Občianska iniciatíva #dokazto sa stavia na odpor obmedzovaniu slobody na Facebooku

· Čas čítania: 5 min.

Bojisko vojny o právnosť Slovenskej republiky sa dnes nachádza na sociálnych sieťach. Preto sa organizujeme práve tu a tvoríme sofistikované a atraktívne prostredie odvety bezbrehému primitivizmu, na aký sa zatiaľ zmohla hŕstka trollov z rôznych nadácií.

Politická kríza na Slovensku naberá kolosálne rozmery. Spoločnosť po podvodných protestoch z dielne opozície a tretieho sektoru, podporovaných samotným prezidentom, je rozdelená a zmieta sa v obrovských názorových rozdieloch. Politici, ako napríklad poslanec Galko, sa vyhrážajú občanom žalobami a trestnými oznámeniami za písanie názorov. Ľudia sú ekonomicky znevýhodňovaní a živoria, pretože minimálna mzda, za ktorú robí dnes na Slovensku značná časť obyvateľstva, nedosahuje ani polovičnú sumu európskeho priemeru. Spolu s ľuďmi v dôchodkovom veku sú nútení si požičiavať peniaze od úžerníkov. Kiska a jeho bývalé firmy, spolu s tretím sektorom sú súčasťou uzavretého kruhu korporátneho fašizmu. Ficova vláda vytvorila totalitné zákony, kreovala policajný štát, prenasleduje ľudí a chce nás uväzniť v spolku novodobého európskeho otrokárstva. Ak sa jej to podarí, dopady tejto krízy bude Slovensko pociťovať ešte veľmi dlho.

Tretí sektor zriadil na Facebooku uzavretú skupinu #somtu, ktorá združuje niekoľko platených a zvyšok zmanipulovaných členov. Jej skutočným zámerom je po podvodných protestoch ďalšie názorové rozdeľovanie obyvateľstva. V spoločnosti, keďže manipuluje hlavne mladých, ľahko ovplyvniteľných ľudí, dostala prezývku „Kiskajugend” a platí a podporuje ju priamo prezidentský palác. Skupina #somtu má skryté zámery – ako každý treťosektorový projekt doteraz. Jej skutočná činnosť spočíva v manipulovaní správnych občianskych názorov na dnešnú politickú a spoločenskú situáciu. V realite to funguje tak, že mladí, dopredu inštruovaní ľudia sa zapájajú do diskusií a odporujú vašim názorom. Inými slovami, urobia z vás bláznov. Uvediem reálny príklad z praxe. Existuje päť právoplatných rozsudkov Najvyššieho súdu SR o tom, že prezident Kiska sa ako člen dozornej rady jednej z jeho spoločností dopustil úžery. Ak to však napíšte na Facebook ako správny – piatimi rozsudkami podložený názor, o chvíľu už máte medzi diskutérmi ľudí zo skupiny #somtu alebo administrátorov Zomri, ktorí navzájom kooperujú a začnú vaše názory spochybňovať. Samozrejme. Skupinu #somtu predsa podporuje Kiska, ktorému šírenie pravdy o jeho úžerníckej minulosti uberá politické body. Ako dôkaz mojich tvrdení prikladám link na článok zverejnený na Facebooku s názvom „Zaželá stránka Zomri smrť aj Andrejovi Kiskovi?“:https://www.facebook.com/ZEMAVEK/posts/863869297097396

Občianska iniciatíva prostredníctvom facebookovej platformy  #dokazto sa rozhodla proti tomuto protiústavnému obmedzovaniu slobody prejavu zabojovať a vytvorila opozitum. Ihneď – v deň jej vzniku bola napadnutá stránkou Zomri a Samuelom Marcom, blízkym spolupracovníkom Jána Benčíka. Ak dodnes niekto tvrdil, že Zomri je nezávislá stránka, potom sa veľmi mýli, pretože kooperuje s ľuďmi z prostredia udavača Jána Benčíka. Ide teda o uzavretý kruh, ktorý začína v Prezidentskom paláci, prepletá stránku Zomri, stránku #somtu, Samuela Marca, s veľkou pravdepodobnosťou aj Jána Benčíka a končí opäť v prezidentskom paláci, odkiaľ je kolektív ľudí spravujúcich stránku #somtu podporovaný. Je to sprisahanie proti slobode prejavu, nie slušná platforma. Redakcii ZEM&VEK sa podarilo dokonca získať dôkazy o tom, kto stojí v úzadí týchto protislovenských aktivít, zriadil a platí administrátorov stránky Zomri. Prinesieme o tom samostatnú reportáž.

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár