Počet trestných činov migrantov v Nemecku prekročil minuloročný rekord

· Čas čítania: 3 min.

Podľa oficiálnych údajov nemeckého Spolkového kriminálneho úradu (BKA) spáchali v prvých 9 mesiacoch roku 2016 migranti v Nemecku viac ako 214 600 trestných činov, čo je v prepočte na počet dní takmer 786 trestných činov denne! Z toho napríklad 1,3 % (2 790 prípadov) tvorili sexuálne napadnutia, teda asi 10 denne a v takmer 6 % (12 840 prípadov) zo všetkých oficiálne políciou potvrdených trestných činov utrpeli nemeckí občania rôzne zranenia.

Dalo by sa teda povedať aj to, že za prvých 9 mesiacov tohto roku migranti v Nemecku zranili v priemere 48 Nemcov denne! Údaje však zahrnujú len tie zločiny, pri ktorých bol podozrivý pristihnutý a sú dobre zdokumentované. A to teda jasne svedčí o tom, že počet trestných činov spáchaných migrantmi v Nemecku je omnoho vyšší.

Počas prvého polroka 2016 migranti v Nemecku spáchali 142 500 trestných činov. Až celoročné štatistiky však v plnej kráse ukážu (ak nebudú scenzurované alebo náročky umelo znížené), o koľko počet migrantských zločinov oproti minulému roku vzrástol. Aj keď BKA chváli, že počty migrantských zločinov na hlavu klesajú (v súčasnosti je v Nemecku o 220 000 migrantov viac ako v minulom roku), oproti minulému roku ide o veľký absolútny nárast, pretože už dnes môžme povedať, že za prvých 9 mesiacov roku 2016 počet oficiálne políciou priznaných trestných činov migrantov prekročil minuloročný oficiálny rekord 208 344 priznaných migrantských zločinov. No aj tento počet trestných činov bol oveľa vyšší, pretože do minuloročných štatistík sa taktiež nezapočítavali nevyriešené a nenahlásené zločiny, celkový počet teda mohol pokojne presiahnuť aj 400 000 zločinov! Tak čo, ešte stále tu budú rôzni slniečkári, mimovládkari a politickí zapredanci Slovákov presviedčať, aké dobré a prínosné je pre nás prijímať tisícky nelegálnych moslimských migrantov?

Zdroje: crimekalender.wordpress.com, tagesschau.de, faz.net, welt.de

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár