Po tomto sa dá zaočkovať na covid snáď iba blázon

Virálna RNA sa u očkovaného nachádzala takmer v KAŽDOM ORGÁNE!

Najnovší článok v ScienceDirect – Elsevier znie:

Pacient podrobený štúdii po jednej dávke vakcíny zomrel 4 týždne po dosiahnutí relevantného titra v sére (po dosiahnutí predpokladanej úrovne protilátok). Molekulárnym mapovaním sa zistilo, že „vírusovou RNA“ bol zasiahnutý takmer každý skúmaný orgán.

Očkovaný pacient Pfizerom pred smrťou NEJAVIL SYMPTÓMY OCHORENIA covid-19. A to znie ako veľký problém. Veľmi veľký. Hotová časovaná bomba.

Štúdia TU.

Štúdiu si treba prečítať podľa možnosti celú. Zistíte napríklad aj to, že táto vakcína mala ostať v mieste vpichu, lenže tomu tak reálne nie je a spike proteín sa našiel takmer v každom skúmanom orgáne. Je to práve spike proteín, ktorý spôsobuje všetky problémy aj s následkom smrti.

Tým, ako sa spike proteín veľmi dobre viaže na ACE-2 receptory je pravdepodobné, že skôr či neskôr budú pozorovateľné vedľajšie účinky u väčšiny očkovaných.

Najhoršie je to, že sa v skúmaných orgánoch našla „vírusová RNA“ (to neznamená, že sa tam našiel vírus, ale testované časti RNA, prítomnosť ktorých hovorí podľa oficiálneho naratívu o ochorení covid-19).

Nie som virológ, ale s istou rezervou sa domnievam, že:

1. Vakcína nefunguje a naopak, evidentne škodí alebo

2. vidíme v istom predstihu následok syndrómu ADE, o ktorom sme už neraz písali, a na ktorý dlhodobo upozorňuje napr. MUDr. Ján Lakota, CSc., resp. laureát Nobelovej ceny v obore Luc Montagnier.

Na záver si dovolíme odpublikovať obrázok zo spomínanej štúdie.

Podľa RT-PCR vyšla pozitivita pre SARS-Cov-2 takmer vo všetkých tkanivách. Všimnite si, že iba v pečeni a v čuchovom orgáne nebol detegovaný SARS-Cov-2. ADE ako z učebnice. Pacient s hnačkou s okamžitým exitom po rozvrate vnútorného prostredia. Pravdepodobná roznáška patogénu neefektívnymi protilátkami po tele…

Mimochodom, za zmienku stojí, že práve tam, kde sa pchajú tie dlhé antigénové tyčinky, by sa v tomto prípade pozitívny test nedal dosiahnuť. Takže takáto vzorka nám zrejme lieta počas Eura vo futbale v lietadlách. Ešte stále idete púšťať vakcínovaných do zahraničia? Ste si istí? Čo tak nechať ich doma a všetkých dať vyšetriť, už keď ste ich napichali ktovie čím. Za záchranu stojí každý život, aj ten vakcinovaný.

Autor: JUDr. Peter Weis

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Po tomto sa dá zaočkovať na kovid snáď iba blázon, akw.sk, 13.6.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply