Rok 2024 je dejinnou príležitosťou opäť získať suverenitu nášho štátu…

FOTO: Reuters

NATO, oficiálne nazývaná Organizácia Severoatlantickej zmluvy sa naplno demaskovala a prejavila svoju agresivitu páchaním zločinov po celom svete.  Pod rúškom demokracie zasahovala do záležitostí iných krajín, rozvracala ich, páchala po svete v tzv. teritóriách ich záujmu strašné zločiny. V Európe najvypuklejšie v balkánskom priestore a v bývalej Juhoslávii.

Svojou vojenskou agresiou si podriaďuje štáty, vojensky ich za pomoci zradcovských vlád okupuje a nebezpečne eskaluje vojenské napätie vo svete. Členské štáty NATO sú podriadené USA, sú ich vojenským nástrojom na ceste k ovládaniu sveta. USA zneužívajú NATO na plnenie svojich hegemonistických cieľov páchaním zločinov všade po svete. Preto NATO môžeme dešifrovať ako North  Atlantic Terrorist Organization. Teroristickú organizáciu, ktorá nerešpektuje, ale zneužíva vo svoj prospech aj medzinárodné inštitúcie vrátane OSN.

Vojna na Ukrajine je ďalším dôkazom páchania zločinov NATO s USA na čele. Táto vojna bola Američanmi dopredu naplánovaná a najmenej posledných 15 rokov USA postupne pripútavali vojensky Ukrajinu k sebe a NATO s cieľom konečnej porážky Ruska. Vzájomné vraždenie Slovanov bolo naplánované v Pentagone. Americké  skoro denné vyjadrenia o tom, že Rusko spustilo nevyprovokovanú agresívnu vojnu proti Ukrajine sú obyčajné lži. Vojna na Ukrajine je iba dôsledok americkej zločineckej politiky. Dôkazy sú jasné. Od Američanmi naplánovaného prevratu na Ukrajine cez dodávky zbraní a výcvik Ukrajincov na boj proti Rusku, cez politickú sabotáž neplnenia Minských dohôd, až po vraždenie prevažne rusky hovoriaceho obyvateľstva na východe Ukrajiny s cca 15 000 obeťami atď. Dôkazov existuje veľa. Ukrajina bola dlhodobo Američanmi na boj proti Rusku pripravovaná. Ukrajina je  obeťou Američanmi naplánovaných zločinov. USA sa dnes stavajú do role spravodlivého. Akosi pozabudli na svoje zločiny páchané po svete od konca druhej svetovej vojny. V Američanmi vyprovokovaných vojenských akciách, prevratoch, vojnách v tomto období zahynulo okolo 20 miliónov ľudí. Kolektívny Západ mlčal.

Kto za zločinmi USA stojí? Už sme si povedali, že kolektívna obrana NATO je obrovská lož založená na ovládaní tejto organizácie Američanmi. Pravda je taká, že USA si chcú splniť svoj neonacistický sen podriadenia si sveta. Americká vláda je z pozadia ovládaná tzv. Deep State. Hlavní predstavitelia Deep State sú z prostredia vojensko-priemyselného priemyslu, ropného  a surovinového priemyslu, mediálneho priemyslu, rozhodujúceho bankového sektoru, tajných služieb a pod. Ekonomika USA je postavená na výrobe zbraní, vyvolávaní vojen, následného ničenia štátov vyrobenými zbraňami, vývozom zbraní vrátane nútenia štátov do kúpy produktov amerického zbrojného priemyslu. V zničených štátoch potom nastupuje ekonomické vydieranie a zdieranie týchto porobených štátov.

Dôkazom toho je aj americký nezáujem o mierové riešenie na Ukrajine. Mierové riešenie pred vstupom ruských vojsk na Ukrajinu bolo možné. USA ich odsabotovali pretože by vyšla nazmar ich dlhoročná príprava Ukrajiny na boj proti Rusku. Dnes sme svedkami delaborácie zbraní a produktov vražedného priemyslu. Zastarané zbrane, rakety, míny, výbušniny a ďalšie zastarané produkty je podľa zvrátenej logiky NATO s USA na čele efektívnejšie minúť v boji ako ich rozobrať a zničiť v domovských štátoch. Nehovoriac o tom, že tieto zastarané  produkty sú zaplatené lokajskými štátmi priamo alebo v tzv. pôžičkách Lend Lease, čo sú pôžičky USA na vražedné tovary, ktoré sa musia zaplatiť. USA drží svoju ekonomiku nad vodou vďaka svojim krvavým obchodom. Preto aj dnes USA nemajú záujem o mier. Od vstupu Ruska do vojenského konfliktu na Ukrajine už USA získali na tomto krvavom obchode stovky miliárd USD.

Slovensko do NATO podobne ako väčšina tzv. východných štátov Európy bola do NATO vmanipulovaná zapredancami Slovenska. Zmanipulované bolo i referendum, ktoré malo o otázke vstupu Slovenska do NATO rozhodnúť. Vláda, ktorej dali voliči dôveru, nedala šancu občanom SR, aby o tejto vážnej otázke v referende rozhodli. Ukrátila ich o práva vyplývajúce z Ústavy SR. Skrachovaná vláda drží občanov ako rukojemníkov ich zvrhlej politiky. Politici bez morálky, cti, bez charakteru a hlavne bez práva vládnuť sa správajú voči občanom ako novodobí otrokári. Prijímajú protislovenské zákony a opatrenia na rozkaz svojich zahraničných mecenášov. Za svoje obdobie vládnutia majú na svedomí rozbitý nefunkčný štát. Na rozkaz uvedených mecenášov sme prostredníctvom týchto zapredancov stratili suverenitu a zvrchovanosť. Reči o demokracii sú u nás prázdne bezobsažné slová. Ich obsah a význam sa pre občanov stratil.

Je čas, aby v nastávajúcich voľbách zvíťazil zdravý rozum a aby voliči nedali šancu mafiánom združeným okolo Matoviča, Hegera, Dzurindu, generála Macka, Čaputovej progresívcov a pod. Všetci sú protislovenskí. Ak chceme zachrániť Slovensko, treba dať dôveru takým stranám, ktoré zabezpečia na Slovensku mier, stabilitu, prosperitu, ktoré si budú ctiť občana, budú chrániť jeho práva, začnú uplatňovať skutočný demokratický štýl vládnutia v spolupráci s občanmi, ich zástupcami v odboroch a iných organizáciách zastrešujúcich záujmy občanov. Takto formovaná vláda bude mať mnoho roboty s uprataním svinstva z augiášovho chlieva najhoršej vlády v krátkych dejinách Slovenska.

V prezidentských voľbách treba postaviť do čela vlastenca a nie človeka, ktorý bude zrádzať záujmy Slovenska. Treba mať na vedomí, že súčasná proamerická luza sa bude snažiť udržať pri moci zubami-nechtami. Preto bude veľmi dôležité zabezpečiť verejnú kontrolu nastávajúcich volieb tak, aby sa nedali výsledky volieb sfalšovať. Treba priebežne monitorovať aj predvolebné korupčné úsilie zapredancov Slovenska.

V predkladacej správe o vstupe do NATO sa píše:

„Základný právny rámec pre prístup k Severoatlantickej zmluve je daný čl. 7 ods. 3 Ústavy SR, podľa ktorého sa SR môže s cieľom zachovať mier, bezpečnosť a demokratický poriadok za podmienok ustanovených medzinárodnou zmluvou zaradiť do organizácie vzájomnej kolektívnej bezpečnosti“.

Možno konštatovať, že politickí predstavitelia vtedy porušili Ústavu SR pretože NATO nemožno považovať za organizáciu kolektívnej bezpečnosti. Zvlášť po udalostiach páchania zločinov NATO v Juhoslávii v roku 1999. Účasť SR v NATO preto nie je legitímna.

Osoby, ktoré majú zásadnú „zásluhu“ na prijatí SR do zločineckého paktu NATO:

Mikuláš Dzurinda – vtedajší predseda vlády, ktorý je podozrivý zo spoluúčasti napomáhania vojnových zločinov v Juhoslávii v roku 1999, povolením preletov zločineckých lietadiel NATO ponad slovenské územie. Pavol Hrušovský – vtedajší predseda NR SR a falošný kresťan. Rudolf Schuster – vtedajší prezident SR, dlhoročný politický karierista.

Ďalšie mená lokajskej proamerickej vlády si môžete pozrieť TU

Ako sa poslanci vyjadrili k tejto otázke si môžete pozrieť TU.

A všetky dokumenty TU.

Treba si uvedomiť, že cieľom amerických neofašistov je rozpútať vojnu v Európe. Obetované majú byť slovanské štáty na tzv. východnom krídle NATO. Preto má Slovensko jedinečnú príležitosť vystúpiť z NATO v roku 2024. V roku 2024 uplynie 20 rokov od násilného vmanipulovania SR do NATO. Podľa článku 13 Zmluvy NATO:

„Po dvadsiatich rokoch platnosti tejto zmluvy môže ktorákoľvek zmluvná strana odstúpiť od zmluvy rok po tom, ako predloží vláde Spojených štátov amerických oznámenie o vypovedaní zmluvy, a tá informuje vlády ďalších zmluvných strán o uložení takej výpovede“.

Slovenská republika a nová vláda, ktorej bude ležať na srdci budúcnosť Slovenska má tak možnosť splniť jedinečnú historickú úlohu, ktorou je vystúpenie Slovenska zo zločineckého paktu NATO. Voliči by mali trvať na tom, aby si strany uchádzajúce sa o dôveru občanov dali do programu ako jednu z hlavných úloh vystúpenie z NATO. Slovensko by sa malo uberať cestou neutrality. Záchrana Slovenska je v jeho neutralite. Reči o tom, že okrem NATO neexistujú iné alternatívy, sú obyčajné nehorázne lži, zapredancov a zahraničných lokajov.

Treba striasť zo seba okovy, ktorými nás zapredanci štátu spútali. Sloboda a mier nie sú na predaj, sú atribútom práva na život. Kto Vám toto právo na život upiera, je zločinec a podľa toho sa treba aj k nemu správať.

AUTOR: Z mesta SNP Ivan Štubňa

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) SEVEROATLANTICKÁ ZMLUVA Washington D.C., 4. apríla 1949

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár