Podvod s pandémiou sa začína odhaľovať

Na povrch preniká čoraz viac faktov o pozadí injekcie, ktorá je oficiálne vyhlasovaná za vakcínu a dostáva sa do povedomia čoraz väčšieho okruhu verejnosti. Veľa občanov má v rodine, alebo medzi známymi obeť vakcíny, prinajmenšom s ťažkými následkami na zdraví bezprostredne po prvej, alebo druhej dávke.

Počet obetí narastá. Blíži sa k zlomovej čiare poznania, kedy si začnú aj naivní občania spájať vakcíny s obeťami jej priamych následkov. S narastajúcim počtom následkov priamoúmerne rastie aj hystéria politikov. Ochota Slovákov prijať “vakcínu”, za ktorú odmieta niesť zodpovednosť výrobca, štát aj lekári, nerastie dobrovoľne. Vlna vakcinovania, ktorú zvýšili servírovaným cukríkom dovoleniek, skončila. Všetky motivačné dôvody boli vyčerpané, na rade sú teda už len reštrikcie.

Agresivita štátneho aparátu a zástupcov farmafiriem v pandemickej komisie sa rétoricky stupňuje.

Niet pochýb, že fašistická chunta na čele štátu netrpezlivo stepuje a už odmieta čakať na prvé chladné dni aj s prvou nádchou na vyhlásenie nového variantu delty, či kapy a lambdy. Mienkotvorné médiá s exkluzívnymi platbami za reklamu z našich vysychajúcich vreciek, vyvolávajú účelovú paniku.

Farmalobistická skupina na čele štátu, ktorá po puči zrušeného referenda nelegitímne okupuje vládne pozície horúčkovito v zrýchlenom konaní pripravila fašistické zákony na nútené vakcinácie a reštriktívne opatrenia, aby zlomila čo najväčší počet občanov.

Lengvarský, vyslúžilý vojak na čele zdravotníckeho rezortu avizuje 35% úmrtnosť v radoch neočkovaných. Budú to naozaj tí neočkovaní, ktorí budú zomierať? Alebo budú umierať vakcinovaní a ich smrť bude úmyselne označená ako úmrtie na smrtiaci delta variant? Možno by sme mali spozornieť pri tomto vešteckom čísle. Pohybuje sa približne okolo percent “vakcinovaných”.

Aj keď okolo kompletného zloženia vakcín stále panuje dosť nejasností a dohadov, mnohé fakty vyšli na povrch a dávajú tušiť, že to nebude naše zdravie, ktoré majú chrániť. Úvaha o vytvorení nezávislej expertnej skupiny, ktorej by bolo umožnené urobiť oficiálny rozbor zloženia roztoku, ktorý majú prijať do organizmu miliardy ľudí je neprípustná.

Celkom očividne nejde len zisky farmaceutických firiem. Ak by boli, zmenili by taktiku na drahú liečbu alebo predraženú prevenciu. Zjavne ide o zámer dostať do tela za každú cenu práve tieto injekčné roztoky.

Napriek prevládajúcemu tropickému počasiu a prakticky nulovej chrípkovej chorobnosti bolo de facto oficiálne spustené ďalšie kolo „pandémie“ a zaraďovanie okresov do rizikových zón a v praxi majú byť spustené nacistické zákony nového zdravotného apartheidu.

Čaká nás vriaca jeseň. Je nevyhnutné pripraviť sa na všetky najdrakonickejšie metódy nátlaku. Nastáva doba, ktorá preverí charaktery jednotlivcov a silu nášho národa.

Ing. Iveta Michalíková je bývalá kariérna diplomatka

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply