igora Matoviča za posledné 2 roky:

1. Fáza – Matovič vedený agentúrou poslúchal a vyhral neuveriteľným spôsobom voľby. To nebol Matovič, to boli ľudia z agentúry.

Jeho predvolebné vyhlásenia, perfektne načasované, boli absolútne trefné a vyhrali mu voľby – z 11% pred voľbami, keď sa Kiska, Truban a aj Sulík už cítili byť premiérom, zrazu poskočil na 26% a všetkým vytrel kocúra!!!

2. Fáza – Matovič sa stal premiérom a na nešťastie pre neho a celé Slovensko opäť aj autentickým „Matovičom“, ktorého poznáme z parlamentu už 10 rokov. Robil šialenosti, ktoré sme sledovali v „priamom prenose“ a dôsledky pociťovali na vlastnom tele a duši, pohnojil, čo sa dalo a takmer všetci mu odporúčali psychiatriu. On nielenže nevie manažovať, on v podstate nedokáže nič tvoriť. On vie len rozbiť, vulgárne kritizovať, intrigovať a odstraňovať protivníkov. Keď ich má už z cesty, tak fázu deštrukcie nevie vymeniť za fázu konštrukcie. Nemá na to! Preto už po roku bola vláda koalície, ktorá má ústavnú väčšinu v parlamente (!) komplet v troskách. Nemám rád Orbana, ale ten je manager, ten už asi pred 10-imi rokmi dosiahol ústavnú väčšinu v parlamente, zmenil tie zákony, ktoré mu prekážali, ale ďalej umne vládne bez výstrelkov. Síce svojim orbánovským   spôsobom, čo sa EU dosť protiví. Veď kto by z tých nabubraných a odpočívajúcich poslancov EU Komisii a Parlamente chcel individualistu, čo sa vzpiera? Nám Slovákom to niekedy veľmi nevonia, lebo robí všetko pre svoj národ a tým sú Maďari, čo v našom dosť komplikovanom vzťahu ide často aj proti Slovensku. Ale keby si slovenskí politici brali z Orbána príklad, tak by sme boli niekde inde!!!

3. Fáza – Agentúra pod taktovkou PR managera zapískala na Matoviča, dala mu do ruky nové, „opravene noty“ a teraz sa snaží ho držať na uzde. A určite to bude aj fungovať. Týmto bude Matovič pre svojich priaznivcov ten „správny chlap“, zachráni Slovensko a odrazí útok Hegera na líderskú pozíciu v strane a vo vláde. Ten Heger sa dostal na stoličku premiéra a už si iste spriadal nitky, ako v budúcnosti Matoviča odkrágľuje, pretože tiež si uvedomuje, že takéto vládnutie pod taktovkou Matoviča by nemalo dlhé trvanie.. Ale to si nemyslel Matovič a s pomocou tej agentúry a tých správnych krokov si zachráni pozíciu a aj naďalej hegemóniu! Myslím si, že sme ešte nevideli posledné dejstvo Matoviča. Terajšia premena, známa ako biblická premena Šavla na Pavla  je len veľmi šikovný taktický ťah ľudí, ktorí stoja za „ministrom financií“. A koniec koncov vôbec nejde o Sputnik, oni – Matovičovi manageri – využili Sputnik na boj proti jeho odporcom! Po povolení Sputnika, čo sa iste stane, keďže už aj Nemci chcú Sputnik,  sa pravdepodobne môže Remišová a Sulík ísť pásť, lebo budú pozerať ako tí blbci za dedinou a zostanú hlupákmi, ktorí chceli Matovičovi zabrániť  „zachrániť Slovensko“!

Lenže prekvapujúci obrat vo vývoji dal „dlhšie kopie“ do rúk odporcom Matoviča, ktorého chcú teraz definitívne odpísať. I keď ten prekvapujúci obrat nebol až taký neočakávaný.

ŠÚKL, táto pre moje ponímanie vzhľadom na posledné vyjadrenia a činy šuflikantská organizácia nadobro zablokovala Sputnik V na Slovensku.

Najprv to boli vyjadrenia, že nie je schopná taký komplexný preparát, ako novodobá MRA vakcína vôbec posúdiť, a musí to vykonať EMA, Európska lieková agentúra. Potom to bolo pre ruskú stranu potupné skúšanie vakcíny na morčatách s tým, že i keď morčatá prežili ľudskú dávka (cca. 200-násobnú dávku), tak to nič nemení na skutočnosti, že sa i tak nevie, ako by prospech vakcíny prevažoval jej negatíva (?). Posledným klincom bolo konštatovanie, že ruská strana nedodala Slovensku potrebnú dokumentáciu, i keď v priestore zostáva otázka, či ju Slovensko žiadalo, keď nemalo v úmysle vakcínu testovať.

No a to bolo aj pre trpezlivých Rusov už priveľa, s čím ale Matovičova „opozícia“ iste počítala.

A tak dali Rusi Korčokovi, Čaputovej, Hegerovi a hlavne bojovníčke za slovenské „odficovanie“, bábkoherečke a novodobej odborníčke na IT technológie Remišovej  do ruky ťažkú muníciu.

Matovič stojí proti tejto presile tak trochu ako odsúdenec na popravisku.

Ale, jeho vodiči na divadelnej scéne iste urputne rozmýšľajú nad ďalším ťahom.

Nedajme sa mýliť, Matovič ešte nemá hlavu na kláte!

Vyčkajme.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár