Nový prezident by mal presadiť referendum a širší integračný potenciál

· Čas čítania: 2 min.

Je najpríhodnejší čas a ten malá, no rozhodná menšina v dejinách vždy dokázala využiť ako bod zlomu. Práve teraz sme v jeho epicentre. Pred nami je najdôležitejšia úloha súčasnej epochy: schopnosť zvládnuť integračný potenciál mysliacich, cítiacich a statočných bytostí, ktoré Slovensko má, no separovane živoria v existenčnej biede, izolácii a – čo je najhoršie – bez nádeje. Nie je ich veľa, no dosť na to, aby pripravili podmienky na VYTVORENIE novej myšlienkovej platformy. Sú velikánmi ducha tejto krajiny, no ich talenty, schopnosti, výnimočnosť a odhodlanie podkopala odveká sila ruinujúca svet – sila pod hrozivou maskou molocha. Tento svet je už viac ako tristo rokov zaťažený monopolom na vydávanie a tlačenie peňazí, ktorými FED prostredníctvom monetárneho systému vydiera ľudstvo, pľundruje Zem, vyvoláva a inscenuje vojny.

Organizácie ako MMF, FED, Svetová banka a ďalšie zásadným spôsobom vyvlastňujú zvrchované krajiny sveta a ekonomickým a politickým nátlakom vytvárajú podmienky na totálnu nadvládu. Tú si zaisťujú prostredníctvom masívneho zadlžovania obhajovaného svojimi vyškolenými politikmi a médiami vo svojich rukách. Nimi dnes podnecujú nenávisť a distribuujú lži o Ukrajine, Kosove, Katyni, ale aj septembrových udalostiach v roku 2001 a mnohých ďalších podvodoch slúžiacich ako zámienky na totálnu kontrolu nad ľudstvom a prírodnými zdrojmi Zeme.

V súčasnosti sa k prototypu demokracie a ekonomickej sily hlási najzadlženejšia krajina sveta s gigantickým dlhom, aký svet nepoznal – 20 biliónov dolárov, ktorá však, paradoxne, vydáva približne 700 miliárd dolárov ročne na zbrojenie, čo je viac ako vydáva dovedna ďalších 10 krajín v rebríčku vrátane Číny, Ruska alebo Veľkej Británie. Pýtate sa, ako môže dávať najväčší dlžník na zbrojenie najviac? Nuž preto, lebo svet ešte stále akceptuje bretonwoodsky podvod s rezervnou menou, umožňujúci súkromne emitovať najväčší falzifikát planéty – americký dolár. Mnohí z nás to všetko už dávno vieme – génius univerza spočíva v tom, že tým, ktorí chcú načúvať, sa aj prihovára.

Autor: Tibor Eliot Rostas

Mesačník ZEM&VEK si môžete predplatiť na: http://www.webareal.sk/sofian

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár