Raperi a iné omyly na „festivale politickej piesne” Pohoda

· Čas čítania: 6 min.

Doteraz – už celé roky, alternatívne médiá fungovali na princípe obrany pôvodnej slovenskej spoločnosti. Boli odrazom slovenských a slovanských hodnôt. Reagovali na všetky zámery neoliberalistov odnárodňovať Slovensko.

Alternatívci ako jediní novinári v spoločnosti sú skutočne nezávislí a slobodní, pretože buď sú finančne samostatní, ako napríklad ZEM&VEK, alebo píšu a vysielajú zadarmo, alebo žijú z príspevkov ľudí, prípadne pronárodne orientovaných firiem, ktoré z času na čas naberú odvahu a drobnými eurami prispejú na chod portálov, či rádií.

No a potom sa objaví niekde na mainstreamovej scéne napríklad odľud Juraj Smatana s dvojtisícovým platom asistenta poslanca parlamentu a povie, že Hlavné správy alebo Slobodný vysielač treba eliminovať, lebo dokážu byť finančne samonosným projektom. Inými slovami: „Kto z národne cítiacich občanov sa postaví na vlastné nohy a vysloví vlastný názor, treba ho skopnúť, aby padol na hubu, vyrazil si zuby a zakrvavil si tvár!” Iba vtedy je dostatočným odstrašujúcim príkladom pre ostatných. Alebo inak. Na festivale „politickej piesne” Pohoda 2017 si sadnú a diskutujú tretím sektorom platení traja raperi, ktorí možno ešte pred pár hodinami boli rozbití z drog ako cigánska hračka a idú Slovákom prednášať politickú hnačku o správnosti neoliberalizmu, pričom skryto hanobia všetko slovenské.

Máme tu aj ďalšie, viac, či menej mienkotvorné osobnosti. Niektoré citujem:
„Keď niekto povie: Som hrdý, že som Slovák, naskakuje mi husia koža.” (Štefan Hríb, novinár)
„Fašizmus je nenávisť ku všetkému západnému, Európskej únii a Spojeným štátom.” (Mikuláš Sliacky, novinár)
„Voliči ĽSNS sú rovnakí fašisti, ako ĽSNS.” (Monika Beňová, politička)
„Štúr bol antisemita a Vajanský iba zaprdený hlupák.” (Michal Havran, protestantský teológ a moderátor RTVS)
„Rada žijem v krajine, v ktorej stretávam čoraz viac ľudí inej rasy a LGBTI páry, ktoré sa držia za ruky.” (Kristína Farkašová, herečka)
„Nebláznite! Emigrantov potrebujeme zo všetkých krajín EÚ najviac.” (Ivan Mikloš, politik, poradca prezidenta Porošenka)
„Na rozpútaní 2. svetovej vojny sa nezúčastnilo len Nemecko a Rusko, ale aj Slovensko.” (Pavol Bielik, moderátor TA3)
„Islam zásadným spôsobom sformoval európsku kultúru.” (Michal Havran)
„Politici šíria tie najhoršie hoaxy, napríklad o angažovanosti USA na Ukrajine.” (František Šebej, politik)
Jediný anjel, ktorý tu je, je Andrej Kiska.” (Juraj Kemka, herec)
Korupcia na najvyšších miestach neexistuje, preto ju nie je možné stíhať.” (Róbert Kaliňák, politik)
SaS a Andrej Kiska, sú jediné svetlé body na konci tunela.“ (Lucia Nicholsonová, politička)
Máme unikátnu príležitosť rozšíriť kresťanskú Európu o migrantov, ktorí sa stanú kresťanmi, lebo vidia v nás skvelý príklad.“ (Vladimír Krčméry, lekár a vedec)
„Utečenec, ktorý príde do Talianska, je aj našim utečencom.” (Andej Kiska, prezident)
„Slovensko prinieslo korupciu do Európskej únie.” (Iveta Radičová, politička)
„Spávam omnoho spokojnejšie, odkedy sme členmi NATO.” (Juraj Droba, politik)
„Slováci od roku 1993 nepochopili, čo znamená členstvo v NATO.” (Magda Vášáryová, politička, herečka)
„Agresivita proti Líbyi je mi milšia ako opustenie východného krídla NATO.” (Juraj Smatana, učiteľ, asistent poslanca Budaja)
Na festivale Pohoda sa nefetuje, nie sú tu žiadne orgie. Politickú kampaň sme na Pohode nikdy nedovolili.” (Michal Kaščák, hlavný organizátor festivalu Pohoda)

Na Slovensku sa nedá dýchať, ľudia sa začínajú dusiť

Znásilňovanie národovectva, vlasteneckého cítenia, zmena historických skutočností, politické školenia na festivaloch, ignorovanie cyrilo-metodských tradícii prezidentskou kanceláriou, dehonestácia Matice slovenskej, potláčanie pôvodnej kultúry, hanobenie štúrovcov a štátnych symbolov, proti národu zamerané udavačstvo – „benčíkovčina”, prenasledovanie občanov za politickú orientáciu, obmedzovanie slobody prejavu, cenzúra vo verejnoprávnych médiách, filtrovanie zahraničných informácií v tlačových agentúrach, politické nerešpektovanie princípov ústavy a ústavnosti a právoplatných rozsudkov najvyššieho súdu, kolosálna korupcia a rozkrádanie na najvyšších miestach, prenasledovanie sudcov na najvyššom súde, zneužívanie najvyššieho súdu na likvidáciu politických oponentov, tvorba policajného štátu, preferovanie tretieho sektoru v politike a odovzdávanie štátnych mocí, likvidácia domácej hospodárskej produkcie, bezbrehé zvýhodňovanie zahraničného kapitálu, 4 milióny občianskych exekúcií, zanedbávanie a tunelovanie zdravotníctva s následkom smrti niekoľko tisíc ľudí ročne kvôli nedostatočnej zdravotnej starostlivosti, či sociálne samovraždy by mali byť témami veľkej žaloby na zapáchajúcu neoliberálnu žumpu, nie štvrťstoročie trvajúci príbeh o Slovenskej republike.

Návrat k pôvodným slovanským tradíciám je východisko, ako zachovať slovenský národ a obrániť Slovensko pred neoliberálnou žumpou, v ktorej nás chce utopiť hŕstka šialencov a zaplatených trollov.

Všeslovanskú vzájomnosť je nutné zmluvne uzavrieť okamžite a s rozvahou, zákonne, s rešpektom k ľudským hodnotám, kresťanstvu a tradíciám. Zaviesť tieto hodnoty do spoločnosti a obnoviť tak Slovenskú republiku s jej pôvodnými historickými hodnotami.

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár