Proticovidová stratégia doktora Bartletta

Foto: Budezonid

Kým naši politickí a zdravotnícki tajtrlíci sa rozplývajú nad koncoročným príchodom pochybnej vakcíny a rúhavo ju prirovnávajú ku Kristovi, ako prví na Slovensku prinášame informácie o lacnej a dostupnej liečebnej stratégii pre ťažké prípady infekcie vírusom SARS-CoV-2.

Na rozdiel od ivermektínu, ktorý propaguje Juraj Mesík, je kortikosteroid budezonid u nás dostupný nie vo forme masti, ale ako lacný inhalačný prášok. Je síce na lekársky predpis, ale bežne sa odporúča astmatikom. Jeho účinnosť je pritom porovnateľná s u nás nedostupnou formou ivermektínu, jednotky intenzívnej starostlivosti vyprázdňuje do dvoch dní. Už koncom júla o tejto stratégii informoval na svojich stránkach magazín Fortune, kde autorka Carolyn Barberová s 25-ročnou praxou lekárky na pohotovosti upozornila na Youtubom medzitým zmazaný rozhovor s texaským doktorom Richardom Bartlettom. V ňom sa tento člen lekárskeho tímu bývalého guvernéra Texasu s 28-ročnou praxou údajne pochválil stopercentnou účinnosťou svojej stratégie. Okrem budezonidu v nej používa aj antibiotikum klaritromycín, zinok na posilnenie imunity a nízku dávku aspirínu.

Dňa 22. augusta Stephen Milne z vancouverskej Univerzity v Britskej Kolumbii s kolektívom publikovali súvisiaci vedecký článok Inhaled corticosteroids downregulate SARS-CoV-2-related gene expression in COPD: results from a RCT na preprintovom lekárskom serveri medRxiv.

O mesiac neskôr ho zavesili aj na Research Gate, no dodnes sa nenašiel odborný časopis, ktorý by ho posúdil a publikoval. Správa sa však pomaly šíri a tak ju o mesiac neskôr dostalo aj vedenie Univerzitnej nemocnice Bratislava (doktorka Renáta Vandriaková s titulom MPH, pravdepodobne z Krčméryho „univerzity“) a Ministerstvo zdravotníctva SR, o ďalšie necelé 2 týždne neskôr (presne na Dušičky) aj „rebelský“ prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár, Zväz ambulantných poskytovateľov a zlopovestný Úrad verejného zdravotníctva SR.

Ministerstvo zdravotníctva a vedenie UNB boli pritom varovaní, že ak okamžite budezonid nenasadia, môžu čeliť trestnému oznámeniu. Keďže doteraz o budezonidovej liečbe COVIDu-19 na Slovensku nechyrovať, trestne oznámenie bude podané. A to nielen na vedenie uvedených inštitúcií, ale aj na vedenie SLK, ZAP a ÚVZ SR. Sú totiž priamo zodpovední za všetky nezachránené životy na JIS od dátumu prijatia správy o úspešnej budezonidovej stratégii doktora Bartletta. Trestné oznámenie môžete podať aj vy polícii aj prokuratúre (aj preposlaním tohto článku), aby sa náhodou niekde nestratilo. V jednote je sila.

Článok: https://fortune.com/2020/07/24/budesonide-coronavirus-covid-richard-bartlett/

Video:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:

https://fortune.com/2020/07/24/budesonide-coronavirus-covid-richard-bartlett/
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.08.19.20178368v1

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply