Progresívne Slovensko začalo svoju kampaň

Politika, ktorá sa dnes na Slovensku robí, je z pohľadu politického analytika často ozajstná „No Go Zone”, ktorou sa treba pohybovať so zvýšenou opatrnosťou, pretože ani netušíte, „kde, kto, s kým a prečo” je spolčený. Zároveň je to jeden obrovský, pokrivený „usmieváčik“, pretože niektorí politici sú názorovo tak vzdialení realite, až mám často pocit – napríklad pri výmene názorov na sociálnej sieti, že sa nerozprávam s politikom, ale hlúpym, zlomyseľným deckom. A sú ich desiatky.

Celkovo politika, ktorá sa dnes robí v Európe, je ako splodina po explózii bomby naplnenej zapáchajúcim globalistickým bahnom – a zasiahnutí sme všetci, ale Slovensko, oproti iným štátom EÚ, má svoje výrazne problematickejšie, traktálne zákutia, podobne ako ľudský apendix (slepé črevo). Za všetko jeden aktuálny príklad.

Fico len pred pár dňami kdesi na východe zahlási, že učitelia by mali na školách hrať s deťmi hru na korupčníkov, pričom jedno dieťa bude úplatok brať, iné zase ponúkať. Ja to nechcem komentovať, pretože toto je to, čo ma pri analýzach slovenskej politiky dostáva do rozpakov a často uvažujem, či analyzujem politiku alebo psychiatriu, ale o jednej veci to svedčí presvedčivo. Politika na Slovensku nie je iba nesprávna. Je nevyliečiteľne chorá a zomiera. A spolu s ňou cela slovenská spoločnosť.

Začnime tým, čo je na Slovensku najväčší politický problém, ktorý nikto s politikov nedokáže stráviť. Je to Kotleba. Avšak ani zďaleka nie iba preto, že je fašista – ako to dnes politici veľkohubo a radi vytrubujú do sveta. Kotlebove dva veľké problémy sú, že nezapadá do schémy strán, ktoré sa reálne môžu podieľať na globalistickom pretváraní Európy a potom, že princípy ktoré vyznáva – nech sú akékoľvek (to dnes riešiť nebudem), vzbudzujú v ľuďoch národné povedomie a hrdosť, čo je (pre ostatné politické subjekty) vlastne ešte väčší problém, ako ten prvý, pretože národná hrdosť je to, proti čomu globalizátori a ich kone priamo bojujú. Nemôžem predsa ako kolonizátor ovládnuť skupiny obyvateľstva bez toho, aby som ich podrobil vyznávaniu principiálne rovnakých, alebo veľmi podobných hodnôt. Preto napríklad aj museli zomrieť povodní obyvatelia amerického kontinentu. Boli totiž úplne iní ako kolonizátori a podrobiť si ich bolo prakticky nemožné – rovnako ako je nemožné podrobiť kolonizačným praktikám Kotlebu a jeho stranu.

Kotleba vlastne neurobil nič strategicky prevratné, iba využil dieru v slovenskej politike, kde absolútne absentovala reálna pravica a pravicovo radikalizoval značnú časť voličov (reálne odhady sú vyššie ako 25%). No a k popularite mu samozrejme dopomohli všetci. Počnúc „štandardným” Smerom, končiac stranami ako je OĽaNO a Sme rodina. Dopomohli mu všetci, ktorí sú v skutočnosti neschopní politickej korektnosti a k moci sa dostali iba vďaka svojim egocentrickým ambíciám a zneužitím politickej situácie vo svoj prospech – alebo potom cielenými marketingovými ťahmi, ako napríklad Matovič. Prípadne oboma spôsobmi naraz, ako to urobil Fico – a nie len on, lebo praktiky ako sa dostať dnes k moci sú takmer zhodné u všetkých, alebo sa minimálne prelínajú. A práve o politickej nekorektnosti budem dnes písať.

Včera som zaregistrovala, že Progresívne Slovenko začalo zbierať podpisy, potrebné na registráciu. Tento nový globalisticko-treťosektorový politický hybrid sledujem samozrejme od začiatku a musím povedať, že stratégiu majú premyslenú. To však neznamená, že je pre Slovákov dobrá. Nebude dobrá nikdy, o tom som nemenne presvedčená, pretože to, čo sa Progresívne Slovensko chystá urobiť, je zvrátenejšie ako boli praktiky na prevzatie moci nacistami v Nemecku v predvojnovom období. V každom prípade, keď si niekto myslí, že tragikomédie na politickej scéne si od volieb 2016 užil dosť, veľmi sa mýli. Tragikomédia ešte len začala, ohlásením vstupu do politiky stranou Progresívne Slovensko.

Nutnosť likvidácie Kotlebu

Ak chcete dnes zistiť, kto sa do projektu Progresívne Slovensko z osobností priamo či skryto zapojil, stačí začať si všímať ľudí, ktorí aktívne bojujú alebo vystupujú proti kotlebovcom. To je prvý poznávací znak, pretože ak je niekto úhlavným nepriateľom tohto politického hybridu, potom je to Kotleba so svojou stranou. Stačí si všímať ľudí ako je odľud Havran, emeritný biskup Bezák, herec Kramár a podobne. Druhým spoľahlivým poznávacím prvkom je, že tento politik buď v minulosti prišiel o parlamentnú stranu (Dzurinda, Mikloš, Radičová a spol, Kňažko a iní), alebo o ňu príde v budúcich voľbách ako Bugár a spol. Nevylučujem však ani Danka, pretože mám zato, že SNS v ďalších voľbách bránu parlamentu neprekročí. Svoju vstupenku do Progresívneho Slovenka majú určite aj ľudia z ľavicového intelektuálneho spektra, ako Madarič, Blaha, Lajčák, politológ Chmelár a podobne, ktorí však budú o tom reálne uvažovať iba vtedy, ak Progresívne Slovensko bude mať šancu zostaviť budúcu vládu. Ak by sa tak stalo, stranu Smer by to definitívne položilo a skončila by ako Mečiarove HZDS. A to je, po likvidácii Kotlebu, druhá veľká ambícia Progresívneho Slovenska. Poslať do horúcich pekiel Smer aj s Ficom, spojiť sa s SaS, prípadne ďalšími stranami – podľa potreby, čím by tretí sektor definitívne ovládol Slovensko a národnej hrdosti môžeme všetci iba navždy zamávať, pretože to, čo nás čaká, bude mať so Slovenskom ako sme ho založili, spoločnú iba jedinú vec – názov. V tomto hybride sa totiž budú grupovať všetky protislovenské prostitútky, vrátane tých, ktorým skončí mandát europoslanca a na ďalšiu výhru bez silnej strany nemajú šancu, ako napr. Beňová, Kukan, Štefanec či Šebej. No a aby sme to ukončili perličkou, tak treba spomenúť, že do tohto hybridu sa rozhodne ako líder zapojí Andrej Kiska, ktorý je v ďalších prezidentských voľbách absolútne nezvoliteľný a dnes je ho schopný poraziť aj slabý kandidát.

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.progres

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár