O nádeji, naivite, ilúzii a poznaní trpkej reality PLANDÉMIE

Naša stará známa“ hnusoba“, pandémia, inak vo svete nazývaná všakovakými, i nelichotivými menami je tu s nami už vyše roka a tak sme sa pomaly naučili rozpoznávať jej komplikované a zákerné zákutia. Mne, čo sa týka pomenovania sa najviac páči novodobý názov „PLÁNDEMIA“. Myslím, že toto pomenovanie dokonale vyjadruje jej kvality, poslanie a aj jej cieľ.

Na úvod chcem uviesť, že chorobu nepopieram, sám s celou mojou rodinou som ochorenie prekonal  a všetci sme sa úspešne z ochorenia vyliečili. Myslím si, že preberať teraz genézu vývoja corona-vírusovej epidémie netreba, každý sa s jej chápadlami a dôsledkami zoznámil. Mnohí iste aj na vlastnom zdraví, ale väčšina zaručene pri akceptovaní zatvárania celej spoločnosti, akceptovania všetkých obmedzení a orabovania obyvateľstva o takmer všetky občianske slobody.

Väčšina obyvateľov Slovenska bola presvedčená, že svet sa získaním prístupu k masívnemu očkovaniu postupne vráti do „normálu“. Svet bol takmer v eufórii a všetci sa tešili.

Kriticky zmýšľajúci ľudia sa ale pýtali, prečo sa podpri vývoji vakcín nehľadá liek na ochorenie Covid-19? Dlho zostávala táto otázka nepovšimnutá s dodatkom, že vakcíny všetko vyriešia. Avšak nevyriešili. A farma koncerny sa naďalej o lieky nezaujímali.

Rozliční vedeckí medicínski pracovníci začali experimentovať so známymi liekmi. Prípady úspešných liečení, v tom čase na Slovensku pokútne dovážaným ilegálnym liekom Ivermectin začali presakovať na verejnosť a tak pod tlakom verejnosti bol tento medikament povolený aj na Slovensku. Vtedy vo mne skrsla nádej, že snaha rozličných ľudí trošičku potisnúť Ivermectin do hľadáčika medicínskych pracovníkov hľadajúcich účinný liek bude sláviť úspech a život obyvateľstva sa začne meniť k lepšiemu.

Táto nádej rýchlo, po negatívnych stanoviskách Slovenskej lekárnickej komory, WHO i EMA, ktorá neschválila Ivermectin ako liek proti Covidu, pohasla.

I napriek pozitívnym stanoviskám nemocníc, lekárov a viacerých zahraničných medicínskych vedcov prevládol negatívny postoj k Ivermectinu u prevažnej väčšiny odborníkov. Možno len hádať, prečo je tomu tak? Aj „naši“ slovenskí vedci, prof. Jarčuška, Mikas i prof. Krčméry boli proti. Nepotvrdili pozitíva Ivermectinu napriek žiadostiam lekárov v prvej línii o urýchlený, masívny dovoz lieku. Žeby zisky z vakcín vysoko prevyšovali zisky z liekov, ktoré sú veľmi lacné?

Po začiatočnej eufórii z očkovania prišli prví „odborníci“, ktorí nás poučili, že – svet nebude už nikdy taký, ako pred epidémiou, rúšok sa nezbavíme roky, ba možno nikdy, všetky protiepidemické opatrenia musíme dodržiavať naďalej. Prišlo varovanie, že po očkovaní budú ľudia aj naďalej pozitívni prenášači vírusu a koniec – koncov i predpoveď, že s účinnosťou vakcín môžeme rátať tak na 6 mesiacov, maximálne na jeden rok nevytrhla ľudí z nádeje a letargie.

Čo v praxi môže znamenať, že zodpovední nás pripravujú na celoživotné, každoročné očkovanie a na nepostrádateľný novodobý Covid-Pass, bez ktorého si pomaly nebudeme môcť ísť kúpiť ani liter mlieka. Je toto tá vytúžená sloboda obyvateľstva? Politici a vlády na celom svete sa doslova zamilovali do mimoriadneho stavu vo všetkých krajinách, počas ktorého si môžu s obyvateľstvom robiť, čo im napadne.

Zmeny v slovenskom politickom priestore, policajnom zbore, či súdnictve dávajú tomuto tvrdeniu za pravdu. Vo „víre protipandemických opatrení“ vyvstala otázka: „Načo je nám vlastne to očkovanie, ktoré neprináša okrem istoty, že sa budeme neprestajne testovať a očkovať takmer vôbec nič?“

Kritický pozorovateľ vidí, že kroky vlád pri „zvládaní pandémie“ boli od začiatku neuveriteľne koordinované a smerovali jednoznačne k neustálemu uťahovania slučky (masky na ústach obyvateľov) okolo krku obyvateľstva a uzatvárania spoločnosti. Samozrejme spojené s ničením hospodárstva a preskupením bohatstva krajiny. Stačí pohľad na skupiny víťazov a porazených v celej pandémii a vec je jasná! Všetky domáce podniky malého a stredného podnikania už sú v minulosti alebo stoja na okraji priepasti. Tento jednotný postup všetkých vlád bol koordinovaný WHO, aj pod kuratelou B. Gatesa. Celá činnosť štátov je koordinovaná. Je stanovené, ktoré lieky, vakcíny a aké opatrenia – pod plášťom neustáleho zostrovania podmienok – budú použité.

Tento nátlakový systém WHO, ktorá má tajné zmluvy s takmer všetkými krajinami sveta, je záväzný pre vlády v každej krajine. Keď WHO napr. neodporučí nejaký liek, ako napríklad naposledy Ivermectin, tak ten je okamžite takmer s istotou „na indexe“ a nikto ho nebude používať. A úzke prepojenia WHO na farma koncerny je známe a tak je často úplne nemožné dosiahnuť registráciu lieku, ktorý je z akéhosi dôvodu v nemilosti „Big Pharma“. Inak si tú neuveriteľnú koordinovanosť svetových opatrení, použitých postupov liečenia a vyselektovania „tých správnych“ liekov nemožno vysvetliť. WHO, ktorého veľkým sponzorom a ústredným hráčom je Bill Gates koordinuje svoju činnosť s inými organizáciami, ako napr. CDC v USA.

Samozrejme sú tu i osobné kontakty napr. aj slovenských epidemiológov. Profesor Krčméry sa hrdí osobným priateľstvom s pánom Faucim z CDC. Jeho renomé, hlavne v medicínskych kruhoch v USA je „povestné“. Už si na to buďme asi musieť zvyknúť, že z majiteľa Microsoftu sa stal medicínsky odborník a veľký investor vo farma-priemysle. Napríklad aj vo firme na výrobu vakcín Biontech.

Očkovanie pokračuje a už sa začína hovoriť, že na dosiahnutie kolektívnej imunity nebude stačiť zaočkovať 65-70% obyvateľstva. Už sa spomína 80-90%. Objavujú sa plány, ako bude vyzerať Covid zelený pas, bez ktorého človek nebude môcť navštevovať hromadné podujatia, cestovať a možno i pracovať. A tak sa dobrovoľné očkovanie, toľko proklamované politikmi, stane povinným, tak, ako boli povinnými i „dobrovoľné“ testy na Slovensku. A očkovať sa neprestane, lebo účinnosť vakcíny je max. jeden rok! Je to dosť neuveriteľná a v očkovacej praxi nepoznaná skutočnosť.

Celé toto nové divadlo je čisté šialenstvo. Vývoj epidemickej situácie nedáva žiadnej vláde za pravdu, nech sú opatrenia akokoľvek prísne. Až sa krajina kompletne „premorí“ vírusom a od chorých a uzdravených získajú obyvatelia imunitu, karta sa obráti. Žiadny lockdown nepomôže, len sploští krivku chorých a oddiali premorenie spoločnosti. Iná cesta podľa môjho názoru nie je.

Prevrátený svet!

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár