Očkovací fašizmus v armáde, v polícii a vo väzniciach

Minulý týždeň boli zverejnené motivačné faktory pre príslušníkov ozbrojených síl SR.

Aké výhody máte pro očkovaní, keď ste v ozbrojených silách SR:

1./ finančná odmena pre všetkých

2./ lotéria pre všetkých

3./ poskytnúť 5 dní, prípadne x dní plateného voľna po očkovaní, aj pre už zaočkovaných

4./ zľava na rodinnú rekreáciu, prípadne zadarmo

5./ uprednostnenie na rodinnú rekreáciu alebo detské tábory

6./ ročné služobné ohodnotenie, pridať body za očkovanie plus 5 bodov alebo plus x bodov

7./ preferovanie pri služobnom povyšovaní

8./ preferovanie pri zaraďovaní do kurzov a misií – kariérne kurzy, jazykové, zahraničné, misie

9./ uprednostnenie pri všetkých personálnych zámeroch

10./ uprednostnenie pri prideľovaní výstrojných súčiastok

11./ zľavy na obed, zľava na určitý čas, mesiac, 5 krát obed zadarmo

12./ preprava rodinných príslušníkov v autobuse OS na miesto očkovania

13./ vyznamenanie: Pamätná medaila – Som zodpovedný!

14./ pridelenie vitamínových balíčkov pre očkovaných dlhodobo, na 2-3 roky.

Minister obrany Jaroslav Naď informoval o povinnom očkovaní v armáde. “Využijeme zákonné limity, ktoré máme, bez toho, aby sme menili legislatívu. Pre niektoré konkrétne činnosti budeme vyžadovať očkovanie. Poviem vám aktuálny prípad, týka sa vojakov na Cypre. Máme tam nasadených 240 vojakov, už sme mali nula pozitívnych vojakov na operáciách v zahraničí a teraz máme 6 pozitívnych prípadov. Všetci sú na Cypre a všetci neboli zaočkovaní, odmietli sa dať očkovať a dnes ohrozujú ďalšiu skupinu ľudí, ktorí tam sú. U ďalších vojakov, ktorí pôjdu do misií, budeme očakávať, že budú zaočkovaní. Očakávajú to aj ministri obrany z krajín, kam posielame vojakov. Budeme očkovať vojakov, ktorí pôjdu do misií,” dodáva Naď k tomu, či sa vojaci budú povinne očkovať.

Milan Mazurek z Hnutia Republika informoval vo facebookovom statuse o OČKOVACOM FAŠIZME UŽ AJ V POLÍCII A VÄZNICIACH!

“Dostal sa mi do rúk list Róberta Mudrončeka, generálneho riaditeľa Zboru väzenskej a justičnej stráže, ktorý zaslal všetkým riaditeľom väzníc, s cieľom nastaviť pravidlá pre členov zboru, ako aj väznené osoby tak, aby bolo výhodnejšie sa zaočkovať. Samozrejme diskrimináciou nezaočkovaných osôb! Absolútny fašizmus, prichádzajúci priamo z ministerstva, teda z Kolíkovej kancelárie.

V liste riaditeľom napríklad odporúča:
💉 dávať vyššie osobné odmeny zaočkovaným príslušníkom ZVJS,
💉 zakázať väzňom, ktorí sa nezaočkujú účasť na športových a spoločenských podujatiach,
💉 zaočkovaným väzňom udeľovať viac vychádzok mimo ústav,

💉 povoliť osobné kontaktné návštevy len očkovaným väzňom…

Dokonca prihliadať na očkovanie ako dôležitý faktor “dobrého správania” napríklad pri posudku pre väzňa, ktorý žiada o podmienečné prepustenie!
Tento štát sa načisto zbláznil a fašizmus chorej Matovičovo-Hegerovej vlády skrátka musí skončiť!” konštatuje Milan Mazurek na facebooku.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:

1./ Naď: Protesty pred domami lekárov a vedcov sú choré, riešili sme to na vláde, www.video.sme.sk, 15.7.2021

2./ Milan Mazurek – Republika, facebook, 19.7.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply