Projekt Veritas: Explozívne tajné nahrávky od federálneho vládneho informátora k vakcínam proti covidu

Dňa 20.9.2021 vyšlo video, v ktorom nám sestrička z nemocnice v USA ukázala, ako sa u nich veci v dnešnej dobe majú. Každý by mal mať možnosť si video pozrieť, preto sme pre Vás pripravili preklad videa spolu s prepisom textu, ktorý nájdete nižšie.

Video: TU

Preklad textu:
  1. September, 2021
  • Dr. Maria Gonzalesová, pohotovostná lekárka, ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb USA:  „Toto všetko sú keci. Teraz má [pacient] pravdepodobne myokarditídu v dôsledku vakcíny [proti covidu]. Teraz však  nebudú [vláda] viniť vakcínu.“
  • Dr. Gonzalesová: “ Oni [vláda] nehlásia [nežiaduce vedľajšie účinky vakcíny proti covidu] … Chcú to zamiesť pod koberec.”
  • Deanna Parisová, registrovaná zdravotná sestra, ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb USA: “Je hanebné, že [vláda] nezaobchádza s ľuďmi [s covidom] tak, ako sa má, ako by sa malo. Myslím si, že chcú, aby ľudia zomierali.”
  • Jodi O’Malleyová, insajderka a registrovaná zdravotná sestra,  ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb USA: Vakcína proti covidu „nefunguje, ako by mala“.
  • O’Malleyová: “Videla som tucty ľudí, ako prišli s nežiaducimi účinkami.”
  • O’Malleyová: “Ak [vláda] nezhromažďujeme údaje o očkovacej látke [proti covidu] a nenahlasujeme ich, ako potom môžeme tvrdiť, že je to bezpečné a schválené na použitie?”
  • O’Malleyová: Nebojím sa byť informátorkou, „pretože moja viera je v Boha, nie v človeka … Viete, čo by som to bola za človeka, keby som toto všetko vedela – toto je zlo na najvyššej úrovni. Máte FDA, máte CDC, obe inštitúcie nás majú chrániť, ale nad nimi je vláda a všetko, čo sme doteraz urobili, je nevedecké. “
  • O’Malleyová: “Koniec koncov, je to o vašom zdraví a to už nemôžete získať späť – a o vašej slobode a o živote v mierovej spoločnosti. Hovorím si: „Nie.“ Nie. Toto je kopec, na ktorom zomriem.“
[PHOENIX – 20. sept. 2021] Projekt Veritas dnes zverejnil prvé video zo svojej investigatívnej série o vakcínach proti covidu, v ktorom je dnes je dnes rozhovor s insajderkou z ministerstva zdravotníctva a sociálnych služieb [HHS], Jodi O’Malleyovou, ktorá pracuje ako registrovaná sestra v miestnom Indickom zdravotnom stredisku.

O’Malleyová povedala zakladateľovi Projektu Veritas Jamesovi O’Keefovi o tom,  o tom, čo sa deje v jej zariadení federálnej vlády. Nahrala svojich kolegov z HHS, ako diskutujú o svojich obavách z novej vakcíny proti covidu, aby dokázala svoje tvrdenia:

Dr. Maria Gonzalesová, pohotovostná lekárka, ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb USA:  Problémom tu je, že nerobia štúdie. Ľudia, ktorí mali [covid] a ľudia, ktorí boli očkovaní – nevykonávajú žiadne testovanie protilátok.“

Jodi O’Malleyová, insajderka a registrovaná zdravotná sestra, ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb USA: “Veru nie.”

Dr. Gonzalesová: “Každý o tom mlčí. Prečo?”

O’Malleyová:  V miestnosti č. 4 máme toho chlapíka, ktorý v utorok dostal druhú dávku vakcíny proti covidu] a nevie lapiť dych. Takže? Teraz je jeho BNP zvýšená. D-dimer hodnota, ALT, všetky pečeňové enzýmy má zvýšené. Má zvýšené PTPTINR.”

Dr. Gonzalesová: “Zrejme má myokarditídu!”

O’Malleyová: “Áno!”

Dr. Gonzalesová: “Je to podvod. Zrejme má myokarditídu v dôsledku vakcíny.”

O’Malleyová: “Správne.”

Dr. Gonzalesová: “Teraz všqk nebudú [vláda] viniť vakcínu.“

O’Malleyová: „A vieš čo – je povinný to nahlásiť, však? Stalo sa to – 60 dní po tom, čo to zistil??”

Dr. Gonzalesová: “Musia to urobiť.”

O’Malleyová: “Ale koľko ich to naozaj urobí?”

Dr. Gonzalesová: “Nenahlasujú to.”

O’Malleyová: “Pravda!”

Dr. Gonzalesová: “Lebo to chcú zamiesť pod koberec..”

O’Malleyová vysvetlila túto konverzáciu dopodrobna počas svojho rozhovoru s O’Keefom:

James O’Keefe, zakladateľ Projektu Veritas: “V tomto prípade s Dr. Gonzalesovou, o ktorom pacientovi hovorila? Bez toho, aby ste povedali jeho meno.”

Jodi O’Malleyová, insajderka a registrovaná zdravotná sestra, ministerstvo zdravotníctva a sociálnych vecí  USA: “Hovorila  o tridsiatnikovi s kongestívnym zlyhaním srdca.“

O’Keefe: “Kongestívne zlyhanie srdca? V tomto konkrétnom prípade pacientov prípad nebol nahlásený?”

O’Malleyová: “Nie.”

O’Keefe: Boli aj iné prípady, ktoré nenahlásili? Alebo iba tento?”

O’Malleyová “Jasné, mnohé.”

O’Keefe: “Koľko ste ich videli (na vlastné oči)?”

O’Malleyová: “Oh, videla som tucty ľudí, ako prišli s vedľajšími účinkami [na vakcínu proti covidu].”

O’Malleyová: “Takže, za čo je zodpovedný každý jednotlivec – je zhromažďovanie údajov a ich nahlasovanie. Ak nezhromažďujeme údaje [o vakcíne proti covidu] a nenahlasujeme ich, ako potom môžeme tvrdiť, že je to bezpečné a schválené na použitie?”

Informátorka tiež nahrala nesúhlas Dr. Gonzalesovej s iným lekárom HHS ohľadom výskumu a nahlasovania v súvislosti s vakcínou proti covidu:

Jodi O’Malleyová, insajderka a registrovaná zdravotná sestra, ministerstvo zdravotníctva a sociálnych vecí  USA: “Ako to, že po  18 mesaiacoch nemáme žiaden výskum? Nezdá sa vám to podozrivé?”

Dr. Maria Gonzalesová, pohotovostná lekárka, ministerstvo zdravotníctva a sociálnych vecí  USA: “Ale áno, je to podozrivé.”

O’Malleyová: “Je to viac ako podozrivé.”

Dr. Dale McGee, pohotovostný lekár, ministerstvo zdravotníctva a sociálnych vecí  USA: “Nie žeby žiaden nebol vykonaný. Žiaden nebol publikovaný. To preto..”

Dr. Gonzalesová: “Asi sa tak nestalo, lebo vláda nechce ukázať, že tá prekliata vakcína [proti covidu] je nah*vno..”

O’Malleyová hovorila s Deannou Parisovou, ktorá pracuje  ako registrovaná zdravotná sestra v tom istom federálnom zariadení, pre porovnanie toho, čoho boli obidne svedkami ohľadom vedľajších účinkov pri vakcínach proti covidu:

Deanna Parisová, registrovaná zdravotná sestra, ministerstvo zdravotníctva a sociálnych vecí  USA:  Je hanebné, že [vláda] nezaobchádza s ľuďmi [s covidom] tak, ako sa má, ako by sa malo. Myslím si, že chcú, aby ľudia zomierali.”I

Jodi O’Malleyová, insajderka a registrovaná zdravotná sestra, ministerstvo zdravotníctva a sociálnych vecí  USA: “Koľkých ste tu už videli, čo tu dostali vakcínu?”

Parisová: “Ktorí ochoreli z vedľajších účinkov? Mnohých.”

O’Malleyová: “Mnohých!”

Parisová: Tiež ste si to všimli?”

O’Malleyová: “To teda, a zaujímalo by ma, kto píše tie hlásenia do VAERS?”

Parisová: “Nikto, lebo trvá vyše pol hodiny vypísať tú prekliatu vec.”

Insajderka povedala O’Keefovi, čo ju viedlo k tomu, že sa stala federálnou vládnou infromátorkou.

„Prinútilo ma k tomu to, že som mala jednej noci hlavnú službu a jedna z mojich spolupracovníčok si dala vakcínu [proti covidu] pred dvoma týždňami, aj keď nechcela.“ Počas celej tejto pandémie pracovala na jednotke intenzívnej starostlivosti, ktorá bola do značnej miery covidovou jednotkou, “povedala O’Malleyová.

„Nechcela si dať vakcínu [proti covidu] kvôli svojmu náboženskému presvedčeniu a bola k tomu donútená. Nikto – nikto by sa nemal musieť rozhodovať medzi živobytím, tým, že bude ‚súčasťou tímu v nemocnici‘ a tým, či si dá pichnúť vakcínu  [proti covidu] “.

O’Malleyová uviedla, že je dôležitejšie si posvietiť na korupciu, než sa báť odvety tých, čo sú pri moci:

James O’Keefe, zakladateľ Projektu Veritas: “Čo by ste odkázali ľuďom, ktorí sú v pozícii, že by mohli niečo zmeniť?”

Jodi O’Malleyová, insajderka a registrovaná zdravotná sestra, ministerstvo zdravotníctva a sociálnych vecí  USA: “Myslím, že musíme niečo urobiť. To, čo kvári túto krajinu práve teraz, je duch strachu.”

O’Keefe: “A Vy máte strach?”

O’Malleyová: “Je to moja kariéra, viete? Ja tak ľuďom pomáham. Ale či mám strach ja? Nepovedala by som, že mám strach, lebo moja viera je v boha, nie v človeka. Mám dve staršie deti, ktoré sú už samostatné a ďalšie 12-ročné, o ktoré sa sama starám, ale čo by som to bola za človeka, keby som toto všetko vedela – toto je zlo na najvyššej úrovni. Máte FDA, máte CDC, obe inštitúcie nás majú chrániť, ale nad nimi je vláda a všetko, čo sme doteraz urobili, je nevedecké.“

O’Keefe: “Bojíte sa, že sa Vám pomstia?”

O’Malleyová: “Nuž, som federálny zamestnanaec. Ktorých ďalších federálnych zamestnancov vidíte, že by sa stali informátormi?

O’Keefe: “Ale svoju vieru vkladáte v Boha.”

O’Malley: “Amen. Koniec koncov, je to o vašom zdraví a to už nemôžete získať späť – a o vašej slobode a o živote v mierovej spoločnosti. Hovorím si: „Nie.“ Nie. Toto je kopec, na ktorom zomriem.“

Projekt Veritas  vyzýva ďalších odvážnych informátorov, ako je O’Malleyová, aby prišli s informáciami o vakcíne proti covidu na [email protected].

Projekt Veritas čoskoro zverejní ďalšie videá, ktoré odhalia vládne zdravotné agentúry a farmaceutické spoločnosti. Aby ste tieto nadchádzajúce videá  dostávali priamo do svojej e -mailovej schránky, kliknite sem.

Zdroje: ProjectVeritas.comYouTube.com

Autor: Občianska odborná komisia

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: https://odbornakomisia.sk/, 22.9.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár