Prvé pravidlo vojny je nenechať sa zabiť

· Čas čítania: 8 min.

Prológ: „S tým, ako sú európske národy nútené smútiť nad svojimi mŕtvymi, sú ľudia pripravovaní na budúcu vlnu ďalších teroristických útokov. Nový svetový poriadok je v záverečnej fáze svojho „70 ročného centrálneho plánu pre Európu“ a odteraz sa tento proces bude len urýchľovať.”
(Vladimír Putin po útoku v Manchestri)

Zamyslite sa nad súvislosťami toho čo sa deje. Od roku 2015 prúdia do Európy milióny utečencov a napriek tomu, že všetky tajné služby v Európe dokonca verejne vyhlasujú, že je medzi nimi minimálne 10% teroristov a ďalších 40% emigrantov z Blízkeho východu, je za istých okolností náchylných sa v Európe radikalizovať, „madam” Merkelová vyhlási: Vitajte v Nemecku!

Následne zažijeme sériu teroristických útokov (Nice, Brusel, Londýn Paríž a podobne), kde zomrú stovky ľudí a európski lídri namiesto zastavenia prílivu utečencov rozdajú peniaze na pomoc. Tým vzbudia záujem skupín, profitujúcim z utečeneckej krízy, ktoré utečencov do Európy začnú doslova húfne „lifrovať”! Neskôr Európa zažíva obrovský nárast sexuálnych útokov na mladé ženy a namiesto potlačenia týchto násilností nám začnú zaplatení európski aktivisti typu Juraja Smatanu, či Michala Havrana hovoriť, akí sme neľudskí paraziti, keď odmietame utečencov. V Londýne sa v niektorých častiach začne naplno presadzovať právo šaría, moslimovia predávajú ženy priamo na uliciach a čuduj sa svete, najbližšie primátorské voľby v Londýne vyhrá moslim.

V súvislosti s obrovským nárastom utečencov stúpne ako záchranná brzda spoločnosti  národné povedomie v jednotlivých štátoch Európy a čo sa nestane? Židovská loby z USA – napríklad Soros a Rothschildovci – naleje obrovský balík peňazí a zaplatí svojmu treťosektorovému koňovi Macronovi vplyv, len aby nevyhrala vo Francúzsku voľby Le Penová, predstaviteľka francúzskej národnej hrdosti. Dokonca v štátoch, kde stúpla národná hrdosť nekontrolovateľne a ktoré sú považované za „európske pľuvance”-  napríklad Slovensko – sa európski lídri s utajovaním likvidácie národného povedomia ani veľmi netaja. Cez slovenskú vládu idú vplyv roduverných Slovákov doslova „na hulváta” zlikvidovať a rušia im parlamentnú politickú stranu, čo sa od vojny nestalo v celej Európe.

Keď som len pred časom napísala, že akcia rušenia Mečiarových amnestií je ako absolútne neštandardná protiprávnosť len spoločenská sonda na zistenie, ako Slováci príjmu likvidáciu svojej právnosti, mainstream označil moje konštatovanie za hoax. Spoločnosť však rušeniu amnestií zatlieskala. Len o pár dní na to – dnes, sa generálny prokurátor namiesto nezávislého posudzovateľa práva postavil do pozície nelegálneho politika, hrubo – hulvátskym spôsobom zneužil svoje kompetencie, žiada Kotlebovi zrušiť stranu a časť spoločnosti opäť aplauduje. Náhody? Akosi priveľa, nemyslíte?

Ale poďme ďalej. Po politických treťosektorových machináciách prezidenta Kisku som  len pred pár dňami požiadala priateľov, aby mi urobili na sociálnej sieti anketu. Mala jedinú otázku: Keby dnes boli prezidentské voľby, volili by ste opäť Andreja Kisku? Do ankety, zdieľanej na stovkách statusov, sa zapojilo približne sedem tisíc ľudí. Výsledok? Andreja Kisku by volilo približne jedno percento z opýtaných. Takéto ankety sú samozrejme iba hrubým odhadom, ale jedno percento zvoliteľnosti som nečakala.

Dnes som čítala na sociálnej sieti stovky statusov občanov, ako je tento: „Toto nedopadne dobre. Osobne v mnohých veciach nesúhlasím s ĽSNS, ale toto je nedemokratický a nebezpečný krok a môže skončiť katastrofou. Nemožno totiž niekoho obviňovať zo snahy o likvidáciu demokratického poriadku, a pritom demokratické princípy zrušiť, lebo sa práve nehodia. Je to zúfalstvo z politického aj právneho hľadiska, a nikto nevie, čo môže nasledovať.“

Tento status zverejňujem zámerne, pretože vystihuje podstatu toho, čo sa deje. Prezident republiky Andrej Kiska je v ďalších voľbách nezvoliteľný. Je to tým, že protislovenské kroky, ktoré od zvolenia podnikol, mu vzali akékoľvek reálne preferencie na opätovné zvolenie. Logická otázka teda znie: Prečo tieto kroky robí, keď vie, že ho to politicky odrovnáva? Rovnakú otázku si treba klásť aj u vládnych strán. Je predsa úplne jasné, že po protislovenských krokoch, ktoré vládne strany prijali – vrátane pokusu o zrušenie ĽSNS, majú nulovú šancu opäť vládnuť – dokonca si dovolím tvrdiť, že okrem Smeru sa dnešné vládne strany do parlamentu možno ani nedostanú.

Komu to ešte nedošlo priatelia, tak máme dočinenie s jasným odovzdávaním moci tretiemu sektoru tým, že budúce voľby vyhrá opozícia, ktorá je preplnená treťosektorovými koňmi – hlavne SaS. Ale na to, aby sa tento plán dal uskutočniť, tam nesmie byť Kotleba.

Vráťme sa opäť do širších spojitostí. Manchester. Útok na podstatu života – na matky a deti. Nasleduje zvýšené nasadenie ozbrojených jednotiek. Slovenský šéf prititeroristickej jednotky Štefan Hamran namiesto verejnej požiadavky na politikov prijať opatrenia na zamedzenie vstupu teroristov na Slovensko, pre žurnalistov vyhlásil a teraz sa prosím posaďte, že slovenskému občanovi treba obmedziť osobné slobody, pretože inak sa úspešne s terorizmom bojovať nedá.

V Európe niekto zapríčinil rozvrat Ukrajiny a vraždení sú Rusi, žijúci ako menšina hlavne v Luhansku a na Donbase. Na hranicu s Ruskom prúdia už mesiace celé konvoje zbraní a vojakov, pričom Rusko je doslova obstúpené dookola, aby sa v prípade konfliktu ani nepokúšalo dostať do Európy a niektorému národu Slovanov pomáhať.

Propagandisticky odsudzujeme Putina, vyhlasujeme ho za protieurópskeho diabla, Rusku dávame kvóty, cenzurujeme ruské spravodajské portály a ľudom na Slovensku, ktorí nazývajú štúrovcov „zaprdenými hlupákmi“, naďalej udeľujeme spoločenské ocenenia. A všetkých, ktorí píšu o tom pravdu, označujeme za konšpirátorov a tvorcov hoaxov. Zatracujeme Putina a iba málokoho pritom napadne, že nejde vôbec o Putina, ale o likvidáciu Slovanov v strednej a východnej Európe, ktorých chce niekto uviazať na reťaz novodobého otroctva a pre prípad, že sa z tej reťaze odtrhnú, postrieľať ich ako králikov. Doma, vo vlastných krajinách. A Putin priatelia, k nám na pomoc nepríde. Nebude riskovať otvorenú vojnu s desaťtisíckou vojakov na svojich hraniciach, ktorých sme tam poslali.

Len mimochodom. Uvedomujete si, že slovenskí vojaci, ktorí odišli na ruské hranice, sú tam preto, aby nám neprišiel nikto pomôcť, keby nás bolo potrebné začať likvidovať?

Pre všetkých, čo ste si mysleli, že nás sa vojna netýka, priatelia, mám zlú správu. Tá vojna  je už dávno tu. Stačí si už len počkať, kedy príde vojak do obývačky a vypne vám samopalom televízor. Ale predtým ešte zažijete nájazd moslimských utečencov na Slovensko, ktorí majú za úlohu pomiešať našu rasu a odnárodniť tak Slovensko a uvidíte stovky mŕtvych Slovákov po teroristických útokoch. Ale máte aj inú – jednoduchšiu možnosť, ako sa s týmto svinstvom dnešných politikov vysporiadať.  Môžete moje riadky považovať za konšpiračný hoax, pridať sa na stranu hlavného prúdu a tvoriť Nový svetový poriadok.

Prvé pravidlo vojny je nenechať sa zabiť. Druhé zabiť každého, kto by mohol zabiť mňa.

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár