Odhalia mega-podvod? Florida nariadila zverejňovať parametre PCR testov

· Čas čítania: 4 min.
Foto: Shutterstock

Laboratóriá vyhodnocujúce PCR testy na COVID-19 nikdy nezverejňujú lekárom alebo pacientom detaily o ich parametroch. Uvádzajú len, či je konečný výsledok testu pozitívny alebo negatívny. Takže najdôležitejší parameter, ktorým je počet cyklov, zostáva utajený. Cyklus je proces, v ktorom sa zdvojnásobí hľadaná genetická sekvencia vírusu až na úroveň, kedy sa dá zaznamenať.

Prečo je počet cyklov pri PCR testoch kritický

Ak je počet cyklov prinízky, zvyčajne pod 20, tak vo vzorke sa bude nachádzať primálo genetického kódu vírusu, aby sa dal zaznamenať. Čiže všetky testy by vyšli negatívne. Naopak, ak je cyklov priveľa, nakopia sa v odobratej vzorke chyby kopírovania a potom v podstate každý test vyjde pozitívny.

Hlavný americký hygienik Anthony Fauci tvrdí, že testy, ktoré majú viac ako 35 cyklov amplifikácie, už nemajú výpovednú hodnotu. Ich výsledky totiž bývajú falošne pozitívne. Inými slovami, označia testovaného človeka za infikovaného vírusom, pričom v skutočnosti infikovaný nie je.

Americké úrady ako FDA či CDC však odporúčajú až 40 cyklov! Takto nastavené PCR testy potom vykazujú oveľa väčšie počty „pozitívnych výsledkov testov“, na základe ktorých sa potom ospravedlňujú lockdowny a ďalšie pandemické obmedzenia.

Florida začala vyžadovať transparentnosť

V súčasnosti začal americký štát Florida robiť niečo, čo bolo doteraz neslýchané. Vyžaduje po laboratóriách, aby s každým vykonaným PCR testom uvádzali aj „prah cyklov“. Tuto nasledujú presne odcitované slová z vyhlásenia vydanom guvernérom Floridy, Ronom DeSantisom, a floridským ministerstvom zdravotníctva z 3. decembra 2020:

„Hodnota prahu cyklov a ich referenčné intervaly musia laboratória okamžite začať zverejňovať ministerstvu zdravotníctva elektronickou formou, prípadne faxom.“

Môžeme sa domnievať, že existuje iba jediný dôvod pre toto nariadenie. Guvernér Floridy a floridské ministerstvo zdravotníctva sú si vedomé, že počet cyklov 35 alebo vyšší vedie k zavádzajúcim, prípadne úplne chybným výsledkom PCR testov na COVID-19 a rozhodli sa toto zločinné konanie zastaviť. Predstavte si, čo by sa stalo, ak by príklad Floridy nasledovali ostatné štáty USA aj iné krajiny vo svete. Možno by bolo rázom po pandémii.

Ďalšie zvláštnosti okolo vyhodnocovania PCR testov

V oficiálnom vyhlásení guvernéra Floridy sa uvádza ešte nasledovné:

„Ak vaše laboratórium nie je schopné uviesť počet cyklov a ich referenčné intervaly, prosíme o vyplnenie priloženého krátkeho dotazníka a jeho zaslanie späť ministerstvu zdravotníctva, odboru epidemiológie.“

„Neschopné uviesť“? Prečo by toho nemalo byť laboratórium schopné? Dotazník ďalej uvádza dve zvláštnosti.

Prvou zvláštnosťou je: „Hoci kvalitatívny výsledok testu je generovaný na základe počtu cyklov, zariadenie počet cyklov neuvádza. Udáva len konečný výsledok.“

Čože? Táto veta značí, že niektoré prístroje na vyhodnocovanie PCR testov môžu byť interne predprogramované na vykonanie testu bez možnosti nastavenia počtu cyklov a laboratórium nevie, aké to číslo je, nevie to zistiť a ani výrobca prístroja to neprezradí.

To je však absurdné! Ide snáď o nejaké štátne tajomstvo?

Druhá zvláštnosť je: „Laboratórium nemá samostatný mechanizmus pre hlásenie počtu cyklov ministerstvu zdravotníctva, nakoľko tieto hodnoty sa momentálne nehlásia.“

Nemá mechanizmus pre hlásenie? Tak taký vytvorte! Email, fax, papier a ceruzka, poštový holub. Veď je to absurdné!

Odkaz floridským úradom

Nepoľavte zo svojich požiadaviek! Nedovoľte laboratóriám nájsť si nejaké výhovorky, prečo sa to nedá! Nepripusťte, aby sa z toho nejako vykrútili!

Zlyhanie v hlásení dôležitých faktov v čase krízy je zločin. Ak to nepôjde inak, podajte na zopár laboratórií žaloby alebo trestné oznámenia. Súďte sa s nimi. Vytvorte strach zo stíhania aj u štátnych laboratórií. Ste na správnej ceste, urobili ste dôležitý prvý krok. Máme totiž dočinenia s mnohými podvodníkmi. Nechceme predsa, aby celý štát bol tlačený do lockdownu na základe falošných čísel získaných z podvodných testov. Teraz je dôležité, aby sa pritlačilo na nespolupracujúce laboratória.

Ak totiž laboratória majú prístroje, ktoré sú dopredu naprogramované na istý počet cyklov a nikto nevie, ako sa k týmto údajom dostať, tak potom najmite profesionálov, ktorí to zistia. Verím, že sa tým odhalí obrovský škandál. Mnohé prístroje pravdepodobne budú nastavené na 40 cyklov. Určite neskôr informujte verejnosť o vašich zisteniach a odkryte ťažký zločin. Taktiež pozorne sledujte predstaviteľov verejného zdravotníctva. Medzi nimi nájdete množstvo agentov, ktorí nebudú chcieť, aby sa pravda dostala von. Môžu vaše snahy sabotovať všetkými spôsobmi, ktoré budú mať po ruke.

Ak sa takéto veci dejú na Floride v USA, tak je dôvodné predpokladať, že sa podobné veci môžu diať aj na Slovensku.

Preto, ak podstúpite PCR test, odporúčame vám, aby ste od laboratória žiadali nielen konečný výsledok testu, ale aj počet cyklov. A trvajte na tom.

Ak vám tieto informácie odmietnu dať, odmietnite výsledok testu a prípadne aj podajte na príslušné laboratórium trestné oznámenie pre podozrenie z podvodu. Je totiž najvyšší čas vniesť svetlo a transparentnosť do celej tejto pandémie, ktorá ničí životy, ľudské práva, občianske slobody i ekonomiku. Platí to zvlášť v situácii, kedy existujú vážne podozrenia, že sa tu dejú nekalé podvody.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Odhalia mega-podvod? Florida nariadila zverejňovať parametre PCR testov, Badatel.net, 13.12.2020

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár