Riaditeľ Pfizeru A. Bourla považuje Izrael za svetové očkovacie laboratórium

· Čas čítania: 6 min.

O následkoch masívneho očkovania v Izraeli sme písali: tu. Podľa štatistík uvedených na izraelskom serveri Naki a  podrobnej štúdie „usmrtili“ vakcíny Pfizeru 40-krát viac osôb nad 60 rokov počas 5-týždňového očkovacieho obdobia a 260-krát viac osôb vo vekovej skupine do 60 rokov, ako by podľahli samotnému vírusu! Pritom do týchto evidencií nie sú zapísané osoby, ktoré po očkovaní zomreli na zlyhanie srdca alebo v dôsledku vakcínou vyvolaného zápalu. Od polovice decembra 2020 do polovice februára 2021 sa vyskytlo 2337 úmrtí zo všetkých izraelských 5351 oficiálnych covid úmrtí. Zatiaľ to vyzerá, že vakcíny sú väčší zabijak ako vírus sám!

V januári 2021 zomrelo na následky očkovania v celej krajine 456 osôb, v januári 2020 to ale bolo iba 14 osôb!

Podobné čísla, ale vidíme aj v USA. V januári 2021 bolo hlásených v celej krajine 2947 prípadov úmrtia kvôli očkovania, z toho 1980 bolo medzi post-COVID-19 Pfizer a 954 post Moderna prípadov! Bez očkovania teda bolo iba 13 prípadov!

Izraelské úrady si teraz lámu hlavu, ako je to možné a bežní Izraelčania sa pýtajú, či slúžia ako nejaká pokusné laboratórne zvieratá farmaceutickým firmám?! Netreba zabúdať, že celá krajina bola dlhé týždne v tvrdom lockdowne!

Niet divu, že 1 milión v Izraeli žijúcich Arabov očkovanie radšej odmieta.

Avšak vláda tvrdí, že očkovanie bol obrovský úspech. Možno by to mali ísť osobne oznámiť rodinám obetí, ktoré očkovanie neprežili!

Pre generálneho riaditeľa spoločnosti Pfizer Alberta Bourlu (na fotografii) sú Izraelčania predovšetkým laboratórnymi myšami pre jeho vakcínu. V rozhovore pre NBC Bourla povedal: „Myslím si, že Izrael sa práve teraz stal svetovým laboratóriom, pretože v tomto štáte používajú iba našu vakcínu a zaočkovali veľmi veľkú časť svojej populácie, takže môžeme študovať ekonomické a zdravotné indexy.“

Príležitostne sú medicínske experimenty na ľuďoch potrebné a odôvodnené, ak sú si účastníci vedomí všetkých možných okolností a úvah a ak dobrovoľne poskytnú svoj súhlas. To sa v Izraeli nestalo. Použitím „zelených pasov“ a nálepiek sa vláda prakticky vyhráža potrestaním každého, kto sa odmietne zúčastniť „laboratórneho“ experimentu pre obrovskú farmaceutickú spoločnosť s veľmi problematickou bilanciou.

Výsledky tohto pfizer-izraelského experimentu nie sú bezvýhradne povzbudivé. Hoci je možné, ako naznačujú niektoré štúdie, že väčšina zaočkovaných má aspoň krátkodobú ochranu pred Covid-19, nikto však nemôže poprieť prekvapujúci fakt, že len za osem týždňov masového očkovania sa celkový počet úmrtí na Covid-19 v židovskom štáte takmer zdvojnásobil v porovnaní s počtom, ktorý sa nahromadil v predchádzajúcich desiatich mesiacoch.

Odkedy sa Izrael zmenil na národ morčiat, vírus, ktorý predtým napádal najmä starších ľudí a ľudí s vážnymi zdravotnými problémami, teraz úplne zmenil svoju podstatu. Len po 2 mesiacoch „úspešnej“ masovej očkovacej kampane je 76% nových prípadov Covid-19 mladších ako 39 rokov. Iba 5,5 % má viac ako 60 rokov. 40 % pacientov s kritickým priebehom má menej ako 60 rokov. Krajina tiež podľa správ izraelských novín zaznamenala prudký nárast prípadov Covid-19 u tehotných žien, z ktorých niektoré sú v kritickom stave. V posledných týždňoch došlo u novorodencov k prudkému nárastu prípadov Covid-19 o 1300% (zo 400 prípadov u detí mladších ako dva roky k 20. novembra na 5 800 vo februári 2021).

Údaje zhromaždené v Izraeli naznačujú úzku koreláciu medzi masovým očkovaním, prípadmi a úmrtiami. Táto korelácia naznačuje možnosť, že sú to práve zaočkovaní ľudia, ktorí vírus skutočne šíria, alebo dokonca niekoľko mutantov, ktorí sú zodpovední za radikálny posun v symptómoch opísaných vyššie.

Keď sa NBC opýtalo generálneho riaditeľa Bourlu, či je možné infikovať iných po podaní dvoch dávok vakcíny, Bourla pripustil: „Je to niečo, čo je potrebné potvrdiť, a reálne údaje, ktoré získavame z Izraela a iných štúdií, nám to pomôžu lepšie pochopiť.“

Ak si generálny riaditeľ Bourla nie je istý, že jeho „vakcína“ zabráni šíreniu choroby, prečo ju predáva potom po celom svete? Prečo by akákoľvek vláda mala povoliť použitie tejto substancie, kým sa neprijmú všetky potrebné bezpečnostné opatrenia? Okrem toho, vzhľadom na rastúce obavy, že zaočkovaní môžu šíriť chorobu (čo generálny riaditeľ Bourla nepopiera), aký je význam „zeleného pasu“?

Ale Bourla nemusí dlho čakať na „výsledky“ z jeho „laboratória“. Stačí sa pozrieť len na grafiky. Každá krajina, ktorá sa dostala do pasce masového očkovania, zaznamenala podobný, bezprecedentný nárast prípadov a úmrtí.

Nasledujúce súhrne diagramy ukazujú nepopierateľnú koreláciu medzi masovým očkovaním a exponenciálnym nárastom prípadov a úmrtí na Covid-19. Nárast prípadov je často zaznamenaný len 2-3 dni po začiatku masovej vakcinačnej kampane.

Graf 1

V čase masového očkovania v Izraeli došlo k prudkému exponenciálnemu nárastu počtu ochorení a úmrtí. V Palestíne, doslova v tej istej krajine, klesol počet prípadov a úmrtí.

Graf 2

Bourla a premiér Netanjahu by sa mali intelektuálne snažiť a vysvetliť nám, ako je možné, že v Gaze, väzení pod holým nebom a v jednej z najhustejšie obývaných častí krajiny na tejto planéte, je počet prípadov Covid-19 minimálny a to bez „vakcíny“.

Graf 3

Palestína však nie je sama, pretože situácia v Jordánsku je podobná. Zatiaľ čo počty úmrtí na Covid-19 v Izraeli stúpajú, počet úmrtí na Covid-19 v Jordánsku vyzerá od polovice novembra celkom prijateľne.

Graf 4

Veľká Británia zažila podobnú, aj keď nie identickú tragickú skúsenosť. Dňa 7. decembra spustila masovú očkovaciu kampaň, len aby videla, ako sa počet prípadov a úmrtí na Covid-19 zvýšil ako nikdy predtým, zatiaľ čo susedia Británie, ktorí sa len pomaly rozhodovali pre očkovanie, zaznamenali prudký pokles počtu prípadov Covid-19.

Skupina nezávislých vedcov zaoberajúca sa číslami z aktuálneho pfizer-izraelského experimentu zverejnila podrobnú štúdiu pred dvoma týždňami. „Dospeli sme k záveru“, napísali, „že vakcíny Pfizeru zabili asi 40-krát viac ľudí u starších ľudí počas 5-týždňového očkovacieho obdobia, ako by zabilo samotné ochorenie a asi 260-krát viac ľudí ako táto ochorenie v mladšej vekovej skupine.“

Videá o zavedení zelených pasov:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:

1./ “Úspěchy” izraelského covid očkování. Počet mrtvých prudce vzrostl. Arabové očkování raději odmítají, ceskavec.com, 25.2.2021

2./ Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer označil Izrael za veľké očkovacie laboratórium, Hlavné správy, 2.3.2021

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár